Existuje způsob, jak co nejrychleji otěhotnět?

gabinka11
15. bře 2012

Ahojte holky, s pritelem se snazime uz dlouho o miminko ale nedari se nam.koupila jsem v lekarne Conceive gel, kyselinu listovou, ruzne cipky na podporu ale nic ...znate nejaky trik jak otehotnet? 😒

ined77
15. bře 2012

@gabinka11 ...ahoj 🙂 , to je mi líto...no asi bych se svěřila do péče doktorů, pokud se dlouho nedaří ☹ .
jinak trik...mně se vždy podařilo otěhotnět až jsem to přestala tzv.řešit a nechala to na přírodě....ale pokud je tam nějaký zdrav.problém, nepomůže myslím žádný trik ☹ .
držím moc palečky ať se vám brzy zadaří! 😵

elvira
15. bře 2012

Správně, jak píše ined, tak se svěřit do rukou lékařů.
Chtělo by to znát výsledky spermiogramu, udělat hormonální profil, potom většinou posílají na laparku...
Nijak to uspěchat nejde a zaručená rada taky není, když nevíš, jak na tom jste po zdravotní stránce.
Jen ze zvědavosti - jak dlouho se pokoušíte? 😉

pepibubu
15. bře 2012

Nehrotit to. Proč na to tak spěcháš?

gabinka11
autor
15. bře 2012

No tak snazime se od cervence plus minus ale prasky uz neberu pres 8 mesicu..predtim jsem je brala stylem ze jsem je treba mesic brala, pak prestala, pak zase zacala atd..ale ted od toho leta je neberu vubec, jim zdrave,sportuju, jak uz jsem psala beru tu kyselinu listovou a vse mozne...vcera jsem byla na gynde a tam mi na ultrazvuku rekli ze je tam videt nejaka sliznice, coz znamena ze bud odmenstruju anebo je to tehotenstvi ktere jeste nejde videt. tak uvidime co to bude 🙂 a jinak na otazku proc to tak hrotim a specham..: jen me mrzi ze se snazime uz skoro rok a furt nic, vyhazuju penize za testy, za ruzne gely na podporu otehotneni atd...a stale kolem sebe vidim vic a vic tehotnych zen...ale je pravda ze na to mozna az moc myslim a proto se to nedari. ale dekuju za jakekoli odpovedi a rady 🙂

ronyx
15. bře 2012

@gabinka11 Trošičku trpělivosti,však ono se jednou zadaří. 😉 U nás to bylo beze snahy, řekli jsme si,tak a začneme se snažit a povedlo se snad napoprvé 🙂

jop
15. bře 2012

@gabinka11 odpověď na tvoji otázku: nemyslet na to!!!
Nesnažíte se zatím moc dlouho. Super je cvičení podle Mojžíšové.

crca
15. bře 2012

@gabinka11 teď to neber ve zlém,ale buď ráda,že zatím utrácíš a vyhazuješ peníze za testy a gely 😅 My "vyhazovali" nakonec 5 let desetitisíce za Umělé oplodnění a to už je pak na uváženou 😅 Takže přeji ti co nejrychlejší těhu s utrácením za testy a gely 😉 Držím palečky,ať je to to těhu a mrška nepříjde 😉

tyrisa
15. bře 2012

To je otázka 😅 Promiň,ale kdyby to někdo věděl,nejsou po celým netu diskuze o snažilkách atd.Chce to hlavně trpělivost......

anina32
15. bře 2012

@gabinka11 My jsme se marně snažili 3 roky a potom jsme "vyhodili" 25 tisíc za umělé oplodněni a ono to vyšlo hned na poprvé 😅

jarkalada
15. bře 2012

@jop krásná rada. Nic ve zlém, ale toto já osobně jsem absolutně nesnášela, když mi někdo radil, hlavně na to nemyslet. O to víc se pak myslí na to, jak se na to nemá myslet.. 😉 😎

jop
16. bře 2012

@jarkalada jasně, já to chápu, že je těžké na to nemyslet, ale třeba mně se to určitým způsobem podařilo, řekla jsem si, že každý má svůj osud, někdo má osud i bez dětí, je přece tolik způsobů dneska, jak se realizovat... ale chápu, pokud se někdo snaží x let, tak to nemůže zabrat. Ale zakladatelka se snaží jen 8 měsíců, což je fakt v pohodě...

gabinka11
autor
16. bře 2012

Dekuju vam moc 🙂

maaartiiina
28. říj 2013

Ahojky také se přidám... Já jsem vysadila prášky je to asi 2 měsíce.S přítelem zkoušíme a zatím nic.Koupila jsem si i ovulacni testy a když byly 2 čárky,tak jsme na to opět vlítli.Snažím se na to nemyslet,ale v noci se mi zdá o tom že jsem těhotná a nebo že mi vyšel pozitivní těhotenský test.Teď v pátek bych to měla dostat,tak jsem zvědavá.Každopádně pokud to nevýjde,tak z mostu skákat nebudu.Sice už máme jednoho chlapečka (v únoru 2 roky),ale těším se jako poprvé 🙂 A pokud se nezadaří,tak to hodím za hlavu a prostě si budu užívat.Teď mě pro změnu napadá,zda to budu s tím rošťákem jednou zvládat 😀

sabinkamiska
21. lis 2013

Ahojky holky také se pridávám....my se snažíme už skoro 2roky a pořád nic....mám chlapečka teď v listopadu mu budou 2roky ...beru to s nadhledem ikdyz je to občas těžké..ale nevzdáváme to...?

koubovii
29. lis 2013

ahoj holky tak my se snažíme skoro 3 roky a doktoři na nic nepřišli. Neustále mi všichni říkají že to mám v hlavě - nevím z čeho tak soudí a možná mají pravdu ale co mám dělat? I z toho důvodu jsem tomu dala opravdu dost času ale už nám s manželem došla trpělivost tak budem zkoušet asistovanou reprodukci. Co se týče psychiky byl nejhorší prvního 1,5 roku .. potom jsem si zvykla 😒 .

gabinka11
autor
29. lis 2013

@koubovii ahojka, a byli jste uz na spermiogramu atd..? 3 roky je docela dlouha doba :-/ ale drzim palce at se Vam co nejrychleji zadari!! :-*

koubovii
30. lis 2013

@gabinka11 jj byli na všem možném 🙂 děkuju

natulisek
23. led 2014

ahoj holky já jsem hodně vyčetla o kontryhelu čaji hned jsem si pro něj letěla do lékárny a už ho lemcám 🙂 nejen že dá dohromady menstruaci ovulaci ale i dobře otěhotníte jsem zvědavá...

petranadenka
31. led 2014

ahoj holki ja se snazim otehotnet 7 let pritel je v poradku spermogram visel dobre ja mam us taki 11 ceru chodim podoktorech visetreni vporadku jeste me ceka jedno visetreni odber vajicek no uvidime snad to dopadne dobre a vi tadi narikate kvuli nakim par rokum
🤐

mikracek
19. kvě 2014

@natulisek ahoj Natulisku, ja jsem si taky koupila kontryhelak posledni cyklus, vyrazne pomohl k tomu, ze nemam bolesti bricha pred MS, ale dnes jsem to dostala, takze tehulka zatim nejsem, ale uz mam doma dalsi varku kontryhelaku, takze ho budu chlompat kazdy cyklus do ovulky, dokud neotehotnim 🙂

natulisek
29. kvě 2014

Mě se uplně perfektně spravila menstruace a mám ji opravdu pravidelnou. Ted jsem začala pár dní po ovulaci špinit tak nevím čím to je. Četla jsem že to může bejt i těhu.

domca89
29. kvě 2014

Hele, taky jsme se snažili dlouho, pak mi šéf sdělil, že budu 6týdnů mimo domov, tak jsem si říkala, no super, tak to se mimčo 100% nezadaří, když budu doma jen na víkendy. To se do ovulace netrefíme. Tak jsem to vypustila z hlavy. Pak jsem ale po dvou týdnech dostala týdenní dovolenou a je to. 😅

rexela
29. kvě 2014

@natulisek Mě řekla lékařka v říjnu, že mám tak nízkou sliznici, že to vypadá, že přestávám mít ovulaci a tím pádem nám nepůjde otěhotnět ☹ Musela jsem si od té doby měřit každý den BT a zkoumala na netu, co pomáhá na tu sliznici a našla jsem taky spoustu povídání o kontryhelovém čaji, tak jsem ho hned začala pít a nestihla jsem dopít ani jendu celou krabičku a najednou jsem byla těhotná 🙂 Spousta kamrádek říká, že jim pití tohohle čaje pomohlo 🙂

lu777
29. kvě 2014

doporučuju cvičení podle Mojžíšové - ne podle knihy ale zajít si za fyzioterapeutkou, která to dělá, nechat si nejdřív zkouknout páteř 😉 až pak cvičit doma....
okolo mě to pomohlo všem 😉

a super je tradiční čínská medicína na ty komplikovanější věci..... my takhle máme děti místo z CARu po bylinkách 😉

cervena2
29. kvě 2014

Přidávám se k čínské medicíně 🙂 🙂

lm222
29. kvě 2014

To kdybych věděla... 🙂 Snažíme se skoro stejně dlouho. 😔

natulisek
21. čer 2014

@rexela tak to vám závidím a já zase nic. Navíc jsme s přítelem ted od sebe 150km a vídáme se jen 1 za měsíc takže má šance je tak na 20% že by sme se trefili takže vám opravdu hezky závadím 🙂
te jsem kontryhel nepila a lup menstruace nikde vynechala mi ☹

princina
21. čer 2014

Tak je pravda, že my se o mimi nepokousime zatím příliš dlouho...ale jak člověk slyší kolem sebe... Mám trochu obavy, kdy se to podaří nám. Prášky nevěru už 2 roky, kyselinu listovou beru 3 měsíce... Takže musím taky vydržet čekat a věřit

tudovera
22. črc 2014

Ahoj ja jsem mnela problemi otehotnet taky. Az nakonec mi kamaradka poradila kyselinu listovou a do mesice jsem otehotnela. Ted mam dve krasny deti a chystam se na treti. Zkus to taky a uvidis. Preji ti stesti

rene_2013
28. črc 2014

Ahoj holky...
S kamarádkou jsme obě filmařky a hledáme pro natáčení filmu o početí miminek hledáme pár, který se snaží o dítě a neměl by problém svou cestu za vysněným potomkem sdělit na kameru, nechal se natáčet u procesu atd. Víme obě, že je to velmi citlivé téma, ale právě proto nás zajímá, protože může fungovat jako svého druhu terapie, spousta mých kamarádek se s něčím podobným potýká, já sama měla to štěstí, že jsem otěhotněla hned, ale strašně se všemi soucítím a moc na ně mysím, držím palce... I proto mě tohle trochu bolavé a náročné téma moc zajímá - jsem povoláním dokumentaristka - a myslím, že v českém postředí to ještě není úplně reflektováné, může to dát ostatním párům i podporu, že nejsou sami ve snažení a tak podobně.... tak se tu jen ptám a rozhodně všem držím palce a hlavně levné nervy, ono to někdy vyjde, ale je důležité se nestresovat. Kdyby někdo chtěl, ať se mi ozve.... díky a hodně štěstí všem.