Existuje způsob, jak co nejrychleji otěhotnět?

gabinka11
15. bře 2012

Ahojte holky, s pritelem se snazime uz dlouho o miminko ale nedari se nam.koupila jsem v lekarne Conceive gel, kyselinu listovou, ruzne cipky na podporu ale nic ...znate nejaky trik jak otehotnet? 😒

nika_sp
28. črc 2014

@gabinka11 A to první se Vám povedlo v pohodě?

@domca89 V 17ti??? 😲

domca89
28. črc 2014

@nika_sp Počkej, co v 17-cti?

nika_sp
28. črc 2014

@domca89 Ja se omlouvám! koukla jsem na fotku a mate tam 17 lajku a spletla jsem si to s vekem ktery se taky vzdycky zobrazuje pod fotkou 😀
Jsem si rikala, ze je to dost brzo😉

domca89
28. črc 2014

@nika_sp Už jsem se lekla, že o něčem nevím. Že bych jezdila 3,5roku kamionem na černo a ještě po EU, kde je to dovoleno až od 21let. 😀

zuzibuzi
3. říj 2014

přečetla jsem si že je dobrý doplněk stravy gs mimistar,,najdi si to na netu a přečti si to

mako2014
25. lis 2014

Já piju kontryhel a jím kyselinu listovou. Do toho cca 5 dní před ovu grep a 5 dní po ovu ananas. Jinak se manžel sprchuje studenou vodou a jí také vitamíny. Snažíme se do srpna a nic. Snad nebudeme čekat dlouho.

misicka291
25. led 2016

Ahojky Holky, prosím o radu. Z přítelem se snažíme už pul roku o miminko, a furt nam to nejde. doktorka mi dala léky na zpravení menstruace Utrogestan, beru kyselinu listovou, vitamín E, piju kontryheloví čaj, a dneska mi přišel conceive plus. máte stím náké skušenosti? moc děkuju za odpovědi 🙂 🙂 🙂

mitchie
27. led 2016

Figl je v tom to nechat být a nemyslet na to... Nepřemýšlet...a sex si opravdu užívat 🙂 my se snažili skoro rok.... A já přesně vím kdy to bylo zplozene 🙂 žádný sex jsem si totiž neuzila jako ten jeden... Nikdy jsem nebyla tak uvolněná a nikdy předtím jsem takovou slast necítila... 0🙂 přišlo to samo, jako by si o to tělo samo reklo... Taky spolu nemusíte spát každý den... Partner toho po delší době bude mít víc 🙂 a děj mu kávu tak hodku dvě před sexem 🙂 držím palce!

karbi
17. kvě 2016

Za sebe mohu doporučit folgravid gravidplan. Pomohl mi s nepravidelnou menstruací po vysazení HA. Obsahuje kyselinu listovou a zvyšuje šanci na početí. Určitě bych si spočítala i plodné dny, tím nic nezkazíš. Hodně štěstí a hlavně se nestresuj!

tynusak1991
21. lis 2019

Ahoj dnes jsem si ráno udělala těhotenský test byl pozitivní ale o dvě hodiny jsem dostala ms.
Měla jsem je zpožděné 20dni
S přítelem se snažíme už přes 2roky a furt nic miminko si hodně přeju aj on
Už sme se radovaly že se to povedlo a já to dostala nevíte čím by to mohlo být?

lenickamimi
27. led 2020

@cervena2 přesně tak i já začínám