Femigard - jeho účinky, menstruace a konečné početí

petra123
27. pro 2011

Zdravím holky ,mám sice pocit že jsem tady tu diskuzi nanašla a proto zakládám a mam otazky na holky které to braly jak vám po něm bylo jesli menzes přišel jak má a jak dlouho jste ho braly a kdy se vám povedlo počít??Já ho beru druhy měsíc sice posledních pár měsíců mi chodila menzes přesně na den a s Femigardem poslední menzes přišla 27dc a od té doby nic sice mě bolí kříže a někdy podbřišek ale nedoufám že by to ted vyšlo pač při mém štěstí,ale napiště jak jste se po něm cítěly a vše kolem...díky moc 🙂

anabella_lee
27. pro 2011

Já jsem Femigárd užívala 3 měsíce a pomohl mi jen proti menstuačním bolestem, MS si chodí jak se jí za chce ve dnech 33-38DC. A počít se tedy zatím nepodařilo ☹ u každé má jiné učinky. Rozhodně neuškodí

petra123
autor
27. pro 2011

@anabella_lee jj tak to jsme měla do září a od té doby mi chodí MS poprvé v životě až do ted co 28dc ale ted nedorazila no uvidíme ale moje tělo si děla co chce tak si stejnak myslím že to nevyšlo ale doufám že jednou pomůže ale jak píšeš neuškodí🙂)Jak dlouho se snažíte??my už 6 rok

anabella_lee
27. pro 2011

@petra123 No ja jsem vysadila prášky v 8/2011. Ale úplně mám rozhozené hormony, takže se musí tělíčko dát dohromady, MS si dělá co hcce, navíc jsem měla i z důsledku vysazení cystu na vaječníku tak byly problémy, naštěstí pak zmyzela....tak snad už problémy nebudou ...zkouším teď kapky Gynex, abych si sladila ty hormony trošku 🙂

petra123
autor
27. pro 2011

@anabella_lee Tak to ti přeji brzké vyrovnaní hormonu a neboj kapky pomůžou u mě je to tonoucí se stebla chytá ja už zkouším vše co se dá ☹

judit22
27. pro 2011

Já Femigard brala jeden měsíc a hned se mi podařilo otěhotnět, celková doba snažení 6měsíců, tak těžko říct, jestli to bylo femigardem nebo čím. Tak přeju hodně štěstí🙂

petra123
autor
27. pro 2011

@judit22 jééé moc gratuluji a super zpravička 🙂

lenam
27. pro 2011

Já jsem Femigard začala užívat, když se mi objevily vřídky na bradě (čelisti) a kosmetička mi řekla, že to znamená, že mám problémy s reprodukčními orgány. Objednala jsem si tedy Femigard. Myslím, že mi pomohl v tom, že vřídky zmizely, cítila jsem ovulaci 🙂 (bolest v podbříšku) a po cca měsíci užívání jsem otěhotněla. Ale tady nevím, zda mi i nepomohly břišní tance 😀

petra123
autor
27. pro 2011

@lenam tak to mívám i ja🙂)na té bradě ale můžu říct že mi pomohl s akne.ale k těhu zatím ne uvidíme co další měsíc🙂)

lenam
27. pro 2011

@petra123 Snad jo. Já jsem do té doby ani nevěděla, že mám ovulaci a najednou jsem všechno cítila mnohem intenzivněji. Ale mohla to být shoda náhod, protože mě kolegyně přemluvily, abych s nimi začala chodit na břišní tance 😀 Takže možná kombinace.

lenam
27. pro 2011

@petra123 Ale opravdu věřím, že Femigard na otěhotnění měl vliv 🙂 Přeji hodně štěstí 🙂

petra123
autor
27. pro 2011

@lenam díky moc kéž by pomohl po těch letech by aspon něco pomohlo konečně 🙂

anabella_lee
28. pro 2011

@petra123 no přeji ti moc štěstíčka.... snad se nám to oběma brzy zadaří 🙂

pajula
28. pro 2011

Zdravím,já jsem Femi brala cca 3 měsíce,sice nepomohl k otěhotnění,ale upravil se mi menstruační cyklus na 28- 30DC z nějakých 40-45DC.... .... takže tak to já a Femi 🙂. Přeji hodně štěstíčka 🙂

davlu
10. pro 2012

Ahoj holky. Kdyby měl někdo zájem tak prodám můj Femigard. Chybí z něj asi půl cm. Sotva jsem otevřela lahvičku, test byl pozitivní. Doba použití je do srpna 2014. Cena i s poštovným za 200,-. Kdyby měl někdo zájem prosím na luckasvarc@seznam.cz 🙂 Ahoj

viola628
12. bře 2013

ahoj prosím vás je to dostupné i v lékarnách ? diky moc

mispulina912
16. dub 2013

ahoj já brala kapky před půl rokem a také mi upravil menzes.... a ted jsem po KET který se nepodařil,ted čekám na další a femigard jsem začala znovu brát tak uvidíme...... ale na úpravu cyklu je vynikající.....
@viola628 a FEMIGARD koupíš jen na netu od firmy HEMANN.... 😉

jennyy12
2. zář 2016

Ahoj holky. Zkusím obnovit diskusi. Zakoupila jsem Femigard. Může se brát i během a po KETu?? Pomohl vám některé ke // při IVF?? Může se brát i při hormonální stimulaci??? díky moc za reakce

veruf
2. únor 2017

Ahojky, s přítelem se snažíme o miminko teprve 5 měsíc, ale i tak začínám byt nervózní, jelikož mi před 6 lety byl odebrán po mimodeloznim pravý vejcovod. Na kalkulačce jsem si zkoušela vypočítat ovulaci, ale po pár měsících mi to nedalo a koupila si Ovutest a ejhle asi mám ovu jinak, udělala jsem si test 12den a byla slaba čárka, říkala jsem si, že super že to vychází podle kalkulačky a ovu mi začíná. Ale další den zadna čárka a další den také ne. Čili mam pocit ze ta první slaba čárka znamenala už konec ovu. A od dnešního čili pravděpodobně dva dny po konci ovu mam hustý bily výtok což jsem před tím nikdy neměla. Tak jsem z toho jelen i je mi divne, že jsem mela MS jen dva dny, ale hned po ni jsem jsi raději dělala těhu test protoze jsem si zranila prst na ruce a šla jsem na RTG no a nic. Uvažuji také o Femigardu, tak uvidime😉

lucahv
9. lis 2017

Ahoj holky, pomohl někomu Femigrad? Vyřadila jsem HA před třemi lety a od te doby si myslím ze ještě ovu nenaskocila. Doktoři s tím nechtějí nic dělat až do teď kdy chceme mimco a zjistili ze by měli. Pomohl vám k otěhotnění? Bojím se ze na doktory se nemohu moc spolehnout