Femigard. Máte zkušenost?

Ahoj holky ... x-) Chtěl jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s kapky femigard. Dneska jsem si objednala lahvičku,tak doufám,že jsem udělala dobře.
standifous
26. dub 2011
Ahojky, já tedy celkem pozitivní. K miminku nám tedy zatím nepomohl, ale po neúspěšných pokusech ivf se mi prodloužil cyklus na 36dní a i vlasy mi dost padaly a taky jsem byla zavodněná, no trošku víc i obtloustlá a musím říct, že pokaždé když jsem dobrala femigard tak mě upravil cykllus zpátky na 31 dní, vlasy byli opravdu o poznání lepší a nějak samo mi šly i kila dolů. Prostě jsem se fakt celkově cítila líp. Takže za mě ano. A brala jsem ho už dvakrát.
anagautor
27. dub 2011
@standifous Ahojky, děkuji za názor. Jsem si ho objednala,tak uvidím jak pomůže mě. Cyklus bych taky potřebovala upravit,tak snad mi pomůže.
lucmart
27. dub 2011
já s femigard zkušenost nemám, ale jak vás čtu, tak jsem jej prostudovala na internetu a myslím, že si jej taky objednám.
mv
27. dub 2011
Mě ho dopočil doktor po MA a nesedl mi.Brala jsem ho 4 měsíce a asi jeho obsah kontryhelu byl zádrhel.Úplně mi na několik měsíců rozházel cyklus a sliznici jsem měla nejnižší,co jsem kdy měla v období, kdy jsem ho brala.
Až pak jsem si přečetla hromadu názorů na něj a je fakt,že ne každé holce je ku pomoci...je to jako se vším,hodně individuální..
anagautor
28. dub 2011
Holky tak mi přišel email,že objedvávka femigradu zrušena. Nechápu a nemůžu se na tu firmu dovolat. Tak musím objednat někde jinde.... :-|
davlu
10. pro 2012
Ahoj holky. Kdyby měl někdo zájem tak prodám můj Femigard. Chybí z něj asi půl cm. Sotva jsem otevřela lahvičku, test byl pozitivní. Doba použití je do srpna 2014. Cena i s poštovným za 200,-. Kdyby měl někdo zájem prosím na luckasvarc@seznam.cz 🙂 Ahoj

Začni psát odpověď...

Odešli