Femigard. Máte zkušenost?

anag
26. dub 2011

Ahoj holky ... 😵 Chtěl jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s kapky femigard. Dneska jsem si objednala lahvičku,tak doufám,že jsem udělala dobře.

standifous
26. dub 2011

Ahojky, já tedy celkem pozitivní. K miminku nám tedy zatím nepomohl, ale po neúspěšných pokusech ivf se mi prodloužil cyklus na 36dní a i vlasy mi dost padaly a taky jsem byla zavodněná, no trošku víc i obtloustlá a musím říct, že pokaždé když jsem dobrala femigard tak mě upravil cykllus zpátky na 31 dní, vlasy byli opravdu o poznání lepší a nějak samo mi šly i kila dolů. Prostě jsem se fakt celkově cítila líp. Takže za mě ano. A brala jsem ho už dvakrát.

anag
autor
27. dub 2011

@standifous Ahojky, děkuji za názor. Jsem si ho objednala,tak uvidím jak pomůže mě. Cyklus bych taky potřebovala upravit,tak snad mi pomůže.

lucmart
Autor odpověď smazal
Zobraz
mv
27. dub 2011

Mě ho dopočil doktor po MA a nesedl mi.Brala jsem ho 4 měsíce a asi jeho obsah kontryhelu byl zádrhel.Úplně mi na několik měsíců rozházel cyklus a sliznici jsem měla nejnižší,co jsem kdy měla v období, kdy jsem ho brala.
Až pak jsem si přečetla hromadu názorů na něj a je fakt,že ne každé holce je ku pomoci...je to jako se vším,hodně individuální..

anag
autor
28. dub 2011

Holky tak mi přišel email,že objedvávka femigradu zrušena. Nechápu a nemůžu se na tu firmu dovolat. Tak musím objednat někde jinde.... 😒

davlu
10. pro 2012

Ahoj holky. Kdyby měl někdo zájem tak prodám můj Femigard. Chybí z něj asi půl cm. Sotva jsem otevřela lahvičku, test byl pozitivní. Doba použití je do srpna 2014. Cena i s poštovným za 200,-. Kdyby měl někdo zájem prosím na luckasvarc@seznam.cz 🙂 Ahoj