GENNET (Klinika Sv. Klimenta v Praze). Máte zkušenost?

amal
28. únor 2008

Ahoj holčiny.
Pravděpodobně jste se tady na toto téma již bavily, ale nemohla jsem o tom nic rychle najít, tak zavádím toto téma. Včera jsme byli s manželem poprvé v Gennetu. Snažíme se už 15 měsíců. Já jsem v pořádku, ale manžel má oligoasthenozoospermie-neputují kupředu. Zatím nám dělali jen genetické vyšetření a odběry. V dubnu tam jdeme podruhé, k paní primářce Brandejské. Máte nějaké zkušenosti s Gennetem? Pište pište. Děkuji, Jana.

amal
autor
28. únor 2008

Haló haló

barbarek
28. únor 2008

Ahoj Amal, já můžu udat jen svoje malé zkušenosti, neboť jsem tam chodila pouze na UTZ. Takže jak to tam jinak chodí moc nevim. Ale každý si to hodně chválí, takže si myslím, že jsi na správném místě. Držím palečky ať ti to brzo vyjde!!!! 😉

market1
28. únor 2008

ahojík Amal,já chodím do Gennetu a dr.Brandejské a je užasná,ted mám 2 ivf nebot manžel můj má stejnou diagnozu jako ten tvůj.Pokud se budeš chtít na něco zeptat tak napiš.pa Markéta

barbarek
28. únor 2008

No vidíš Amal a hned máš v market spřízněnou duši. Ještě že ten koník existuje 😉

jovi
28. únor 2008

amal... kdysi jsme v Gennetu také byli, ale jen na genetické konzultaci a a potiom na ultrazvuku na zjištění genetických vad. Je to moc příjemné prostředí, ochotný personál.

amal
autor
28. únor 2008

Děkuji všem za odpovědi.
Market já úplně nevím, co je to ivf-zatím jsme o tom nemluvili. A co se vůbec přesně dělo na první schůzce s paní Brandejskou? O čem jste mluvili? Děkuji za odpověď. 😉

amal
autor
28. únor 2008

A Markét, od kdy tam chodíte? Za jak dlouho jsi na ivf šla?

amal
autor
28. únor 2008

haló

lenkab.
28. únor 2008

amal markét1 ted nemá čas právě jí dávají oplodněná vajíčka,moc jí držím pěstičky. Budeš muset vydržet ona ti určitě odpoví je moc fajn.

amal
autor
28. únor 2008

Jé děkuji za info-tak hlavně ať jí to dobře dopadne!

market1
28. únor 2008

Ahojík Amal,už jsem z transferu zpět.Leni dík že jsi mě omluvila už jsem to nestihla napsat.
Nemáš Amal icq nebo skype?ale pokud né můžem psát jsi i tahle.
Já chodim k dr.Brandejské od začátku a je bezvadná,chodí se mnou k ní i manžel,už se směje vždycky kde ho mám,že je to náš společný boj tak je bezva že chodí se mnou.
Chodím tam od roku 2006 myslím od září a dr.mi vše vysvětlila,manžel musel na spermiogram ten vy máte,já na hormonál.profil a zjistila u mě PCOS.díky tomu jsem neměla ovulaci.
Napiš spíš konkrétně co tě zajímá píšu to po paměti.
Zatím ahojík a písni ráda odpovím.ale než se dohrabu k netu chvilku to trvá.

laaala
28. únor 2008

Amal, taky chodím do Gennetu - teď už jen na UTZ 🙂 . Ale chodili jsme k paní doktorce Brandejský a je to super MUDr. a i super ženská. Všechno krásně vysvětlí, ukáže na obrázcích, chodili jsme s manželem společně a ten měl z ní taky příjemný pocit. Sestřičky jsou taky moc hodný, prostředí příjemný ...
Naše první návštěva tam byla v říjnu a v prosinci jsme ( díky stimulaci a IUI ) už čekali miminko, takže to byla docela rychlost a hlavně obrovský štěstí 🙂 . Tak držím pěsti, aby to taky brzy vyšlo ... a myslím, že jste si vybrali dobře - Gennet 😀

beruskony
28. únor 2008

Amal, take chodim do Gennetu. Nedari se nam mimco uz 2 roky. Jsme tam spokojeni.

Maket, ja jsem dnes take po ET 🙂

market1
28. únor 2008

Ahojík beruskony a v kolik jsi šla na et?

beruskony
28. únor 2008

Market, byla jsem tam uz v 11:30 a ve 13:00 jsme odchazeli.

market1
28. únor 2008

Tak to mi odcházeli okolo 13.30 a byla jsem na dvoujlůžkovém.Byl to tvůj první et?

beruskony
28. únor 2008

Ja byla na pokoji c. 3. Ano prvni IVF a tedy prvni ET. Nam zatim zadnou poruchu nenasli vse je do ted OK, ale myslim, ze nam to moc dobre nedopadlo. Tak asi nekde chyba bude. Meli jsme 14 folikul z toho jen 7 vajicek a jen 1 se oplodnilo. Zadne nadstandardy nam pri prvnim IVF nedoporucovali. Jevili jsme se jim v poradku. Jeste ted me boli docela dost brisko.

A jak to bylo u vas? Mozna jsme sli kolem sebe 🙂
Jinak si pisi s holkama na diskuzi IVF leden/unor je tam jeste jedna holcina z Gennetu, ktera take dneska absolvovala ET 🙂 . Tak se k nam klidne pripoj 🙂

market1
28. únor 2008

no moje je to druhé ivf manža má horší spermiogram a já pcos,vajuch bylo 15 a oplodnilo se jich 8 a pak po PK jich zůstala 3 no a dvě mi zaváděla.nemáš icq nebo skype?jdu se na vás mrknut do pokojíku. 🙂

beruskony
28. únor 2008

Market, a jak jste to meli s prvnim IVF? Zbyla vam nejaka emryjka na KET? Co je to ten pcos a PK? Meli jse pri prvnim a druhym IVF nejaky nadstandard?
Klidne mi napis na Interni postu budu rada 🙂

lopata49
29. únor 2008

Ahoj, taky chodím do Gennetu , ale k Daňkovi
ze začátku jsem z něj měla trochu rozpačiý pocit - působil na mě že moji kartu pokaždé vidí poprvé,
pak jsem mu vysvětlovala co jsme dělali minule a při utz před 1. inseminací jsem se na velikost dominantního folikulu musela sama zeptat, ani mi to neřekl:(
stejně tak když chci cokoli dalšího, musím mu to říct že asi tak nebo tak, on to pak zapíše a zařídí - to zas jo,
ale pořád nejsem rozhodnutá jestli je Daněk OK nebo ne.🙂))))))))))))))))))
Snad jo, pokaždý na OBJEDNANOU hodinu tam stejně čekají minimálně další 1-2 páry, taky kdyby byl nanic, snad u něj nejsou takový davy🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

k.bett
29. únor 2008

Ahoj tak připojuju svoji zkušenost s Gennetem , můžu jen doporučit, chválit veškerý personál, všichni jsou strašně, hodní, milí, vstřícní...Mám také paní primářku Brandejskou a tak lidskou dr. jsem snad ještě nezažila, skvělá dr. a bezvadná ženská.

angel01
1. dub 2008

Ahoj, taky se k vám přidám, chodili jsme do Gennetu k Daňkovi, moc dobrý pocit jsem z něj neměla, dokonce mi naznačil, že jsem dost mladá a že máme ještě počkat!

Naštěstí od ledna je Gennet i v Liberci, zatím jsem tam chodila pouze na ultrazvuky,ale už jsem si tam nechala poslat kartu a příští týden jdu k doktoru Landfeldovi tak uvidíme. . .

terezita
1. dub 2008

teeda holky, docela me tu s Dankem vydeptavate.. 😖 ja k nemu jdu poprve v kvetnu.. 😀 tak pak poreferuju, jaky z neho mam pocit ja. 😅

hatinka
1. dub 2008

ahoj holky, mě odeslal můj gynekolog taky do gennetu. Podle uz to vypada na pylycystická ovária. Jsem objednaná na květen k prim. Brandejské. ale jak vás čtu, tak nevím, zda je to správně, protože nám ještě nedělali žádné odběry, to nás odešle ona? nebo bych měla už něco mít v ruce když k ní jdu? dík za odpověď

terezita
1. dub 2008

ahoj hati, ja zrovna dneska do gennetu volala a ptala se. my taky nic nemame. bylo mi receno, ze vsechno probehne tam, bude zalezet na tom, ktery den cyklu budu. partnerovi udelaji hnedka spermio a vezmou nam krev. vic taky nevim.. kolikateho jdes? ja 12.5. 😵 (teda ale ta objednaci lhuta, to je dost sila.. ) 😅

hatinka
1. dub 2008

Teri, my jdeme 7. 5. jojo, s tím objednáním je to hrůza, jak dlouho se snažite o mimčo?

terezita
1. dub 2008

hihi, ja mela puvodne jit 6.5., ale jsme na dofci, takze jdu az tyden na to. doufam, ze pak poreferujes, jake to bylo. vubec nevim, co od te prvni schuzky mam cekat a uprimne, mam i strach. snazime se od 08/06.. a co vy?

hatinka
1. dub 2008

jojo, určitě poreferuju. My se snažíme "teprve"necelý rok, ale můj gyndař, už nechce čekat, a já jsem docela ráda, že je takhle akční, že vše takhle urychluje. No myslím, že nám odeberou anamnézu a objednají na další vyšetření. Spermiogram se dělá hned tu první návštěvu? Já jsem zatím v klidu, spíš mě štve to čekání. jestli ta další návštěva bude za další měsíc tak nevím nevím 😀

terezita
1. dub 2008

no mne sestricka rikala, ze pokud bude m. 2-4 dny abstinovat 😅 tak mu muzou vzit potvurky hnedle.
u nas to trvalo doporucenim od dr. tak dlouho, bo jsem ho loni na jare menila a nechtel me tam poslat driv nez za rok snazeni u nej. takze proto se to tak tahlo..

hatinka
1. dub 2008

já jsem fakt ráda za toho mého doktůrka, někdy mi přijde, že je víc nervózní než já 😀 tak dneska oznámím manželovi, že bude abstinovat 😀 aby jsme aspoň něco věděli brzo.