GENNET (Klinika Sv. Klimenta v Praze). Máte zkušenost?

amal
28. únor 2008

Ahoj holčiny.
Pravděpodobně jste se tady na toto téma již bavily, ale nemohla jsem o tom nic rychle najít, tak zavádím toto téma. Včera jsme byli s manželem poprvé v Gennetu. Snažíme se už 15 měsíců. Já jsem v pořádku, ale manžel má oligoasthenozoospermie-neputují kupředu. Zatím nám dělali jen genetické vyšetření a odběry. V dubnu tam jdeme podruhé, k paní primářce Brandejské. Máte nějaké zkušenosti s Gennetem? Pište pište. Děkuji, Jana.

bubisek
29. dub 2008

Ahoj Lavazzko, tak jsem si precetla o tvoji vcerejsi navsteve u Danka. To zly sen, misto,aby te podporil,tak te serve. ☹ Pritom by mel spis nadavat na toho tveho doktora.
Chapu,ze jsi se ani nezmohla na obranu. Ja v tomto pripade taky nejsem schopna se branit,jen me to vzdycky strasne mrzi a tecou mi slzy.
Tak snad mel opravdu jen den blbec a priste to bude lepsi. Kdyby ne,tak se opravdu zkus radsi prehodit k jinemu doktorovi.

broskef
29. dub 2008

ahojky, myslim, že si ty doktoři někdy dost dobře neuvědomuji, že mame už takto nandano až dost, jak vypadá daněk takovej šedivej?

lavazzza
29. dub 2008

ahoj broskef jo šedivej,už jakym stylem si mě zavolal debil,i potom jeho chování jsem se usmála,řekla nashledanou,děkujeme hezký den.A on nic!
Nevím asi si myslel že jelikož jsem mladá může se mnou zametat.hajzl,i přístup v recepci.Nevím nevím,nějaký dvě blondýnky se tam chychotaly a vůbec na mě nereagovali.Všichni čuměli jak kdybych byla na smrt nemocná.A to jsem se tam tak těšila:(

broskef
29. dub 2008

hmmm, ten mi jednou dělal IUI, a tuhle jsem ho potkala na schodech a neodpověděl mi na pozdrav, ale toho, že Ti na kartu napsal IVF bych se neděsila, to podle mě pišou všem..... nechapu jak souvisi bolest hlavy s neplodnosti?

lavazzza
29. dub 2008

to já taky ne 😠 debil

broskef
29. dub 2008

🙂 a daš mu ještě šanci, nebo pujdeš k někomu jinemu, nebo jinam?

lavazzza
6. kvě 2008

Ahoj holky jste tu nějaká?

milena26
7. kvě 2008

ahojky lavazzzo tak jak je ? něco nového u tebe ? včéra mě dopolko zlobil koník a pak jsem šla do práce,tak jsem až dnes dočítala co se tady splodilo 🙂

broskef
7. kvě 2008

ahojky, holky ja taky tu 🙂

lavazzza
7. kvě 2008

Ahoj holky,tak jsem se vrátila od mého doktora,volal přede mnou do Gennetu,a stěžoval si na Daňka, tak sestra mu řekla že až půjdu příště,mám jít k Vykysalové nebo Brandejské,jaká je lepší?
Jinak myslela jsem že to vyšlo,ale dnes mi prudce klesla teplota tak asi nic.

http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70

Ale vzal mi krev na hcg tak si mám ve dvě volat.

broskef
7. kvě 2008

Ahojky, ja chodim k Vykysalé, ale znám i Brandejskou ze sálu, hele jako těžko řict, každemu vyhovuje něco jiného, no to jsem ti moc neporadila....podle čeho bych mohla poznat, co by ti vic vyhovovalo? 🙂

k.bett
7. kvě 2008

Já chodím k paní primářce Brandejské a neměnila bych, souhlasím ale s broskef záleží co komu vyhovuje.

lavazzza
7. kvě 2008

mě jde hlavně o to aby se mnou doktor něco dělal a hlavně byl na mě příjemný 🙂

k.bett
7. kvě 2008

To paní primářka rozhodně je!

broskef
7. kvě 2008

ja myslim, že jsou obě v celku v poho 😉 žadné semetriky, aspoň ja zatím nemám takovou zkušenost

milena26
9. kvě 2008

lavazzzo já taky chodím k paní primářce Brandejský a nemůžu si stěžovat.....je příjemná vše vysvětlí a u vyšetření byla taky OK 🙂 dr. vykysalou neznám tak nemohu říct...

lavazzza
9. kvě 2008

psala jsem tam ale ještě mi nikdo neodpověděl,příští měsíc bych měla jet na hormonální profil,řekli mi u Daňka že se nemusím objednávat,ale nevím jak to bude teď když chci přestoupit.Jestli si tam nemusím zavolat 😕

milena26
9. kvě 2008

na hormonální progil se objednávat nemusíš...2-4-den cyklu si tam zajedeš a oni ti vypíšou žádanku a pak si dojdeš dolů do odběrové místnosti a odeberou krev a je hotovo,ale pokud chceš přejít k někomu jinému,tak bych si tam zavolala a asi rovnou i ke komu chceš přejít a jestli tedy máš nejprve jít k nim na konzultaci a nebo jestli máš jít na ten HP ....určitě bych si tam zavolala a poradila se co mám dělat a tááák.... každopádně ten HP bude chtít asi i tvůj nový dr.

lavazzza
9. kvě 2008

Asi si tam opravdu budu muset zavolat, vím že můžu bez objednání, ale když teď budu chodit k Vykysalé......Bůhví jestli i ona nebude chtít konzultaci,a vše od začátku.Jen se mi nechce volat do té recepce, je naprd že nemám číslo na tu staniční, co s ní mluvil můj doktor.

broskef
9. kvě 2008

no ja bych se teda objednala k Dr a na ten HP šla každopadně bez ohledu na to

milena26
10. kvě 2008

lavazzzo zkus zajít na IVF2 jsou tam myslím holky co chodí k Vykysalé,tak by ti mohli dál kontakt k ní do ordinace...
myslím,že tam se o ní bavili ...

lavazzza
12. kvě 2008

tak jsem si tam volala k sestřičce,ta zase byla příjemná,můžu přijet 2-4 DC bez objednání.

lopata49
12. kvě 2008

lavazza
taky chodím do gennetu k Daňkovi, ale vyloženě nepříjemnej u mě ještě nebyl
jen mu při každé návstěvě musím převyprávět dosavdní léčbu , pak se chytne🙂 což mě ze začátku štvalo,ale není divu při těch davech lidí
Ze začátku jsem z něho byla rozpačitá, ale vyšetření udělal která měl, 1. konzultace v půli října 07 a už máme
za sebou androlgické zaléčení , 2 IUI a příští cyklus IVF
asi neměl svůj den :(

lavazzza
12. kvě 2008

já nevím mně prostě nesedl,nevím proč na mě řval, měla jsem pocit že mu vadí že jsem mladá.Já nevím.

beruskony
12. kvě 2008

Lavaz, ja chodim k Dr. Vykysale uz pres rok a jsem moc spokojena. Je fakt, ze nekdy toho ma moc tak ma clovek pocit jako by na nej nemela poradne cas, nebo ze musi pokazde pripominak jaka byla predchozi lecba, ale jinak je moc prijemna. Byla jsem i u Dr. Brandejske taky dobra, ale Dr. Vykysala me vyhovovala vice (mozna tim ze je i mladsi). U Dr. Danka jsem nebyla, ale delal mi moji prvni neuspesnou IVF a mela jsem bolesti 3 tydny, ze jsem ani chodit nemohla (mela jsem uvnitr modriny a srazenou krev jak mi rekla Dr. Vykysala). Ted se jen modlim, ale pri mem 2 IVF v cervnu nebo v cervenci mela sluzbu Dr. Vykysala nebo Dr. Brandejska.

broskef
12. kvě 2008

ahojky Beruskony, jak jste na tom?

beruskony
12. kvě 2008

Ahoj broskvi, 22/05 jdu konecne na imunologii na testy. Vysledky by meli byt jak moje tak manzovi 03/06 a 04/06 jdu do Gennetu na kontrolu pred 2IVF. Mesicky mam dostat asi 07/06 tak ted nevim jak Dr. rozhodne jestli zkusime zase kratky nebo prozmenu dlouhy protokol a jestli rovnou v tom cervnu nebo az v cervenci. Take zalezi jak dopadnou vysledky, ale nejspis to vidim tak, ze nam akorat doporuci ICSI, ktere jsme si minule bohuzel nepriplatili, jelikoz nam to nedoporucovali kdyz jsme se jim jevili uplne v poradku.
A co ty co IUI?

broskef
12. kvě 2008

ale stimulovala jsem jako stekla 900 jednotek gonal + 300jednotek merional a ve finale katastorfalni spermio 😠

lavazzza
12. kvě 2008

beruskony,já jsem slyšela že je hodná a myslím si že mi ženská bude rozumět víc.Chápu že mají moc práce ale Daněk se choval fakt hrozně 😠

beruskony
12. kvě 2008

Broskvi, staci jen jedna jedinna spermijka, treba to vyjde. Nekdy zase chvali jak jsou kvalitni a stejne z toho nic neni. Kdy budes vedet vysledek a jake mas pripadne dalsi plany?