GENNET (Klinika Sv. Klimenta v Praze). Máte zkušenost?

amal
28. únor 2008

Ahoj holčiny.
Pravděpodobně jste se tady na toto téma již bavily, ale nemohla jsem o tom nic rychle najít, tak zavádím toto téma. Včera jsme byli s manželem poprvé v Gennetu. Snažíme se už 15 měsíců. Já jsem v pořádku, ale manžel má oligoasthenozoospermie-neputují kupředu. Zatím nám dělali jen genetické vyšetření a odběry. V dubnu tam jdeme podruhé, k paní primářce Brandejské. Máte nějaké zkušenosti s Gennetem? Pište pište. Děkuji, Jana.

terezita
1. dub 2008

hihi.. no u nas je to zrovna na budku, bo budeme predtim na dofci. no to bude teda utrpeni.. 😖 😅 😅
ten muj dr. to bral tak jako v poho.. furt opakoval, snazte se, to je zabavnejsi nez umele oplo.. 😀

hatinka
1. dub 2008

a ty jsi takhle po gynekolog.stránce naprosto v poho? já mám podezření na ty polycystický ovária, tak nevím.
😖

terezita
1. dub 2008

no pry v poho jsem. ale mne doktor nikdy zadna extra vysetreni nedelal.. jen konstatoval, ze ovu je v poho, pres utz vse taky vypada tak jak ma.. takze jsem docela rada, ze nas tam poradne rozeberou a zjistime doopravdy, kde ten problem je.

hatinka
1. dub 2008

kolegyně se snaží 3 roky, všechny vyšetření v poho. to je potom na bednu. Tak si říkám, že je snad lepší, když se něco najde, a začne se to řešit, než když ti řeknou že jste zdraví jako rybičky, ale stejně neotěhotníš
😖

terezita
1. dub 2008

no prave, to si taky myslim.. no u nas doma furt m.vykrikuje, ze bude chyba na jeho strane.. 😅 tesi se tam jak male decko, hihi.. 😀

hatinka
1. dub 2008

koukám, že ty chlapi jsou všude stejní. 😀

terezita
1. dub 2008

😀 😀 😀 ale jeste ze tak. kamaradka ma opacny problem. ten jeji hrdina se tam boji jit, bo se boji, ze bude chyba v nem a tim by utrpelo jeho ego.. 😀

hatinka
1. dub 2008

no to je potom hrozný, známá má takyproblémy, ale ten její má špatný spermio, řekli jim že jedině umělý, a ten její pablb jí řekl, že vžádným případě. že se budou snažit jen přirozenou cestou, to je poto m mazec. 😖

terezita
1. dub 2008

no, skoda slov.. teda muj taky prohlasuje, ze chce mimco jen prirozenou cestou a kdyz to nepujde, tak holt adoptujeme. takze jsem zvedava, jak dopadneme my. ale nastesti je zpracovatelny, takze nazor snad zmeni. 😀

broskef
3. dub 2008

Ahojky, taky chodím do Gennnetu, 2x IUI, 1x IVF, ted se chystam na dalši IUI 😎

hatinka
3. dub 2008

a ke komu chodíš?

broskef
3. dub 2008

k dr vykysale

carodejnice
4. dub 2008

Ahoj holky, taky chodím do Gennetu. CHodila jsem i do Iscaru a utekla jsem odtamtud. Tam sice doktoři byli hodní, ale zato ty sestry! Koukaly jak puchýř, nafrněný. V Gennetu jsem spokojená. Chodím k Dr. Vykysalý, mladá doktorka, sympatická, vysvětlí. Dr. Daněk mi bral vajíčka a byla jsem u něj i na transferu a moc jsme se na sále nasmáli. Zato Dr. Brandejská (byla jsem u ní jednou, když Dr. Vykysalá nebyla v práci) mě dost zklamala. Slyšela jsem na ní jenom chválu a na mě byla odměřená, snažila se mě rychle zbavit. Jestli to bylo tím, že jsem nebyla "její" nebo měla špatný den nevím, ale jsem ráda, že k ní nechodím.

broskef
4. dub 2008

ahojky, čarodejnice a jak jste daleko?

milena26
4. dub 2008

Ahojky Amal... 🙂 my tam taky chodíme s manžou,byli jsme tam prvně taky a chodíme i ke stejné dr. taky nás čeká genetika a mě ještě test na cukr(protože můj gyndař chtěl zkusit inzulinrezistenci) a pak i na štítnou žlázu.ted čekám až se dostaví M a 2-5DC jdu na krev na hormonální profil.Manžel je OK takže ted budou testovat mě a pak se uvidí podle výsledků jestli půjdem na inseminaci anebo na IVF

k.bett
4. dub 2008

carodejnice:

ahojky já taky chodím do Gennetu a právě k paní primářce Brandejský, urcite to nebylo tim ze nejsi jeji, ona nekdy tak muze pusobit ale je to fakt profesionál 🙂

Taky je fakt ze kazdymu vyhovuje nebo je mu blizký jiný typ cloveka atd. Já jsem za ni rada.

Já jsem tam chodila jeste kdyz tam byl dr. pred dr. Daňkem a bohužel jsem se k němu dostala 2x a nikdy bych to nikomu nepřála!!!!A to si ho jinde holky chválej jak je uzasne, na oko asi jo ale pro mě to dr. není a titul před jménem mu nepatří!

No ale to jsem jen chtela aby jsi z toho nebyla treba smutná ona tak fakt nekdy muze pusobit. 🙂

mareka
4. dub 2008

holky je nejaky poplatek jako vstupni kdyz prejdu do genetu abych byla pripravena pak 😉

k.bett
4. dub 2008

Já žadnej neplatila a ted to bude možná tech 30kč i kdyz te pri prvni návsteve nikdo nevysetruje takže snad i zadnej

mareka
4. dub 2008

tak to by bylo super, v gestu chteli vstupni hne d tisic devetset sila co 🙂

k.bett
4. dub 2008

za co?

k.bett
4. dub 2008

Tady akorat platis postupne jak je potreba :hormony a po provedení ET vse co bylo u tebe pouzito za nadstandardy (jinak samozrejmne ty 30kč poplatky) 🙂

milena26
4. dub 2008

ahojky mareko já jak byla v gennetu prvně před týdnem a něco,tak jsem platila jen těch zmiňovaných 30kč 🙂 za sebe a manžovi dělali hned tu první návštěvu spermio tak za něj taky 30kč jinak nic.

lavazzza
5. dub 2008

Ahoj holky my jedeme do Gennetu 28.4.k Daňkovi,no chválu tady nevidím 😕

rychnov3
5. dub 2008

Lavazza, proč jezdíte z okresu Kutná Hora do Prahy, nemáš lepší Sanus Pardubice? Koukni na naši diskusi Sanusek, docela dost jsme tam spokojené 🙂

lavazzza
5. dub 2008

to asi vyjde nastejno, hlavně aby mi pomohli 😠

rychnov3
5. dub 2008

jasan, tak hodně štěstí při snažilkování 🙂

carodejnice
7. dub 2008

Ahojky broskef - daleko nejsme nikde 😢 Mám za sebou dva IVF pokusy, z jednoho se vyklubalo mimoděložní těhotenství, druhý nevyšel vůbec. A pak jeden KET, který taky nevyšel 😢 Teď jsem se dostala celkem do relativní psychické pohody a strašně se bojím zkusit další pokus, že nevyjde a já se budu plácat tak, jak jsem se plácala předtím 😢 Jsem v začarovaným kruhu, protože léta nějak utíkají a času není nazbyt 😢 Ae asi tak v květnu se do Gennetu zase objednám a uvidím.

broskef
7. dub 2008

ahojky, čarodějko, kolik ti je? mě 31...

broskef
7. dub 2008

ja se zrovna placám 😒

carodejnice
7. dub 2008

broskef, mě je ... tý jo, teď jsem to úplně zapomněla a musela počítat 🙂 ... je mi 34. Nějak jsem si pořád myslela, že 32 😖