GENNET (Klinika Sv. Klimenta v Praze). Máte zkušenost?

amal
28. únor 2008

Ahoj holčiny.
Pravděpodobně jste se tady na toto téma již bavily, ale nemohla jsem o tom nic rychle najít, tak zavádím toto téma. Včera jsme byli s manželem poprvé v Gennetu. Snažíme se už 15 měsíců. Já jsem v pořádku, ale manžel má oligoasthenozoospermie-neputují kupředu. Zatím nám dělali jen genetické vyšetření a odběry. V dubnu tam jdeme podruhé, k paní primářce Brandejské. Máte nějaké zkušenosti s Gennetem? Pište pište. Děkuji, Jana.

lavazzza
25. dub 2008

právě že nám neřekli nic,jdeme na první návštěvu 😕

bubisek
25. dub 2008

Tulip, jojo, u Stejskala🙂
Lavazzko, my jsme byli na spermiogram objednani,ale i na prvni konzultaci nam rikali,ze jestli manzel abstinoval,tak bysme mohli rovnou. Ale jelikoz jsem mela zrovna po ovulaci,tak jsme se samo snazili a neabstinovali, tak se objednal na dalsi tyden. Taky nam nerekli,at neabstinuje. Uz to asi nerikaj,protoze jak jsou v tom zbehli,tak to zapominaj pripominat.
Jinak jsem byla rada,ze jsem i k Dr. Stejskalovi vzala okopirovane vysledky minulych testu, koukal na propousteci zpravu z nemocnice po laparoskopii,pak na hormonalni profil z prosince a spermiogram z prosince. A podle toho mi zatrhnul i zkoumani dalsich hormonu pri odberu krve.

Lavazz, jeste mi pak prosim napis,jestli vas poslali na imunologicke vysetreni a co vam k tomu rekla sestricka.
Nas poslali,dostala jsem od Dr. Brandejsky doporuceni a sestricka mi pak rekla,ze si ho mam nekde zajistit. A ze jestli nevim kde,tak ze mi da kontakt na jedno imunologicke centrum. Tam jsem volala a objednali me skoro na konec kvetna,to se mi nelibilo,tak jsem se objednala jinam,tam me objednali o 14 driv.
No a ted jsem to rikala tomu Dr. Stejskalovi,strasne se divil,ze nam ta sestricka rekla,ze si ho mame nekde zajistit,ze takhle to byt nema,ze nam proste a jednoduse mela dat kontakt a rict - sem se objednejte.

milena26
25. dub 2008

lavazzo a tulipo my šli na první konzultaci a dr. Brandejská nám říkala co nás čeká... no laparo mám zasebou a tak říkala tak od manžela spermio a od vás hormonální profil a PIR (test na cukrovku) noo a když dr. mluvila o tom testu,tak manžel jí do toho skočil a povídá no my s tím víceméně počítali,tak já jsem připravený 🙂 a poslala ho tedy za sestrou pro papíry a šel tam..... abstinovat se má 2-5 dní bez sauny ,horké koupele a bez teploty 😀 😉

tulipa
25. dub 2008

mileno - takže vám rovnou dala žádanky na ta vyšetření? a rovnou laparo??
Chtěla bych vědět, co nás čeká hned na první návštěvě 😕 , manžel už má spermio za sebou a mě brali krev na hormony v lednu.

lavazzza
25. dub 2008

tak to asi opravdu budeme radši abstinovat 😀 to teda bude Jířa nadšenej🙂a jaké dělali vyšetření tobě?já mám jen doporučení,že mi před 2 roky vzali laparoskopicky slepák.Jinak nic:(

k.bett
25. dub 2008

bubisek:

jo, jo nemá ale je lepsi kdyz se te zeptaji a daji ti moznost si nejdriv vybrat sama nebo jit treba nekam kde to más rada(v pripade kldybys o nákem vedela) takze to bych jim nezazlívala. Dali ti proste moznost se rozhodnout a popr. kontakt. Myslim ze i takhle je to lepsi, nikam te netlaci ze musis zrovna tam.

bubisek
25. dub 2008

K.bett, ja jim to vubec nezazlivam,ja to taky tak brala,ze mi dala na vybranou a neprislo mi na tom nic divneho. Nicmene Dr. Stejskal byl dost zarazenej,protoze spolupracujou s IMUMEDEM a ne s tim centrem kam jdu ja a ze mi to mozna neudelaj tak,jak oni potrebujou a ze bude mozna potreba jit stejne jeste do toho Imumedu. Takze to bych teda fakt nerada. Zas by se to vsechno kvuli tomu zpozdilo.

Lavazz a Tulip,na te prvni navsteve se te zeptaj,jake mas problemy. Prvne s tebou sepise sestricka fakta (jakou jsi kdy mela operaci a problemy) a pak to da doktorce a ty k tomu dodas tu omacku.
Z toho doktorka usoudi,jake vsechny testy budete potrebovat.Da vam rovnou i doporuceni a sestricka vas pripadne hned na spermiogram objedna, na genetiku vas objednaj na recepci, imunologii delaj mimo, na krev se objednavat nemusi a moc se prinese proste kdyz nekdy do toho gennetu jdes.
Ja pred tim nez jsem sla do Gennetu, uz jsem mela za sebou - 2 laparoskopie, HSG vysetreni, odber krve na hormonalni profil a manza spermiogram. Proste se s tim uz crcame dyl,takze to mam vsechno od drivejsiho doktora.
Ted nas Dr. poslala znovu na odbery krve na hormonalni profil,moč na chlamydie,genetiku,imunologii a spermiogram.

market1
25. dub 2008

Ahojík kočky dlouho jsem tady nebylo ale to by bylo na dlouhé povídání.
Nevím jestli se nebude bubísek zlobit ale chci se ho zeptat jak byl ve čtvrtek v
Gennetu neměla jsï na sobě bílej svetr a černý kalhoty a jsi blondýnka?manžel vyšší postavy tmavé vlasy štíhlý?
já totiž byla ve čtvrtek v Gennetu na Piru a myslím že jem tě tam zahlédla pokud jsi to byla ty?
a k té sestřičce dávám za pravdu Bubískovi nebot byla opravdu nějaká dost divná já jsem s ní měla taky ten den incident takže už tam chodím nějaký pátek a ty sestřičky znám teda spíš oni mě a tahle teda byla dost neschopná.
Jinak se sestřičkama jsem v Genentu velmi spokojená a s dr. taky chodím k dr. Brandejské nemlžu jsi jí vynachválit,ale i ostatní jsou super.
zase nakouknu nezlobte že vám lezu do diskuse.

k.bett
25. dub 2008

market1 já tam narazila nekdy ve stredu na takovou novejsi sestricku a ta teda nic nedelala, byla jsem z ni teda taky mimo, pze plna cekarna lidi a ona privreny dvere a ani nevylezla se zeptat tak jsem tam vlezla jestli muzu jen pro recept a ona zrovna rikala neco v tom smyslu ze nestiha jakej je naval a pritom drzela v ruce pribinak a u ni stala jeste jedna, nakonec jsem tam cekala 40minut a misto receptu mi zavolala dr. ke ktere vubec nechodim a ani jsem ji nic nerikala...tak nevim jestli to treba nebyla ta sama...no a ve stredu vedle v sesterne u dr. Danka byla opet a jeste s jednou ktera tam je uz od zacatku co tam chodim a opet ji rikala jak nestiha a nikoho tam nemela ta druha se pridala samozrejmne a pak na me obe koukaly a odpovedeli mi sotva na pul h... kroutily predemnou hlavou a hazely pohkedy o je teda pravda ale vzdy jen pokud tam je tahle nova zmatkarka

bubisek
25. dub 2008

Market1,no tak to jsem byla presne ja. A kdyz jsme si sedli k te jine sestricce,tak jsem byla ruda az za usima,protoze me to strasne nastvalo. Ten jeji pristup a pak jsem se bala,aby nam doktor nerekl,ze uz to nestihame,protoze jsme kvuli ni meli pul hodiny zpozdeni a ze se mame objednat na jindy.
A vy jste tam taky cekali u recepce?
A co uz mate za sebou? Ja jsem na dlouhe povidani ja cteni ako delana🙂

lavazzza
25. dub 2008

Holky začínámmít docela strach,to nám teda asi nic dělat nebudou,tak to je paráda mámeto hoďku cesty 😠

milena26
26. dub 2008

ahojky holky 🙂

tulipo ne ne já laparko mám už za sebou rok 🙂 žádanky byli na hormonální profil a na spermio 🙂

milena26
26. dub 2008

lavazzzo noo mě na laparo poslal můj gyndař... kontroloval průchodnost a pak koukali i spodenm do dělohy....

lavazzza
27. dub 2008

holky nemohlo by se něco stát kdybych náhodou byla těhu?Myslím jestli mi vpondělí neuškodí v Gennetu nějaké vyšetření 😖

milena26
27. dub 2008

lavazzo myslím,že néé a pokud by jsi byla těhu,tak neto asi příije dr ne? Myslíš,že bys mohla být těhu ? tak zkus nějaký těhutestík

lavazzza
27. dub 2008

právě že na ten je ještě brzy,nic by mi neukázal,jsem 6DPO,ale hrozně mě bolí prsa,jinak než před mrchou,cuká mi v nich a nemohla jsem spát ☹

milena26
27. dub 2008

tak to řekni dr. a ona bude vědět co s tebou neboooj

lavazzza
27. dub 2008

Holky teď jsem si vzpomněla že mi dělal test na štítnou žlázu,ale doklad na to nemám ☹ mám to tam říct?

milena26
27. dub 2008

lavazzzo nooo já kdybych měla všechna vyšetření tak si buť řeknu o kopie anebo aby udělal dr. výpis ,ale on by měl tvůj gyndař ti písnout doporučenku néé?? ale asi to je zbytečné páč dr v gennetu říkala jestli nám dělali spermio jen se chtěla informovat páč stejně by si udělali své vyšetření... ale víš co ,uvidíš co vám řekne.....

lavazzza
28. dub 2008

on mi tam nic nenapsal a mě to vůbec nenapadlo.Na doporučenku mi akorát napsal laparo v roce 2006 😕

tulipa
28. dub 2008

Ahoj holky.
Tak my jdeme 21.5. k Dr.Brandejské. Jsem na to moc zvědavá.
Ted jsem brala Clostylbegyt 5dní a ve středu bylo vidět několik folikulů a v pátek jsem šla na kontrolní UZV, že by mi píchli Pregnyl a folikuly zmizely 😲 ☹ , nechápu to a mudr. na to taky koukala 😕 .. takže ovu nikde..chjo.

Lavazzo: určitě na tu št.žlázu upozorni. My jsme u dr. Stejskala dosedli, on se na mě podíval a hned, jestli se léčím se žlázou...

milena26
28. dub 2008

tulipo a japak je to možné,že se stratili ??? 😕

noo mi jdeme 22.5. tak jsem taky zvědavá....

lavazzza
28. dub 2008

hrůzajsem úplně v háji a řvu jako dítě,doktor bylprotivný a zlý,řvalna mě jaktože nevím jestli moje operace slepáku byla akutní a jak probíhala,pročjsem mu hned neřekla že mě občas bolí hlava.Jak kdybych mohla za to že můj debilní doktor do doporučení nic nenapsal.
Pořádně mě prohlídl,bolelo to jak čert,udělal ultrazvuk,a zjistil že mám jeden vaječník enormě velký a na druhém mám velkou cystu,prý to může být i vajíčko(že by byl ten minulý těhu test pravdivý?)
Na mojí kartu si hned napsal IVF
Příští týden jedu na hormonální profil,a pak běhěm ovu na ultrazvuk.
Taky se divil že nejen že nemám žádná vyšetření ale že mě můj doktor při užívání Clostilbegitu nesledoval,mohl zabránit všem věcem které mi teď brání v přirozeném těhu.

Nevím jestli Daněk nemělsvůj den,ale takhle by seprofesionál chovat neměl

milena26
28. dub 2008

lavazzzo noo to je od doktora asi opravdu neprofesionální... to bych asi nevěděla ani já co mám dělat anebo co mu nato říct...ale určitě kdyby mě prohlídka bolela,tak bych mu to hned řekla.... a taky člověk má dát na první dojem... nechala bych se přeložit k jinému dr.

a půjdeš tedy na laparko nebo co ti řekl ?

terezita
28. dub 2008

jaj, tak tos me taky nepotesila.. ☹ lavazza, doufam, ze nemel jen svuj den a na dalsim dychanku bude stravitelnejsi!
no teda nevim, mne muj dr. taky nedelal zadna vysetreni a pujdu tam bez niceho.. uff, teda jsem z neho vytocena, uz jen kdyz to ctu.. blbeec!! 😠 😠 😠
delali vam nakonec i to spermio nebo ne?

lavazzza
28. dub 2008

nejdřív udělá hormonální profil,pak spermio manželovi amě bude kontrolovat ovulku,o laparu zatím nic neříkal,brečelajsem celou cestu domů.

terezita
28. dub 2008

jsem to ted predcitala mojemu a ten se chysta, ze se tam do danka pusti, jestli se takhle bude chovat.. ale teda to je fakt pristup, jeste kdyz tam vetsina paru prijde zrovna ne moc v psychicky pohode a on te tam jeste rozdeptava doktor.. 😠

lavazzza
28. dub 2008

ono mu terezit ani nic nešlo říct jindy jsem od rány ale teď to fakt nešlo.Vy jdete taky k němu?Pak už docela šel,ale slušně jsme se s ním rozloučili a popřáli hezký den a on nic.
Teď tam pojedu každý týden.Fakt se těším 😖

terezita
28. dub 2008

jojo, to chapu.. ja tam budu taky vyklepana.. no jsem zvedava na toho mojeho hrdinu.. ja jdu taky k nemu, bohuzel v tom terminu, kdy se muze m.uvolnit z prace, nemel nikdo jiny volno.. jaj, ja az ted koukam, ze ty jsi mimoprazska.

tulipa
29. dub 2008

mileno - no to právě nechápu, jak se mohli ztratit 😕 ☹ , měřím BT a dle teplot tam mám pěkný chaos 😖
a jdete ke komu?

lavazzo - to je mi líto 😨 , teda já bych z toho byla mimo taky..na tohle jsem fakt cíťa, i když se snažím držet...
Achjo. Doufám, že příště už to bude příjemnější návštěva.

Poslední tři dny mě ták bolí v pobřišku, jako by mě tam někdo bodal nožem ☹ vůbec nevím, co to má být...