GS Mamavit. Nie je vám na vracanie po ňom?

alzbetak
9. říj 2011

Ahojte 🙂
Nestava sa Vam niektorej tiez, ze po uziti vitaminu GSmamavit Vam pride po par minutach nevolno? Az priam na zvracanie? (resp aj priamo zvracanie)
Beriem ich vyse mesiaca - dotera vsetko v pohode, ale posledne tri dni mi je asi po nich zle... prvy den som si povedala, ze to je preto ze som sa pomylila a dala si ho pred ranajkami... vcera po ranajkach a tiez a dnes az teraz a tiez mi je navalovo ale az na predychavanie... Nemate skusenosti? Kedze je to uz trwti den tak ich par dni teraz vynecham - asik som previtaminovana 😀 alebo neviem...

ivca_doubek
9. říj 2011

Ahojky, já ho brala při obou těhotenstvích a i pak dál při kojení a nic mi to nedělalo. Takže nedokážu poradit 😅

zurkova
9. říj 2011

já po nich zvracela, smrděly mi jak krmivo pro králíky :(

sudina
9. říj 2011

Ahoj, beru taky GS Mammavit a v pohodě.. 🙂 Takže s nevolnostma s tím souvisejícíma nemám zkušenosti.

babulinkab
9. říj 2011

brala jsem bez problémů, ale já ani v jednom těhu netrpěla ani nevolnostma ani zvracením

ivigirl
9. říj 2011

ahoj, nn, nic mi o něm není. 😉

hpaja
9. říj 2011

Ahoj, při prvním těhu mi z nich taky bylo na zvracení, tak jsem je vysadila a koupila si radši Femibion. Pak jsem je dobrala po porodu 🙂 ale při druhém těhu už v pohodě, to jsem je teda ale nebrala tak pravidelně, jako v 1. těhu 🙂 Jinak těhu nevolnosti jsem měla při obou těhu, při druhém to bylo horší a taky trvaly déle.

nae
9. říj 2011

Ja som to brala pri kojeni a mala som pocit, ze to ma vplyv na zly spanok syna, po vysadeni vsetko ok.

cincinnati
9. říj 2011

Já si ho vzala jen párkrát, protože se mi po něm chtělo vždy zvracet. Proto celé nové balení, které jsem od doktorky dostala, prodávám. U prvního balení jsem přišla na to, že když tu tabletku rozdrtím, tak mi po ní zle není. Zkus to, třeba ti to taky nebude dělat zle.

holubice.petra
9. říj 2011

Mě po těchto vitamínech bylo taky špatně 😝 ať jsem si je vzala před jídlem nebo po jídle musela jsem je vyhodit 😒

karol84
9. říj 2011

mně špatně nebylo. ale brala jsem je až večer, dopoledne by mě natáhlo z čehokoliv takového

medvidek
9. říj 2011

U prvního těhotenství jsem Mamavit snášela bez problémů, ale u druhého jsem ho musela vysadit, protože mi po něm bylo zle.

lucy.l
9. říj 2011

Je, mě je po nich taky zle, celé těhotenství, přitom jsem je brala i u dcery a to si nepamatuju že by mi bylo zle..