Holky po jak dlouhé době jste otěhotněly ?

meluzina
24. bře 2006

Ahoj holky,
zajímalo by mě jak dlouho jste se snažili s manželem (nebo přítele) o miminko ?
Doktoři říkají že rok snažení je normální doba... jak jste na tom vy ?

mapris
28. srp 2006

Ahojte holky,
jestli můžu přidat příspěvek. Já jsem vysadila prášky vloni v září a strašně se mi rozhodil cyklus, první Menzes jsem měla po 58mi dnech. V říjnu jsme se s manželem vzali, chtěli jsme miminko, ale řekli jsme si, že až to přijde, tak to přijde. V lednu jsem byla s manželem na jeho služební cestě ve spojených státech a po návratu se nám to povedlo, ani nevíme jak. Jestli můžu doporučit. Nemyslete na to, a třeba to vyjde na nějaké dovolené... Zrovna když jsem plánovala dát výpověď z práce, tak jsem zjistila, že jsem v tom. Takže choďte cvičit, někam do společnosti, dělejte si plány a ono so te mezitím povede. Držím všem snažilkám palce. Marie

lena28
28. srp 2006

ahojky nám se to podařílo po 5 měsících od vysazení HA na chatě

nadka
29. srp 2006

Ahoj já osobně jsem ve 14 týdnu a otěhotněla jsem po dvou měsících od vysazení antikoncepce, kterou jsem brala 8 let. Hned druhý měsíc po vysazení jsem si "vyčíhla" ovulaci a vyšlo to. Ale mám kamarádku, které taky řekli, že má počkat 2 roky, pokud nic, tak udělají vyšetření a případně nasadí léčbu. Zrovna to budou ty 2 roky a teď má 3 týdny zpoždění menstruace, tak snad ji to vyjde taky 😉

leniik1
5. zář 2006

Po 3 měsících 😵 A antikoncepci jsem nebrala vůbec. 😉

protea
5. zář 2006

Ahojky,
nám se to povedlo hned.
Jen jsme tomu trochu pomohli, spali jsme spolu asi tak třikrát denně v okolí ovulace a tak se to povedlo´.
Nepočítala jsem s tím moc, říkala jsem že se nám to povede tak do roka.
Jsem teď v desátém týdnu a zatím vypadá všechno v pohodě.
Držím palečky všem snažícím se o miminko🙂

vladys
19. zář 2006

Ahoj. Já jsem vysadila prášky po svatební cestě v červenci, potom jsem dostala menses a další měsíc už ne, tak jsem si udělala doma test, byl pozitivní, šla jsem na krev a ode dneška mám jistotu, že jsem těhotná. Takže to bylo dost rychlé, i když už jsme s manželem starší - já mám 30 a on 41, ale asi nám to funguje.

szedivka
19. zář 2006

Ahoj, my vysadili v dubnu, do svatby která byla v červnu jsme měli "pauzu" a v září se nedostavila MS 😵 Takže tři měsíce 😎

linn
19. zář 2006

Taky už mužu přidat svou zkušenost - vysadila jsem antikoncepční náplast v březnu a v srpnu, 14 dní po svatbě jsem otěhotněla 🙂) už jsem z toho začínala být mírně nervózní.

luciass
19. zář 2006

my jsme tomu nechali volny prubeh a za tri mesice jsme se dozvedli ze budeme tri :o)

lucianka
22. zář 2006

Tak nám se to podařilo 2. cyklus po vysazení HA. 1. cyklus byl anovulační, takže vlastně na možný 1. pokus. 😀

baruna
22. zář 2006

Vysadila jsem prášky v lednu a teď už jsem ve 14 týdnu. Ani jsem nečekala, že to půjde tak rychle. A to jsme se ani nijak extra nesnažili 🙂

draga
22. zář 2006

Nám se to povedlo hned 🙂) nebrala jsem prášky už 4 roky a s novým přítelem (teď už manželem) jsme si po pár měsících chození řekli, že oba mimi chceme a při milování jsme nepoužili kondom (já si myslela, že to vyjde tak za rok) a tak jsem dneska v 19tt 🙂

favites
23. zář 2006

Podařilo se to po dvou měsících. Nějak jsme to ale nehrotili. Řekli jsme si, že to budeme půl roku zkoušet bez nějakého většího úsilí (ovu testy, měření teploty apod.) a když se nezadaří, tak tomu zkusíme pomoci....no a podařilo se 🙂 Teď jen doufáme, že se cvrček udrží a bude v pořádku. (prášky neberu už 4 roky, používali jsme kondom)

vero
26. říj 2006

Nám se to podařilo hned první měsíc snažilkování. Manžel z toho byl v šoku. Počítal, že to vyjde tak do půl roku. 😀 A doktor mě s údivem pochválil, že jsem úspěšná. 😀 😀 😀

kopretina82
26. říj 2006

Nám to taky vyšlo na první a téměř jediný pokus, takže jsme z toho byli v šoku oba dva 😲 (ale šok to nebyl nepříjemný 😀 ). Teď už jen any vše bylo O.K. 😨

lienka79
27. říj 2006

My sme sa snazili 2 roky , s dost velkymi komplikaciami...Teraz sme v 18 tt

slevik
27. říj 2006

Nám se povedlo do třetice 🙂 Od svatbičky 23.6.2006 jsme tomu nechali volný průběh a povedlo se 😉 A HA jsem nebrala už rok, používali jsme kondom 😎

bielanevesta
27. říj 2006

Ak to mám počítať od vysadenia HA ta cca. 5 mesiacov. Ale ak to počítam od v 😀 yvolávačky tak hneď!!

zajdla
31. říj 2006

Ahojky.My jsme se snažili s manželem o mimčo rok a po roce,když už jsem chtěla jít na umělé opladnění,už jsem se objednala,tak se nám to podařilo.Záleží to opravdu na psychice.Pomohl nám i ovulační test.Tak přestat na to myslet a bude to OK.

misas
3. lis 2006

Ahoj,tak mi se snažili hodně dlouho asi tak 3,5 roku, už jsem si myslela,že to nepůjde. Tak jsme začali chodit do Plzně do reprodukčního centra. Tam jsme byli na spermiogramu, potom na různých vyšetřeních. Pak jsme šli zase asi po roce a odebírali mi nějaký vzorky, po kterých by mi příště vložili partnerovo sperma do pochvy, ale už jsme se nestihli objednat, jelikož jsme otěhotněli. Tak nevím, čím to bylo,že nám to tak dlouho nešlo. Asi příroda ví,co dělá.

claire21
3. lis 2006

Ahoj holky, mě se podařilo otěhotnět už po třech měsících, předtím jsem brala antikoncepci. Mysleli jsme, že to bude trvat tak alespoň půl roku a tak jsme začali radši dřív abysme se pak zbytečně nenervovali. Ale na internetu jsem si vypočítala plodné dny a dbala jsem na to, abysme milování v těch dnech nezanedbávali 🙂 🙂

bertik
6. lis 2006

Ahoj maminy, tak já v červnu vysadila prášky a podle tabulek z internetu jsem 02.10. otěhotněla, takže mi to přijde taky jako fofr 😎 . Zvlášť když teď všude čtu jak neplodnost je nemoc 21. století....

januskaababoo
6. lis 2006

misas, presne tak ...priroda vi co dela...ono se to zda jako klishe...ale pravda to je...

MY otehotneli tak nejak za pochodu, chteli jsme mimco, ale nejak pristi rok, mozna dva...ja vysadila v kvetnu prasky a konec cervna uz byli posledni mesicky, pak uz se to stalo nejak mezitim...psychika hraje z mnoha procent velikanskou roli...kolik takovych maminek priznalo, ze jakmile se prestali snazit...BUM a bylo to...

K te prirode, mela jsem kamaradku co se s pritelem nemohli milovat bez kondomu, ona proste to jeho sperma nemohla z nejakeho duvodu prijmout, mela z nej vyrazky a proste byla ne jeho sperma alergicka...nesnesli se chemicky, on si nasel potom jinou holku a nebyl problem, mozna---ze kdyby meli spolu deti, nebylo by to rozumne...ona ta prirodavi co a jak... 🙂

noelka
6. lis 2006

Ahoj,
nám se to povedlo po téměř osmi měsících snažení 😵 K doktorovi jdu ale až ve čtvrtek - podle odhadu bych teď mohla být v +/- 7. týdnu.

kristi
6. lis 2006

nam to ujelo, ale bylo to napoprve

sendy82
10. lis 2006

Asi jem maličko exot - ale nám se miminko povedlo až po 6 letech. NO hlavní je že jsem konečně těhotná. Nakonec to bylo až na třetí pokus umělého oplodnění - vlastně více ... 2x inseminace, pak oplodnění ve zkumavce, pak přenos zmražených embrií a pak až následné další oplodnění ve zkumavce vyšlo. No cenově to vyšlo taky dost - asi 70 tisíc. 😒

fotografka.z.hulina
10. lis 2006

sendy : to jsi byla na nějaké soukromé klinice? Na státních to prý ani zdaleka není tak drahé. Romana

groowy
14. lis 2006

já jsem brala HA skoro 10 let, v srpnu jsem vysadila a minulý měsíc jsme si s manžou řekli, že si "přestanem dávat pozor" a budem to pomalu zkoušet. No a ono to vyšlo hned napoprvé 🙂 . Tak jsem z toho ještě docela v šoku (samo že příjemném 😉 )

kalka
14. lis 2006

tak já přestala brát HA v 12/05 a máme 11/06 a pořád nic ☹

anatanka
16. pro 2006

Ja mela uz od mladi strasne silnej pocit, ze budu mit problem s otehotnenim, pak se zacaly kupit nejake zenske problemy, jako polycisticke vajecniky a srusty atd., tak me to v tom mem pocitu jen ujistilo. Rok po svatbe jsem vysadila HA s tim, ze na mimi si pockam asi hooodne dlouho. Po vysazeni jsem nemela vubec men., nedorustala mi deloz. sliznice a ja uz se videla jako neplodna. Kdyz jsem pak zasla asi po 9 -ti mesicich do centra asistovane reprodukce s tim, ze za poslednich 9 mesicu jsem mela jen jednou men. a to pred vic jak mesicem a od ty doby zase nic, tak mi vysvetlili, jaka vsechna vysetreni me cekaji a pak mi pri zbezne prohlidce na ultrazvuku oznamili, ze jsem v sestem tydnu. Takze jsem byla v ohromnym soku, ale proste je to dukaz toho, ze zensky organismus je naprosto nevypocitatelny.
Zaverem chci vsem, co se snazi a jsou z toho uz nervozni vzkazat, ze to jednou urcite prijde.