Holky po jak dlouhé době jste otěhotněly ?

meluzina
24. bře 2006

Ahoj holky,
zajímalo by mě jak dlouho jste se snažili s manželem (nebo přítele) o miminko ?
Doktoři říkají že rok snažení je normální doba... jak jste na tom vy ?

garbage
31. črc 2007

ahoj já otěhotněla hned a to nejspíš doslova, manžel má asi dost snaživý spermie 😀

romana28
31. črc 2007

4roky stresů s HA, jen abych neotěhotněla, pak rok stresů, abych vůbec otěhotněla. Pak zamlklý potrat, 3m pauza a následně hned 🙂

ronikacz
31. črc 2007

My hned, na 1x 🙂 sa zadarilo

krista
31. črc 2007

Ahojky, já jsem otěhotněla po 3 cyklech intenzivního snažení 😀 a 1 cyklu měření BT, HA jsem měla vysazenou přes dva roky před tím 😉

petrolejka
31. črc 2007

Já asi po 4 měsících od vysazení HA (tu jsem brala strašných 14 let). Ještě jsme se moc nesnažili, protože jsem čekala, až pominou účinky HA a přítel bych po dovolené v Africe trošku nemocný, takže to byla velká náhoda. 😀

bambulik
31. črc 2007

V září 2006 jsem vysadila po 12ti letech HA, nechali jsme tomu volný průběh, ale pak mě čekala v únoru operace na ORL, tak jsme se chránili a otěhotněla jsem v dubnu, takže si myslím že celkem brzo,

nikka.vo
31. črc 2007

Já otěhotněla hned první ovu 😎

acornika
31. črc 2007

ahojky, tak já taky hned otěhotněla na poprvý 😉 ani jsem to nečekala. Po vysazení HA jsme čekali přes měsíc než pominou její účinky a pak jsme na tom jednou zapracovali, a mimísko je tu 🙂

lenkazdenek
31. črc 2007

Ahoj,já s manželem taky hned na poprvé,ale s bývalým přítelem jsme se snažily 1 rok a nic

maja102
31. črc 2007

Já poprvé po třech měsícíc, podruhé po čtyřech měsících. Potřetí ani nevím jak, to nás překvapilo, ale potratila jsem v 7 týdnu.Pak dva roky snažení a nic. Až jsme se vyrovnali s tím, že dvě děti jsou vlastně dost, tak najednou se to povedlo, máme vytouženou a vymazlenou holčičku.Tím jsme to chtěli uzavřít, ale nechránili jsme se nijak striktně.A pak se nám to jednou moc líbilo a bylo škoda do toho zasáhnout-koneckonců podle rad mých lékařů v této poloze nejsem schopná otěhotnět-no a jsem těď v 16. týdnu....Hodně štěstí všem!!!

luucka25
1. srp 2007

ahoj já jsem otěhotněla po třech měsících a ani jsme se nák moc nesnažili 😀

berdicek
1. srp 2007

Ahojky, ja jsem otehotnela hned po vysazeni antikoncepce, vubec jsem necekala, ze to bude tak rychly, bylo to velke prekvapko, no a za par dni uz budu mit nase mimco v naruci 😀

yasmin07
1. srp 2007

Já taky hned po vysazneí HA a taky jsem to takhle rychle nečekala 🙂

cibule
2. srp 2007

Já po dvou měsících od vysazení a to jsme ten první po vysazení používali prezervativ. Takže vlastně taky hned.

krista
2. srp 2007

Cibule gratuluju 😀 😵

cibule
2. srp 2007

Děkuju, snad to všechno dobře dopadne 😀 Jinak já Tobě taky posílám gratulace 😎

zuzka1000
2. srp 2007

Tak to my 5 let nic a když už jsem se na to vyprdla a přestala na to myslet tak šup a mám prcka na světě.

mesulka
4. srp 2007

My jsme si řekli, že vysadím prášky a uvidíme. A já jsem si ještě říkala, že stejně to bude trvat dlouho, než se to podaří, takže jsem nad tím ani moc neuvažovala. No a nakonec to vyšlo tak, že jsem otěhotněla ani ne měsíc po vysazení. Takže překvapení pro oba 🙂 Ale samozřejmě příjemné 😀

cibule
5. srp 2007

Zuzka: To je mi líto, že jsi musela tak dlouho čekat... No hlavně, že se nakonec povedlo 😀
Mesulka: Já si taky říkala, že vysadím a uvidíme. Jen jsem chtěla dodržet 3 měsíce od antikoncepce. Taky jsem myslela, že se budu snažit dýl a hned jsem byla v tom 😀

llucinka
5. srp 2007

V říjnu jsme si řekli, že vysadím prášky a uvidíme, necháme to na přírodě. Pak jsem začala chodit do nové práce, tak jsme si dávali pozor a nic neriskovali. V prosinci jsem ale z té práce odešla, tak jsme to zkusili, no a v září budeme mít miminko. Každopádně to vychází, že jsme ho počali na Vánoce 😀 Takže je to naše vánoční miminko 🙂 😵

cibule
5. srp 2007

Lucinka: Hezký dáreček 😀

llucinka
5. srp 2007

z toho vyplývá, že se zadařilo hned 😀 nepočítali jsme s tím a dlouho tomu nemohli věřit, ale ta fazolka, co jsme poprvé viděli, byla jasným důkazem 😵

llucinka
5. srp 2007

cibule: No, a to jsme si loni nic nekupovali k Vánocům, protože jsme si týden před Vánoci koupili novou ložnici, tak jsme ji měli místo dárků. Že by to bylo tou novou postelí a kvalitní matrací? 😀

cibule
5. srp 2007

Lucinka: Taky jsem nechápala, jak se to tak rychle stalo. Manžel říkal, že to není možný, vždyť jsme se navíc vyhýbali době před (2-3dny) a během ovulace. Jenže na ultrazvuku je zatím bílý puntík 🙂 Tak je moc rád, akorát tomu nemoh věřit 😀 Asi má vytrvalý spermie, tak nevím, co se diví 😀

llucinka
5. srp 2007

cibule: By měli být chlapi rádi, že to šlo tak rychle, že? 😀 ne, je fakt, manža byl taky v šoku. Ale teď už si plně uvědomuje, že bude taťka a bere to velice zodpovědně. 😉

A moc blahopřeju a přeju, aby všechno dobře dopadlo a vy se dočkali krásného a hlavně zdravého miminka!!! 😵

kamila3
5. srp 2007

AHOJ HOLKY,JÁ OTĚHOTNĚLA HNED NA POPRVÉ,ALE ASI TO TAKY BYLO TÍM,ŽE JSME SPOLU TÝDEN S MANŽOU NEMLUVILY,PŘI TAKOVÉ MENŠÍ RODINNÉ ROZTRŽCE JSEM SE URAZILA A PRÁVĚ TÝDEN MI TRVALO,NEŽ JSEM TO STRÁVILA.A PAK PO JEDNÉ JEDNIVÉ VÁŠNIVVÉ NOCI SE TO STALO .... TO MÁ NĚKDO ŠTĚSTÍ ,CO? A 1.1.2008 MÁM TERMÍN.....KDYBY TO TAK ŠLO VŠEM MAMINÁM....

cibule
5. srp 2007

Lucinka: Nápodobně 😀 Ať Vám to dobře dopadne. Jo a u nás je to to samo, první se divil a teď už si říká taťka. 😉

Kamilo, i Tobě gratuluju 🙂

petraluk
5. srp 2007

Ahoj holky, já naštěstí otěhotněla hned na poprvé až jsem tomu nemohla uvěřit. 😅 V té době sem si to tak nepřipouštěla, ale musí hrozné když to nejde.
Bohužel jak rychle ten můj prcek vzniknul, tak pomalu se mu chce na svět. Už je to týden co tu měl být s náma. Celý těhotenství má člověk strach, aby se něco nestalo a neporodil moc brzo a on si teď dává takhle na čas. 😒

beny
5. srp 2007

Ahoj holky tak já jsem otěhotněla až po půl roce snažení 😉 nějak se těm přítelovým mrškám asi nechtělo 😀 ale povedlo se.Chtěli jsme letní dítě a nakonec budeme mít vánoční,ale hlavně že se povedlo a že budem v pořádku.Takže kdo se snaží otěhotnět tak hodně zdaru a nevěšte hlavu,ono se to povede 😵

cibule
5. srp 2007

Petraluk: Bude to určitě krásný, zdravý miminko a takhle máš zase jistotu, že nebude nějákej nedonošenej. Ale to břicho je na obtíž, co?