Holky po jak dlouhé době jste otěhotněly ?

meluzina
24. bře 2006

Ahoj holky,
zajímalo by mě jak dlouho jste se snažili s manželem (nebo přítele) o miminko ?
Doktoři říkají že rok snažení je normální doba... jak jste na tom vy ?

coxa
15. kvě 2006

Tak u nás to bylo ovlivněné i tím, že - budeme mít dobudováno a budeme bydlet v novém, možná stihneme ještě nějakou dovču, když zbydou penízky a hlavně - já bych chtěla mimi na jaro nebo na léto, takže tomu správnému měsíci se musím přozpůsobit. 😀

kota
15. kvě 2006

Tak podle plánů mého Muže první možnost otěhotnění je na Festivalu v Trutnově... no potěš nás koště... 😀

coxa
15. kvě 2006

Koto není nad romanitku! 😀 Ale i originalita se cení! 😉

maree
15. kvě 2006

Holky, my jsme to odkladali, s tim, ze neni vhodna doba (coz asi fakt nebyla), a moc jsem doufala, ze to pak pujde raz na raz, coz se nestalo. Nesnazime se zatim sice nijak dlouho- 3 mesice, ale moje psychicke stavy, kdyz zjistim, ze to nevyslo, fakt nejsou valne. Mam pocit, ze vznikl blok, kdy ja jsem moc chtela, ale rozumove jsme to odkladali - cca trictvrte roku. Pak jsem si do toho zkouseni az prilis slibovala. Kdybych to mohla vratit, jdu do toho hned...

mobina
15. kvě 2006

Tak já taky původně plánovala, že doberu HA v červenci a pak si dám měsíc pauzu. Oslavím sestřinu svatbu v srpnu a pak jupí na to, ale nějak se to ve mě zlomilo a teď ve čtvrtek doberu a pak hurá na to. 2 paltíčka prostě oželím. V červnu jedeme na dovku tak se třeba zadaří tam 😉 Těch pár grilovaček prostě oželím. Ještě jich bude.
V pátek jsem byla u své kamarádky, která se pokouší s manželem rok a nic. Vyprávěla mi, jak prodělala každý měsíc falešné příznaky a pak to s velkým zklamáním dostala. Smála se, jak si to všechno vykreslovala a počítala, který měsíc otěhotní ☹ Momentálně je ve fázi, kdy se uzavřela a žádné děti vlastně ani nechce. 😢
Držím vám všem palce ať se zadaří. 😉

honzina
15. kvě 2006

Mobi, však grilovat jde i s bříškem, ne? Akorát ten alkohol se musí omezit.
Horší by to bylo, kdyby ti bylo ty první týdny blbě, že... 🙂

maree
15. kvě 2006

Priklad te kamosky je presny - a neni jediny, ja jsem se stakovym ve svym okoli setkala uz dvakrat, musim si dat pozor, abych tak neskoncila taky!!! Nastesti mam dost aktivit- ted momentalne me plne vytezuje organizace cervnove svatby, a pak se vrhnu na dokonceni postgradualu. Nejhorsi by bylo mit jako hlavni napln starost o otehotneni, to by byl vysledkem jen a jen opak.. Ale ani jina napln tech myslenek a pocitani cyklu nezbavi uplne.

mobina
15. kvě 2006

Honzi to víš že jo. Jen nevím, jestli to bude pro mimi, pokud se zadaří, to nejzdravější 😀

Maree tak toho se bojím jako čert kříže, že se upnu jen na mimi a každý měsíc budu totálně KO 😠 Bohužel nemám představu, jak to budu prožívat nebo ne, takže se na to ani nemůžu nějak připravit. Zatím u mě převládá pocit, že už se na to těším a jaké bude milování bez ochrany 😵 No a když to třeba párkrát nevyjde, tak abych nebyla tak zničená zaběhnu za 1,5 letou neteří a ta mě z toho na chvíli vyléči 😀 Čertík jeden. 😀

honzina
15. kvě 2006

Mobi, jednou za čas - to by snad nemělo vadit, ne? Když to nebudeš přehánět... hm? 😉

sonja21
15. kvě 2006

ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla : - ) všechn yzudravím a mamina pořád nejsem 😉 ale nevadí, statečně pořád bojumeme 😉 aspoň mám jistotu, že do svatebních šatiček se už určitě vejdu 😉

sonja21
15. kvě 2006

mobinko, můžu tě ujistit, že za začátku to bude dobrý a budeš nadšená a těšit se , pak pokd se Vám to náhodu nebude dařit tak půl roku, začneš být bervozní o pak už o roce Ti to snad ani nepřijde nebo budeš stršněsmutná a začneš to řešit .. to jemůj příklad my s snažíme přes rok, ale od BŘEZNA začínáme vlastně znovu.. byl jsm ena vyšetření a proděla malou gyn operaci, ted beru prášky na podporzu těhu a jsem v pohodě a těším se až ta chvíle nastane, sice pokud do Září neotěhotním / to mám svatbu / tak musíme na umělé oplodnění, ale do Září je času dost , néééééééé a léto se blíží : -)

sonja21
15. kvě 2006

holky omlouvám, se za překlepy,ale omylem jsem to poslala dřív než jsem ti to přečetla !!!!!

mobina
15. kvě 2006

Honzi to víš, že jednou za čas to snad vadit nebude, pokud budu schopná to pozřít 😅
Sonji super, že to bereš takhle pozitivně 😉 Tak držím palce ať to vyjde.
Neříkám,že o tom nepřemýšlím, ale zatím se to snažím opravdu moc neřešit, ale na to "pracování" už se fakt těším 😀

sonja21
15. kvě 2006

mobinko, můžu tě ujistit, že mz re dpo té operaci mámpánovaný sexík a docela se u toho nasmějeme . příklad .. jdu ve ČTVRTEK na ultarzvuk+kontrolu, jak nám to narostlo / jvajíčka / pokud dobrý dostanu injekci na uvolnění a musíme se s drahým přitulit v Pátek ráno a v Sobotu večer, on chodí jeden týden na 6 do práce, tak ho třeba budím ve 4 ráno a chtěj po něm sexík 😀 😀 😀 😀 ale bere to sportovně a směje se tomu, " zatím "tak doufám, že nám to vzdrží, takové pracovní nasazení 😀 😀 😀 😀

bielanevesta
15. kvě 2006

Sonjo to víš, že se to povede!! Vždyť víš jak se říká: "bez práce nie su koláče"! A vám se ty "koláčky" 😎 😀 určitě podaří alespoň dva 😲 😵

sonja21
16. kvě 2006

bilelavnevěstinko, já doufám, že se to povede a taky taky pečeme a mícháme poctivě každý měsíc ... podle lékařského receptu : - 😀 😀 😀 😀 Ráno.. večer .. večer ráno 😀 😀 😀 😀 tak uvidím jaká jsm šikovná kuchařinka 😀

marguerite
16. kvě 2006

HOlky někdy jsem četla.že obdenje to ideální..že co každej den jsou mršky od přítele vyčerpané 🙂 co vy na to? díky L

sonja21
16. kvě 2006

já to taky slyšela 😉 tak mi to teda praktikujeme,v 11 DC pak 12-13 pauza pak 14 ráno a15 večer 😀 tak to máme předepsané od paní Mudr. 😀 😀 😀 😀

marguerite
16. kvě 2006

DC - den cyklu? 😉

sonja21
16. kvě 2006

jo, den cyklu :-*) počítáno . jak dostanu měsíčky, tedn den je 1DC,já jsem už ták proškolená, že si můžu oteřvít praxi 😀 😀 😀 😀 ale přesně takhle jsem to četla ono zas velká pauza taky není dobrá, holky spermijky jsou pak prý pomalé ... tak nevím.my radši trénujeme obden až 2 dny 😎 holčinky musím končit
: -)) zítra 🙂

alt
17. kvě 2006

holki ono to asi není tak lehké otěhotnět, ale nám se to povedlo ještě před svatbou a na poprvé tostě jsme na to nemysleli, řeklijsme si, že to přijde samo a bránit se nebudem taky po šestiletém vztahu už na to máme asi právo teď řeším jen problém zda obléknu svatební šaty, bříško roste jsem v pátém měsíci t a vlatba je až za čtrnáct dní jenže bříško roste každý den..

jitule
17. kvě 2006

ALT : a po kolika měsících si teda otěhotněla? Hned první měsíc? Tak to je krásný, kež by mě takové štěstí taky už brzo potkalo a uvidíš budeš nádherná nevěsta i s bříškem 😉

len.tilka
18. kvě 2006

Alt, gratuluju. 😉 Pokud máš šaty z dobrého salonu, tak by neměl být problém. Kdyby Ti byly malé, tak by Ti určitě nabídli jiné. Ale je mi jasný, že je nechceš měnit, když už jsi se jednou pro tyhle rozhodla, že. 😒

aarenka
19. kvě 2006

Holky, když to u nás po 8 měsících nevyšlo, tak jsem já prodělala spoustu vyšetření, manžel a pak se zjistilio, že nemá téměž řádné spermijky, tak jsme zkusili 3xIUI(insemibaci) a pak loni 1.IVF, to bohužel skončilo v 11tt zamlklým potratem a po 4 měsících jsme do toho šli nanovo a teď čekáme dvojčátka, jsem 15 tt.

terezzka
19. kvě 2006

ahojky jak se mate? ja sem se vdavala 1.10.2005 a s manželem taky chcem malé, teda spíše on, ale přestavujeme půl domu atd. tak nevím navíc jsem dlouho brala HA kvůli prodělaným operacim, teď to moc nejde ale snažíme se. 🙂 jinak moc gratuluji Aarence

aarenka
19. kvě 2006

Terezzko moc děkuju..... ať se i u Vás brzy objeví na testíku // 🙂

ivusenka
19. kvě 2006

Aarenko, taky gratuluju ke dvojnásobné radosti 😀 . My jsme měli svatbu teprve 29.4.06, ale už od července se chystáme na rozšíření naší rodiny pracovat 😀

aarenka
19. kvě 2006

Ivusenko, tak pracujte, pracujte a děkuju za gratulaci, prckové posílají oba výstavní škytaneček 😀 😀

ivusenka
19. kvě 2006

děkuju, doufám, že se nám bude dařit v tom rozšiřování, jinak mě tobude asi hodně deprimovat. Kdy máte termín aarenko ?

aarenka
19. kvě 2006

Ivuš, až začátekm listopadu, ale vzhledem k tomu, že to jsou dva prckové, tak to klidně může být už i začátem října, ale nejlepší by bylo na naše třetí svatbní výročí, to máme 25.10 🙂