Holky po jak dlouhé době jste otěhotněly ?

meluzina
24. bře 2006

Ahoj holky,
zajímalo by mě jak dlouho jste se snažili s manželem (nebo přítele) o miminko ?
Doktoři říkají že rok snažení je normální doba... jak jste na tom vy ?

petraluk
5. srp 2007

Tak nedonošenej opravdu nebude 😀 Pomalu půlku těhotenství si člověk připadá jako hroch (alespoň já to tak měla), ale nikdy si nedokáže představit jaký to bude na konci. Mam před sebou maximálně 3 dny, pak už bude muset ven ať chce nebo nechce, tak už to nějak přežiju. Akorát jsem z toho už dost na nervi, radši bych aby to přišlo samo než jít na vyvolání. Uvidíme, nic s tím neudělám. 🙂

cibule
5. srp 2007

Držím Ti palce, ať to všechno dobře zvládneš. 😉

petraluk
5. srp 2007

Děkuji, děkuji, děkuji 😀 😀 😀 Nic jiného člověku ani nezbývá 😉

liby1
6. srp 2007

10 měsíců

dit
7. srp 2007

napoprvé resp. hned po 1.týdnu, co jsme to zkusili 😀

marfuska01
7. srp 2007

Ahoj holky.. nám se to prvně podařilo hned, za 3 týdny co jsme začali už jsem měla dvě čárky.. ale nevyšlo to, zamlklý potrat ☹(
Ted to zkoušíme už 3. měsíc, ale dva poslední mám cystu na levém vaječníku, naposled měřenou na 9cm ☹(
Zrovna čekám menzes, dnes - zítra, tak vám kdyžtak řeknu, zda to jde i s cystou 🙂

petraluk
7. srp 2007

Marfusko držim palce 😉

mirin
8. srp 2007

Tak nám se zadařilo po 4 měsících, ale nedá se říct že bychom se snažili, spíš jsme tomu nechávali volný průběh... je zajímavý, že se to povedlo asi den poté co jsem neudělala státnice, byla jsem psychicky na dně takže jsem při milování vůbec nemyslela na miminko, a ono se zrovna povedlo 😀 předtím jsem se na to dost upínala a ono jako naschvál to nešlo...

marfuska01
8. srp 2007

Však to se říká, když na to nemyslíš tak se to podaří!

kelinka
8. srp 2007

Ahoj holky mi jsme s manželem čekali přes rok a poté nakonec proběhlo IVF...Jinak to u nám nejde ☹
Měla jsem v bříšku dvojčátka,ale jednomu se u mě nelíbilo a tak čekáme jedno díky bohu za něj 🙂 Přeji Vám všem krásné těhotenství a poté užívání mimíska 😲 ...

caira
8. srp 2007

tak u nas to vyslo uplne na poprve, ani jsme to necekali..rikali jsme si v kvetnu, ze tomu od cervna dame volno, tim, ze mame zacatkem srpna svatbu tak, ze se na to nebudeme soustredit a treba to po svatbe vyjde a ejhle..uz 23.6 jsem zjistila, ze jsem tehule 🙂 fakt asi ta psychika dela hodne 🙂

ammalka
8. srp 2007

U nás to vyšlo přesně za půl roku, ale rok nebo rok a půl prý je tak akorát, že pak se má jít k dr.,já to také chtěla řešit hned po pár měsících, ale nakonec jsem to nachala na přírodě a najednou to bylo a mimi bude v lednu, tak snad bude vše OK.

gaba3
13. srp 2007

Zdravím všechny, nám to trvalo 14 měsíců, bylo to velké trápení, dokonce jsme měli zažádáno na IVF a najednou se to povedlo samo od sebe, asi zase ta psychika, úplně jsme vypli a těšili se na mimotělní... Takže radost, sice jsme na začátku, ale už se nemůžeme dočkat 🙂 Jo a Marfusko, budu myslet....

martule20
13. srp 2007

Ahoj holky, já otěhotněla po 2 měsících od začátku snažení (HA jsem vysazovala v březnu, začali jsme v květnu). První dva měsíce jsem to dost řešila, pak jsem se na to vykašlala a bylo to 😀 . Doporučuji prstíčkovou metodu (už se tady o ní někde psalo).

maree
13. srp 2007

Po 11 měsících, po té co jsme to úplně přestali řešit. Můj doktor mi řekl, že začneme něco podnikat až po roce a půl snažení.Tak po půlročním snažení jsem byla docela na nervy, ale pak mě to nějak přešlo, byla spousta jiných problémů (s prací, bytem), a ejhle...

pamuk
13. srp 2007

u nás se to povedlo po 2 nebo 3 měsících.

miskam
13. srp 2007

Ahoj holky, tak já jsem se s partnerem snažila o mimčo asi 4 roky, no vůbec to nešlo, pořád to bylo v pohodě (prý u lékařů), bylo mi to divný, chodila jsem tam otravovat hodně často, když už to táhlo na 4. rok. Dostali jsme přihlášku do Plzně na soukromou kliniku, kde se tímto zabývají. Přítel byl na spermiogramu, já na vyšetření a v poho. Potom mě poslala má gynekoložka na laparoskopický výkon, jestli mám průchodné vaječníky, tak jsem je měla. Pořád bylo vše O.K., znovu Plzeň,tam mi dělali vyšetření a nabírali vzorky s tím, že se objednám na výkon, kdy se partnerovo spermie vloží do mé dělohy, ale tam už jsem se nedostala, protože jsem nějakým, doposud nevysvětlitelným, zázrakem otěhotněla, takže těm co to nejde, nevěšte hlavu, raději ji zaměstnejte něčím jiným a ono to přijde samo 😉 🙂

ajina
14. srp 2007

Ahoj holky tak já otěhotněla poprvé po 4 měsících snažení(dopadlo to bohužel špatně)a podruhé po 6-ti měsících na dovolené.

pavlinka3
14. srp 2007

u nás se zadařilo po roce a 9 měsících a povedlo se nám třetí IUI 😉 přirozeně to nešlo, protože i když měl manžel ukázkový spermiogram, tak já jsem vytvářela protilátky proti spermiím a jaksi jsem jim nedovolila oplodnit vajíčko 😅 ale s pomocí lékařů teplického Pronatalu budeme (doufám) na konci dubra tři 😵

olivz
14. srp 2007

Ahoj holky, poprvé jsem otěhotněla skoro na poprvé a máme teď už čtyřletou Elišku.Podruhé asi za dva měsíce od vynechání HA, ale ve 12. týdnu jsem krvácela a potratila.Po půl roce jsem za dva měsíce snažení těhotná.Tak snad to vyjde do konce 🙂

dzej
14. srp 2007

ahoj, já po 3 měsících, ale takovýho volnějšího snažení 😅

aky
16. srp 2007

Ahoj holky, já jsem otěhotněla po půl roce - 5 cyklů.

lenkaha
16. srp 2007

Ahoj holky, já jsem otěhotněla hned po první IUI. Ale o mimčo jsme se snažili celkem 15 měsíců.

akcul
16. srp 2007

Ahojky,
tak já jsem otěhotněla po 7 měsících snažílkování. 🙂

minea
29. srp 2007

Byli jsme zrovna lyžovat v Alpách, jednou večer jsme si řekli jo a ráno jsem byla těhotná (zjistila jsem to až za tři týdny, ale to na věci nic nemění 🙂 ). Nikdy bych nevěřila, že se právě mně stane něco takovýho ...

ervina
30. srp 2007

nám se zadařilo na poprvé a pevně doufám,že vše bude o.k.

kinsli
30. srp 2007

Ahojky, já jsem otěhotněla přesně po 2 měsících

tevina
5. zář 2007

Poprvé za 7 měsíců a teď skoro rok.

xsuzzi
5. zář 2007

nám se zadařilo hned první den co jsme tomu nechali volnej průběh 😀

gebi
10. zář 2007

Ahoj, nám to trvalo vyše roka, už som z toho bola neštastná, ale nakoniec sa podarilo. Upla som sa na prácu a prestala na to myslieť..