• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hormonální profil. Kolikátý den cyklu se provádí?

19. února 2017 
@jabluncanka to si nemyslim,už kvůli tomu že mě poslal poměrně brzo to řešit...Ten papár jsem měla v ruce co chtělí vyhodnotit z krve..takže dělají asi vše nezávisle na tom jestli jde jenom o štítnou žlázu..
19. únor 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekl to Není jejich "obor"...oni ani nemají jak a čím to řešit...Nemají k tomu kompetenci,nemůžou nasadit ev. léčbu...nemáš to nějaké popletené??
20. únor 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jabluncanka no to teda nemám...je to endokrinologie u Apolináře..dali mi vyplněný papír co všechno chtějí z krve vyhodnotit..Nemám tušení co všechno z toho bylo vyloženě na štítnou žlázu...Třeba všechno..Nejsem doktor,ale přepokládám že chtějí vědět můj celkový stav..
21. únor 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekl je to endokrinologie u Apolináře..dali mi vyplněný papír co všechno chtějí z krve vyhodnoti...

Hm,ale odebrat se to mělo u gynekologa...endokrinolog nemá jak v tomhle zasahovat..ten léčí výhradně štítnou žlázu a z toho co píšeš tam hormony štítné žlázy nejsou...
21. únor 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám jeden dotaz, zda se musí HP dělat na lačno ....
26. bře 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ja na lacno nesla.. me rekla ze se muzu najist..
26. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx Děkuji za info .-)
26. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky nevíte zda se dá udělat hormonální profil i v případě, že menstruace byla vyvolána injekcí?
28. čer 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@85jana85 Ahoj, jo jo může..ja ted byla po vyvolávacce a doktor mi dal žádanku a říkal, že až to dostanu, tak 2.-4. si mám dojít na odběrovku. Cca do týdne byly výsledky.
30. čer 2014 v 09:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kolik se platí za udělání toho hormonálního profilu? Pokud bych měla žádanku od doktora?
16. črc 2015 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figaro1 ahojky, já bych měla jít na hormonální profil za cca 14 dní - s tím placením to je jak kde. Já docházím do Centra asistované reprodukce kde si krev nabírají sami a mají nasmlouvanou laboratoř, která jím ty hodnoty dělá berou 650,-Kč. Ale co chci říct, k vůli dojíždění práce a dr. jsem si tu krev chtěla nabrat v jiné laboratoři jiném městě,tam říkali že by mi to nabrali a cenu neřekli tak mě to zarazilo i zadarmo nevím? každopádně můj dr. mi nevypsal žádanku na tento odběr do jiné labr. že prý mají jiné hodnoty nebo rozmezí, než oni mají v té lab nastaveny.
16. črc 2015 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen No já jsem zvědavá...četla jsem že je to jak kde...Pokud se nám nezadaří přes léto tak mám jít k doktorovi tak doufám že mi nejdřív udělá ten horm. profil než mi napíše nějaké hormony...:/
16. črc 2015 v 10:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@no my už se snažíme dva roky a neúspěšně tak jsme začli docházet do centra na různé vyšetření a konzultace tak uvidíme...tento měsíc jsme se pokoušeli za pomoci pregnylu tak uvidíme.... :slight_smile: pregnyl mi nasadili bez horm. profilu....
16. črc 2015 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen No my se snažíme už půl rok a nic...Vysazeno mám už od října. Před měsícem jsem byla na preventivce na gyndě a dr říkal že přes zimu bývají anovulační cykly, že přes léto by to mělo jít lépe, cyklus už mám po kapkách gynex asi 3 měsíce srovnaný. K ovulaci snad dochází, cítím vždy v průběhu cyklu (tak za půlkou) bodání na pravé nebo levé straně v oblasti vaječníků, ale zatím neměřím ani BT ani nedělám ovu testy, ale po létě na to asi vlítnu...
16. črc 2015 v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figaro1 může se stát že může nastat anovulační cyklus, také se mi to přihodilo pár krát. Měření BT i ovu testy to už máme za sebou, a k ničemu to nevedlo, spíš jsem z toho byla víc nervozní. Půl roku už je taky docela dlouhá doba, ale není to tak hrozné! Ať se brzo zadaří!
16. črc 2015 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen Je to fakt, když budeš měřit a testovat tak se na to víc zaměříš, budeš nad tím furt přemýšlet a tím spíše to nepůjde. Raději nechat volný průběh. Nechci to zatím nějak moc hrotit, i když mě se zdá i ten půl rok dost, ale myslet na to musím pořád. Je hrozný že někomu to jde hned a ani to nechce a nám se nedaří když bychom chtěli...:( Taky přeji aby to brzo vyšlo :slight_smile:
17. črc 2015 v 08:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len souhlasim s vami, ja uz asi doktorku o HP pozadam.. snazime se 7mesicu a mam velky problem s cykly bez Agolutinu a hormonalni podpory nemam ms vubec a podle ovu testu kazdy den po dobu peti mesicu jsem nemela ani ovu a moje doktorka porad nic nedela uz nevim co mam delat :pensive:
16. pro 2015 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chci ze zeptat mam jit na hormonalni profil az mi prijde menzes. Prisla dnes a tak se chci zeptat zdali na odber mohu jit v pondeli rano,nebude to pozde?
13. únor 2016 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o radu. U doktora jsem byla 4DC na horm.profilu. ten jsem začla brat i clostilbegyt 2 tablety denne. Vcera jsem mu psala o výsledky a pry jsou v norme, ale nedochazi k ovulaci. Dnes jsem 12DC, ovulacni testy uz 3 dny temer pozitivni a spousza plodneho hlenu. Znamena to že k ovulaci tento mesic vazne nedojde? Zítra mam jit na kontrolu. Děkuji za odpovedi
23. únor 2016 v 11:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky může to tady některá napsat suma sumárum ,.-) co mám vůbec po svém dokrtorovi chtít? sám mi to nenabídl..na jaké hormony se to přesně dělá a kdy děkuji...
27. črc 2016 ve 13:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaca01 ahoj takže tím myslel že mei druhým a 4 dnem menzes? se dělají ty testy? a pak před ovulací? chápu to spravně?
27. črc 2016 ve 13:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,muze delat hormonalni profil i obvodni lekar.
19. únor ve 13:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek