Imunologie reprodukce v Plzni, Prof. MUDr. Ulčová-Gallová

rakosnicek75
9. bře 2012

Ahoj, prosím o nejnovější informace ohledně imunologie v Plzni. Našla jsem zde již pár témat, ale bohužel jsou již neaktivní ☹ ☹ ☹
Budu ráda za všechny cenné rady a info........... Děkuji mnokrát 🙂 🙂 🙂

adenka84
9. bře 2012

@rakosnicek75 ahojky také jsme u ní byli a měli jsme z ní dobrý pocit..byla moc hodná a hlavně upřímná...na tu její upřímnost si už poustu holek sice stěžují, ale jsem toho názoru, že lepší je říct jak se věci mají a vědět na čem jsem než mít klamné iluze..
takže držím ti palečky ať u ní dobře pochodíte.. 🙂

kamila2121
21. bře 2012

Ahoj,jeli jsme tam až z ostravy,je to na dva dny,první pohovor a pak ráno na krev.nám nic nenašli takže nemůžu soudit,narvaná čekárna všichni dhromady i s poradama 🙂 zajmavé 🙂 přístup dobrý.hodně štěstí 🙂

nikoza
14. dub 2012

Ahoj chci se zeptat na MUDr. Ulčovou -Gallovou náhodou jsem na ní narazila. Byla jsem na imunologii v Podolí v Praze mám prý protilátky proti spermiím a proti embryu už rok beru prendison. Chtěla bych zkusit vyšetření u paní doktorky příjde mi že to bude takove pečlivější vyšetření, třeba stěr v době ovulace v Podolí asi nedělaj, protože mě ho neděali, Je potřeba k pani doktorce doporučení nebo se mohu objednat sama.

adenka84
26. čer 2013

@nikoza nevím jestli už není pozdě na odpověď.. narazila jsem na tebe až teď. k Ulčový Gallový musíš mít doporučení.. jinak by si si musela za vyšetření platit.. já ho měla z Caru... čekali jsme na první vyšetření 3. týdny.. u ní běžná čekací doba.. nejdříve byl pohovor a pečlivě si přečetla všechny námi donesené zprávičky.. pak nám oboum vzala krev..a mě ovulační hlen.. bylo štětsí že jsem byla zrovna v době ovulace.. to jsem si se setřičkou plánovala už při objednání.. dobré je na tohel myslet dopředu, ušetříš si čas a halvně čekání na výsledek.. pak šel ještě manžel na vyšetření spermiogramu.. měl sice výsledky z Caru,ale oan si chtěla udělat své.. na spermiogramu byl,a le v jiný dne.. ten dělají ne na Lochotíně,a le v Plzni na Borech..
jo a před vyšetřením. musíte být oab alespoň 3. týdny bez léku.. nesmíte nic brát.. tedy pokud muíte deněn užívat léky vůči nějaké nemoc.. jako já např. štítná žláza tak to je samozhřejmě vyjímka.. ale nesmíš brát třeba ibalgin, paralen, ATB atd..
@kamila2121 čekárna je tam běžně narvaná.. chodí se tam i do jiných ambulancí než imunologii, ženy tam chodí an pohotovost, před porodem, + je tam příjem do poordnice..tak porto s eti to tak jevilo 🙂

lilisa
28. čer 2013

my jsme tam byli před týdnem na výsledky, ale řídí se jen podle výsledků na papíře. Myslím že nemá s lidma soucit... toť můj názor ...

becicka
13. srp 2015

Prosím, ještě někdo nějaké zkušenosti? 🙂