Inofolic, jak dlouho se bere, aby to k něčemu bylo?

merilinka
8. zář 2014

Prosím,dneska na doporučení mého dr. koupen Inofolic,abych se dříve dostala do formy ze zamlklého potratu.Jak dlouho se bere,tak aby to k něčemu bylo ? Stačí jeden denně a jsem uprostřed cyklu,nevadí nebo musím brát na začátku? Velice děkuji 😵 😵 ...a pomohl Vám ? 😵

bibianca
8. zář 2014

Já užívám inofolic cca měsíc, taky na radu gyndr. Doporučil mi však, abych jej užívala 2 x denně tj. ráno i večer. Mám však dojem, že je mi po něm občas špatně. žaludek na vodě atd... je fakt, že ovulku jsem asi poznala tím, že mě píchala v podbříšku. Dr. mi řekl, že je jedno který DC to začneš užívat, ale aby to mělo efekt, tak údajně nepřetržitě 3 měsíce...

kkouzlo
8. zář 2014

prý tři měsíce, já brala podobný Nosifol, začínala jsem v půlce cyklu, prý je to jedno. Ale teda, na mě nezapůsobil

evcann
9. zář 2014

Já také beru na doporučení Nosifol a už také delší dobu a nepůsobí na mě. Nemám s ním jinat tedy žádné potíže jako,. že by mi bylo blbě nebo tak. Jinak začít ho brát můžeš kdykokliv.

ladie
9. zář 2014

Jak píšou holky - brát minimálně 3 měsíce a začít se může kdykoli. Já užívala Nosifol (5 krabiček po 20 sáčcích) 1x denně.
Druhá věc, na kterou ses ale neptala je, že to byly opravdu zbytečně vyhozené peníze. Vůbec nefungoval.

propiska
16. zář 2015

Já piji inofolic už pul roku s přítelem se snažíme delsi dobu o miminko a za me mam pocit ze zadne pozitivni pusobeni na me nema.Trapi me to protoze miminko si oba moc prejeme :(

ivamarryanne
18. zář 2015

Já brala jeden denně a výsledek se dostavil už první měsíc, ale nakoupila jsem si balení na tři měsíce, tak pokud by někdo chtěl, nám to pomohlo hned 🙂

733730
12. led 2016

dobrý den dneska jsem si koupila inofolic a nevim kdy se má začít brát před menzes nebo po menzes

ivis_b
12. led 2016

mně moje dr. hlavně upozorňovala, že jeden pytlík denně je málo, že to chce 2... A jinak myslím, že se většinou píše, že účinky mají být po těch 3 měsících.. Je to samozřejmě drahá záležitost a nemusí pomoct, ale zase je to přírodní varianta oproti hormonům, který si nakonec můžeš vzít vždycky...
733730: je jedno, kdy to začneš brát, bere se to v kuse, bez přestávek.

babilen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkavfr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
uzivatelkapetra
1. lis 2016

Ahojte, tento měsíc jsem začala s inofolicem od 2dc 2x denně, teď je 14dc, ovulace asi zatím nic, teda včera mě trochu něco pobolívalo, ale test nic neukázal. Předtím taktéž bez ovulace.
Mám to přestat brát aby mohla dorazit ms? Nebo na tu ovu čekat?
Díky

uzivatelkapetra
2. lis 2016

Nikdo nic?

jjaarrkkaa
3. lis 2016

Ahoj, my snaha o třetí. Doporučen také tento přípravek. Po měsíci zatím nic ale 😯 tak nevím. ....zajímalo by mne kdy začne působit?

jjaarrkkaa
3. lis 2016

Ahoj, my snaha o třetí. Doporučen také tento přípravek. Po měsíci zatím nic ale 😯 tak nevím. ....zajímalo by mne kdy začne působit?
@propiska

propiska
11. lis 2016

@jjaarrkkaa ahojky my zkouseli dva roky a nic po hormonech co mi mudr napsala na podporu uzrani vajicek sem akorat pribrala a ted to nejde dolu :(.Uz sem to vzdala.Drzim palecky at se u vas zadari 🙂

uzivatelkapetra
11. lis 2016

@propiska nebyli by řešení jiný doktor? Moje doktorka taky nic nic, tabletky na růst sliznice aby chodila ms a to je tak všechno. Přišla jsem k nové dr a ta mi hned první den řekla, že mám nejspíše pco a doporučila mi vitamíny, které by mohly tělo nakopnout a hned jsme se bavili o řešení kdyby se nic nedělo, doporučila mi zhubnout, že to taky hodně udělá. Prostě lituju, že jsem od té své neodešla dříve.
Chce to neházet flintu do žita.

propiska
12. lis 2016

@uzivatelkapetra no hlavne ja ani muj pritel uz nepatrime mezi ty mladsi,ja mam dve dcery on dva syny ktere ma ve sve peci...chteli sme spolecne ale po dvou letech snazeni uz na to nemam silu byt kazdy mesic zklamana...tak uz to neresim asi nam to neni souzene mit spolecne mimi...kdyby nam bylo o dve tri roky min tak bych to resila ale takhle....

propiska
12. lis 2016

@jjaarrkkaa ja ho brala skoro rok a bez vysledku,takze tezko rict jak dlouho ho brat...

megginka11
15. lis 2016

Ahoj,me zabral hned první měsíc ☺ ted jsem 7+6 a stále uzivam,jeden sáček denne. Držím všem moc palce!

petiiiinka
29. pro 2016

Ahoj🙂 mám jedno Inofolic balení navíc. Bohužel už nevyužiji. Nová krabička bez použití. Pokud by měl někdo zájem, tak se slevičkou zašlu poštou 🙂

domuskalarisa
15. únor 2017

Holky, mate nektera inofolic na zaslani?🙏

winter
6. dub 2017

Pokud by měl někdo zájem, mám otevřené balení čistého práškového Inositolu, asi 600 gramů z UK. Jelikož se jedná o otevřené balení, nemohu nabízet v bazárku. Cena 400 Kč + poštovné. Foto a detaily v případě zájmu vnitřní poštou.

nakocka
8. dub 2017

Jestli můžu poradit, v lékárnách lze koupit levnější produkt Fertipronu. Doporučil mi gynekolog a cenově,
vychází levněji než Inofolic, dávkován je 2 sáčky denně. A má lepší složení.

barcaaaaaa
2. črc 2017

Mel nekdo po inofolic zpozdenou ms ?

michelette
2. črc 2017

Ahojky, já mám teda s Inofolicem dobrou zkušenost. Po roce snažení o mimi jsem začala na doporučení brát Inofolic, jeden sáček denně a za tři měsíce jsem těm dvěma čárkám na těhu testu nemohla ani uvěřit. 😊 Takze za mě ano 😊

barcaaaaaa
2. črc 2017

@michelette a ms ti to prvni mesic nezpozdilo ?

michelette
2. črc 2017

Nene, nezpozdilo. Prave diky tomu, zacla chodit jak hodinky. 😊

barcaaaaaa
2. črc 2017

@michelette aha ja mam uz 5 dni zpozdeni a ro jsem predtim nemela az ted kdyz jsem 20dni brala inofolic

lola88
5. srp 2017

Ahoj holky, vcera jsem zacala brat inofolic - 2 sacky denne, tak uvidime, kdy a jestli vubec se podari otehotnet. 🙏

dasa.77
30. srp 2017

@barcaaaaaa Mě se to stalo v prvním cyklu užívání.Rozhodil se mi cyklus a tak jsem si dala pár dní pauzu a začala zase s užíváním od prvního dne MS. 😉 Pak už bylo vše v pohodě. Brala jsem 1 sáček denně. (pokud by některá chtěla,ještě mi zůstal) 😉
Zkusila jsem i kapky Gynex, ale ty bohužel nefungují na každého stejně, víc mě bolel podbřišek a byl tam ještě jeden problém,ale to mi došlo až později. 😀