Jak častá intenzita sexu je ideální?

anabella_lee
15. srp 2011

Dosti jsem četla na netu, že nemá smysl s partnerem se snažit každý den, ale nejlepe ob den, že nestihnou spermie dozrát. Podařilo se Vám některé o svoření tvorečka, i když byla intenzita větší? Díky🙂

lu777
15. srp 2011

já bych to tak moc neřešila, ono když se zadařit má, tak se zadaří 😉
hlavně si to užijte dokud na sebe máte čas a klid 😉 😀

dlabinecka
15. srp 2011

Když jsme se snažili o první dceru, tak byla intenzita i několikrát denně a otěhotněla jsem, jen si myslím, že díky tomu je to holčička 😉

romcovaklarka
15. srp 2011

Já jsem na 99% přesvědčená, že jsme malého počali v den, kdy jsme se snažili i ten den předtím 😉

bertica.h
15. srp 2011

my sme sa pred,počas a po ovulke milovali každý den aspon 1x 😵
a vyšlo to vždy do velmi krátekej doby 😉 a tiež máme dve holky🙂

crawler
15. srp 2011

každý den? no nevím - přijde mi to jako přehnaná honba za těhotenstvím - stačí 1x před ovulkou a když se má zadařit, tak se zadaří...Pokud je pár přirozeně náruživý, že oba chtějí každý den, tak je to samozřejmě ok, ale pokud je to styk vynucený tím, že chceme otěhotnět, tak to podle mě nemá význam a ještě to může způsobit mezi partnery napětí apod.

mrsblack
15. srp 2011

My jsme se ani moc nesnažili, ale užívali jsme si svatební cestu, a to i několikrát denně - a zadařilo se. Ale nevím, co jsme dělali jinak než @bertica.h a @dlabinecka, protože my máme kluka 😀
Ale souhlasím s crawler - pokud to má být sex jen kvůli početí, tak mi to spíš přijde jako trápení.

dilemma
15. srp 2011

Ahoj je pravda ze my se s pritelem 2 mesice pred toim snazily porad a nic z toho nebylo:( a ted jsme spolu spaly jen 3 v mesici a pockame jestli prijde ms a nejak ty ovulky neresim ani testy jsme nezakoupily jsem nazoru kdyz se ma zadarit tak se zadari snazime se o druheho mimiska tak je to takovy jiny nez u prvniho protoze to jsme otehotnela hned druhy mesic a ted nic ale to jsme spolu predtim spaly kazdy den a mame kluka takze simyslim ze to nezalezi kolikrat a jak usilovne na pohlavi:D podle me je to jen priroda a ta bud da nebo neda.. takze kolikrat spolu spite nebo nespite vzdy se muze ale take nemusi zadarit🙂 hodne stesti🙂

ambrozie
16. srp 2011

Na tuhle otázku jsem se ptala nedávno doktorky (už docela stará paní): "Podívejte se, nemá cenu šukat jak králík, nejlepší je když na to máte oba chuť, jste uvolnění a nemyslíte na dítě a kolem ovulace +- 5 dní se snažit nejvíc" 😀

cabalkova
16. srp 2011

Tak nam na to stacil jeden "pokus" (se sledovani ovu a spravnym nacasovanim)... a bude to klucik. 🙂

andilekpanenka
16. srp 2011

Milá Anabell, mě Mudr. řekla, že když na to budeme mít chuť oba, není problém to dělat každý den, neboť mužské spermie dozrávají postupně a ne najednou...Říkala mi jen, že je nejlepší snažení od 9 dne cyklu do 19 dne cyklu 🙂 Tak ať se zadaří!

soncamar
16. srp 2011

Rika se, ze aby se nevyplavovaly nezrale spermie, nebo aby bylav optimalnim poctu, je nejlepsi intenzita na 1x za 2-3 dny....ale ony i nerzale spermie mohou v tele zeny dozrat a proc jejich koncentraci nedoplnovat prubezneji, ze? 🙂 Jo a apermie vydrzi oplozeni schopne ve vejcovodech az pet dnu ! 😉

svoba
19. říj 2011

na tohle mám skvělej příklad. mám kamarádku, která se u prvního dítěte snažila 8 měsíců, ob den do ovulace, nohy dávala nahoru, on se sprchoval před sexem studenou sprchou,aby rozpohyboval spermie - no, prostě se fakt snažili. devátý měsíc otěhotněla. ted má dvouletýho chlapečka. nemaj peníze, tak si řekl, že počkaj s druhym dítětem. spali spolu jen jednou za měsíc a zrovna bez kondomu. jen taková rychlovka. syn byl marod, ona hned letěla k jeho postýlce ... no, co myslíte. je těhotná 😀
z toho plyne - na četnosti nezáleží! 😉