Jak dlouho už se snažíte?

pincik
25. říj 2011

Ahoj. Chtěla jsem se jen zeptat, jak dlouho jste se snažili než jste šli na umělé oplodnění. S manželem se snažíme už skoro dva roky a nic. Doktor říkal, že už bychom měli uvažovat o umělém oplodnění, ale mě se moc nechce. Jenže všechny léčby za mnou a nic. Podělte se, prosím, o své zkušenosti. Děkuju.

pincik
autor
1. lis 2011

@zamilovana Když já obvykle čekám, že stačí jen naťuknout a už bude vědět , ale takhle to očividně nefunguje 🙂 Když on je z té představy takový nervózní... z toho spermiogramu 😒

zamilovana
1. lis 2011

@pincik ale nechápem že prečo... však sa o tom nikdy nikto nemusí dozvedieť... neviem, ale mne to príde normálne, prirodzené, žena podstúpi oveľa zložitejšie a bolestivejšie zákroky v tomto smere, takže neviem prečo niektorí chlapi cítia ujmu na mužnosti pri spermiograme 🙄

pincik
autor
2. lis 2011

@zamilovana Já to taky moc nechápu. Zvlášť když vidí, co všechno dělám já. Myslím, že tohle nikdy nepochopím. Ale oni nás asi taky tak úplně nechápou 😉

zamilovana
13. pro 2011

@pincik no ahoj ako pokračujete? Niečo nové? 🙂

pincik
autor
15. pro 2011

@zamilovana Ahoj. Nového ani nic. Na leden jsme objednaní do CARu a zatím beru Femigard, ale ovulace stále nikde. Už ani nevěřím tomu, že by se nám to samotným povedlo 😒

zamilovana
15. pro 2011

@pincik neboj určite sa raz podarí aj ked s pomocou to je jedno hlavne že bude vytúžené dieťatko, hlavne že sa to hybe tým správnym smerom 🙂

pincik
autor
18. pro 2011

@zamilovana A jak to jde ve snažení vám? Já si letos pod stromeček bude zase přát, abychom byli příští rok konečně tři 🙂

zamilovana
18. pro 2011

@pincik moc ti to prajem ani sa nenazdáš a je to tu 🙂
zatiaľ pozvoľna, nejak na to ešte netlačíme, zatiaľ si to len užívame 🙂

pincik
autor
20. pro 2011

@zamilovana Tak držím palce, ať vám to jde samo 😉