Jak dlouho vám trvalo otěhotnět?

barcapistackova
16. lis 2012

Ahoj slečny,dámy. Tak se snažíme s přítelem o mimi,ale nák se nám nedaří. Vysadila jsem antikoncepci, a asi po dvou dnech jsem dostala menstruaci. Tak jsem se chtěla zeptat kdy je asi nejlepší doba na otěhotnění)před menstruací,po....) a jak dlouho vám to trvalo? :o) Díky

juliemichal
9. led 2016

první dítko,vyšlo neplánovaně,tak jsme si ho nechali.
druhé dítko 7 měsíců.
třetí 43 měsíců a doufám,že to dopadne v pořádku a budeme mít srdíčko ☹

zdenkaj92
9. led 2016

Antikoncepci jsem měla vysazenou cca půl roku, vysadila jsem ji s tím, že to nechci prostě brát. Pak jsem se rozhodli, že chceme miminko a ten po půl roce od vysazení se přestali chránit a trvalo to půl roku.

lendulina
9. led 2016

Hned první cyklus..

lexton
9. led 2016

po měsíci od vysazení, neplánovaně, chtěli jsme se snažit až za 3 měsíce po vysazení

monulice
9. led 2016

Zdravím,tak u nás 2x ani nevím jak a napotřetí né a né..2 roky snažení a nakonec nám pomohly v iscaru,sledovaly mě a když jsem měla připravené 2 vajíčka tak jsme se měly snažit a vyšlo to přesně u mě 16 den po menstruaci ,měly jsem se snažit 3 dny a snažily a je z toho malý mazánek..držím palce..monča

snehurka86
9. led 2016

já užívala antikoncepci asi deset let a pak ji na rok vysadila, o dítě jsme se začli snažit až asi za ten rok po vysazení a vyšlo to hned na první pokus během čtrnácti dní.prvního srpna jsme začali a nejspíš čtrnáctého podle paní doktorky se zadařilo 🙂 hlavně to chce být uplne vklidu a nemyslet na to ale užívat si milování 🙂

mikush
9. led 2016

U syna(3roky) přesně za 2 měsíce od vysazení, a shodou okolností teď u druhého taky za dva měsíce (druhé tehu skončilo bohužel revizí) tak jsem zvědavá na příště 🙂

uzsezasenudim
9. led 2016

Nikdy jsem antikoncepci nebrala, když jsme se rozhodli, že do toho začneme bušit na ostro, doktorka mi řekla, že pokud se to nebude dařit cca 1,5 roku, ať se ozveme 🙂 No a my aniž bychom tedy nějak zvlášť hlídali, jestli mám plodný nebo neplodný dny, tak to vyšlo cca do půl roka. Moc jsme se na to nesoustředili. Tak jsem pak prostě jednou koukala do chytrý aplikace v telefonu a řikám si: "safra, vždyť já bych měla už mít týden menses?!" a bylo to 🙂

suskina91
9. led 2016

Po vysazení HA se podařilo hned, bylo z toho jen biochemické, pak se ale hned zadarilo znovu a jsem ted ve 22tt. Ovulaci jsem vypozorovala podle bolestí břicha a ovulacnich testu, ale chlapovi jsem o ni nerikala, aby si nepripadal jen jak masina na dělání deti. Mazlili jsme se co 2 dny, někdy i víc. Jak byla chuť. Tělo si samo reklo kdy je ten nejlepší čas ;)

teriska94
9. led 2016

Antikoncepci jsem nebrala asi 3 měsíce než jsme se začali snažit a pak nám to "trvalo" 4 měsíce. Na internetu je spousta kalkulaček na výpočet ovulace 🙂

leabella8989
1. bře 2016

nikdy

zuzineckah
1. bře 2016

dcera byla náhoda 😀 syn plánovaný, ihned po vysazení HA, třetí je na cestě, bylo na druhý šup 😀