Jak dlouho vám trvalo otěhotnět?

barcapistackova
16. lis 2012

Ahoj slečny,dámy. Tak se snažíme s přítelem o mimi,ale nák se nám nedaří. Vysadila jsem antikoncepci, a asi po dvou dnech jsem dostala menstruaci. Tak jsem se chtěla zeptat kdy je asi nejlepší doba na otěhotnění)před menstruací,po....) a jak dlouho vám to trvalo? :o) Díky

baraz
16. lis 2012

na první pokus, ovulace byla cca 6 DC ...

winterska
16. lis 2012

poprvé po 2 letech běhání do CARu - ve 13tt přerušení pro vážné poškození plodu, podruhé rok na to - v 6tt zamlklé.. ted se snažíme 4. měsíc.. (celkem 5 let snažení)... upřímě všem co otěhotněly do 6 měsíců tiše závidím 😔 tobě držím palce, ať jsi mezi nimi 🙂

kali.kal
16. lis 2012

Poprvé jsem otěhotněla po 9-ti měsících, podruhé po osmi měsících - o to jsme přišli a potřetí jsem otěhotněla hned po "šestinedělí" po potratu, tak že druhý měsíc.

iveta107
16. lis 2012

poprvé to trvalo rok a čtvrt a podruhé to přišlo samo nečekaně a neplánovaně, takže na poprvé to nešlo tak rychle asi proto, že jsem před tím brala dlouho antikoncepci (kamarádka to měla také tak, až po roce otěhotněla) To má, ale každá jinak, některé to vyjde hned některé ne, tak držím palce ať ty nemusíš dlouho čekat 😉

martinakl
17. lis 2012

Nam se to podarilo poprve neplanovane, ale bylo to mimodelozni. Dalsi na poprve, coz ale skoncilo potratem, a pak zase napoprve a mame dvoumesicniho prdolku 🙂 Ovulaci jsem nesledovala, "hupli" jsme na to, kdyz byla chut. Cca ob den dva. Hodne stesti!!! 😉

nadeline
18. lis 2012

My sice tehotenstvi neplanujem, ale ani se mu nebranime. Antikoncepci sem nikdy nebrala, podle doktora sme oba v poradku a behem osmi let se to jeste nepovedlo, ani s byvalim ani nynejsim partnerem.

nikollita
18. lis 2012

Nám se podařilo vždycky hned na poprvé, první dva "pokusy" však dopadly špatně (časný spontánní potrat). Ovlulaci jsem vždy sledovala, ale spíš jen orientačně, poznala jsem ji na sobě 🙂

rena1410
18. lis 2012

Tak nam se povedl syn napoprve (bylo mi 32). O druhe se snazime uz 10 mesicu. V rijnu mi bylo 36. Takze je to mozna i vekem. Ale prosla jsem si taky merenim teploty, sledovanim ovulace. A ted uz na to prdim, ptz pak je to je to jeste horsi. Clovek se sleduje a je z to ho psychicky vedle, kdyz to nevyjde.

zvalentova
18. lis 2012

Přeji Ti, aby to netrvalo dlouho, je to zkouška vztahu. My máme děti po 4 letech strávených v různých CAR, cvičení Mojžíšových, léčitelů. 😉

miranda77
18. lis 2012

1. 5měsíců
2. 4měsíce
3. 5měsíců
4. 0měsíců (hned)

haninar
18. lis 2012

nám se to povedlo až po pěti letech, ale bohužel se mimi neudrželo, tak revize a po 3 měsících se zadařilo hned napoprvé - narodila se nám holčička a teď se stala tak trochu nehoda a už se skoro blížíme do finále... trochu jsem to nechápala ale je to tak.. 🙂

blahova_andrea
18. lis 2012

my se vyloženě nesnažili, ale prostě jsme si přestali dávat pozor a trvalo nám to cca rok

frufrik
27. lis 2012

My se snažíme 2 roky a ovulacni test jsem si zkusila poprvé před 3 dny a vyšel,tak jsem zvědavá jestli to opravdu k něčemu je...uz v to moc nedoufam ☹

aideen
27. lis 2012

S první dcerou jsem otěhotněla 2 týdny po vysazení antikoncepce a odmenstruování 🙂 Se synem po čtyřech měsících. Držím palečky, ať se co nejdříve zadaří 🙂

janahoub
27. lis 2012

S prvním synem 2 roky, s druhým hned první měsíc, co jsme se rozhodli, že chceme druhé mimčo 🙂 . Tak nevěšte hlavu, nemusí být všechno hned....

barusinecka
27. lis 2012

U prvního těhu jsem vysadila tabletky a začali jsme se snažit po 3 měsících vysazení a pak jsem za 3 měsíce otěhotněla,takže 3 měsíce u prvního a u druhého nám to vyšlo napoprvé 😀 .Držím palečky ať je to co nejdřív 😎

antarres
27. lis 2012

3 měsíce, na určení ovulace jsme měli mikroskop Lady Q.

daasenka85
27. lis 2012

Poprvé napodruhé (fakt jsme neřešili,nechávali volný průběh, měla jsem problémy s menses po vysazení antiko, tak jsme čekali, že to bude třeba rok trvat 🙂 ), bylo z toho ale loni v dubnu zamlklé těhu, tak
Napodruhé - trvalo to déle, protože jsem logicky chtěla co nejdřív znovu otěhotnět, dokud jsem dělala ovu testy a počítala, tak 3 měsíce nic, byla jsem už fakt dost na prášky (hlavně z toho potratu), tak jsme si dali 2 měsíce pauzu, pak to vyšlo hned napoprvé, ale loni v prosinci mimoděložko ☹
Potřetí: už se mi do toho nechtělo, bála jsem se dalšího neúspěchu, navíc jsem dlouho krvácela (asi 3 měsíce) po tom mimoděložku. v dubnu jsme dostali od dr. zelenou, já ještě nechtěla, fakt strašný strach už! ale v červnu jsme si jednou nedali pozor (bylo to mimo obvykle plodné dny 😀 ) a snad z toho bude naše Anetka 🙂
Píšu Ti to celé proto, protože je z toho jasně vidět, že je lepší nechat věcem volný průběh než chtít za každou cenu

kaliali
27. lis 2012

1. hned prvni cyklus
2. 15mesicu
3. 9mesicu
4. 11mesicu
...a ted rok a trictvrte a stale nic

ladybirdone
27. lis 2012

9 měsíců, po nasazení léků na štítnou žlázu měsíc

rasha
27. lis 2012

Nam to trvalo u obou dětí cca 5 měsíců od vysazení HA a určitě je lepší nechat tomu volný průběh 😉

chateau
27. lis 2012

My stále čekáme na ten zázrak 😒 Už 13 měsíců...

pettulka
27. lis 2012

nám 3 měsíce 🙂

zuzanamaja
27. lis 2012

Tři roky...:-/

beandy
3. pro 2012

Teď je to 5 měsíc a ještě nic..

katerinanov
3. pro 2012

Asi 10 minut 😀 Ale podařilo se hned.

renlu
3. pro 2012

První 15 měsíců a teď druhé se zadařilo po 11 měsících

kustka
1. říj 2013

První děťátko jsme počali v pohodě hned 2. měsíc a druhé po 2 letech "stání fronty" a ještě za pomoci gynekoložky, ale vyšlo to 😉

markyzka84
24. lis 2015

ihned 🙂

serenna30
9. led 2016

Před 1,5 roku. Presne v dobe kdy jsem se na to vykašlala a smířila se s tím, že si nechame pomoct. Psychika je mocná