Jak otěhotnět? Berete vitamíny?

pipinka
25. led 2008

Ahoj holky, nemáte prosím radu jak otěhotnět? Berete nějaké vitamíny nebo tak něco? O dítě jsem asi přišla, tak se chci zařídit abych byla opět brzy těhotná.Děkuji za odpovědi

nemo1985
25. led 2008

Ahojky já o mimi přišla v 8tt (zamlklý potrat)
Je to už půl roku a právě se snažíme.
Beru listovku 1x denně.
A chce to jíst hodně ovoce a zeleniny 🙂

lisounek
25. led 2008

Listovku je urcite dobry brat nekolik mesicu predtim 😉, jinak je dobre mereni bazalni teploty, ja otehotnela pri mereni hned prvni mesic a hned jsem to pak i vedela 😅

caira
25. led 2008

ja brala vitaminky uz par mesicu pred tim nez jsme se zacali snazit, doporucuju nejake ty calibrum baby plan nebo tak.. nam se pak zadarilo hned na poprve.
Drzim palecky at to brzy vyjde 🙂

pajca
25. led 2008

Já brala Gynex, nevím, jestli to pomohlo, ale brala jsem ho mesíc a zrovna ten jsem otehotnela 😉

kacka.va
25. led 2008

pipinko: na snažilkách už témata ohledně otěhotnění a vitamínů založená jsou. 😉

len
25. led 2008

Milovat se, bez toho to nejde.

mimap
25. led 2008

Pipi, zkus ten Gynex, mě srovnal cyklus a také se nám zadařilo... 😉

pipinka
autor
25. led 2008

mimap: Gynex můžu užívat sama, nebo se máým poradit se svým lékařem? Už jsem si ho objednala 🙂

gabi78
25. led 2008

I kontryhel je dobrý, já po dvou měsíčním brání otěhotněla

dzej
25. led 2008

nejlepší se na to nemyslet a pak to přijde samo. Ale je dobrý, když předem jíš kyselinu listovou a např. calibrum baby plan.

gabi78
25. led 2008

dzej, tak to s tebou naprosto souhlasím 🙂 já na to přestala myslet, fakt, ještě spíš naopak sem si říkala, aspoň si užijem, a tam pojedeme na dovolenou a tak podobně a přišlo to 🙂

dzej
25. led 2008

gabi, my jsme si řekli, že ještě půl roku počkáme kvůli škole a hned jak jsme to "odložili" tak to bylo 😅

gabi78
25. led 2008

hmmm, tak to je dobrý, 🙂 a můžu se zeptat: škola už je dodělaná? Protože já taky tento rok končím, v květnu státnice a v srpnu porod

dzej
25. led 2008

já asi rodím 31.3 a ve škole mi začínají zkoušky v dubnu a končí v květnu. Takže potřebuju rodit dřív abych to stihla.. Ty to máš dobrý...právě tak jsem to chtěla já 😉

kacka.va
25. led 2008

já bych nic nebrala a začala brát až když by se nedařilo. já brala na doporučení doktora jen listovku, aby se případně mimísovi dobře dělili buňky.

gabi78
25. led 2008

no, to víš, kdo umí ten umí 😀 😉 ne, to byl jen vtip, však Ty to zvládneš i s mimískem dodělat, budu držet palečky 😉

dzej
25. led 2008

gabi díky 😉 tobě taky držím pěstičky.

gabi78
25. led 2008

taky díky 😉 stejně to bude prča dojíždět do školy (Olomouc) s bubnem, snad mně pak pustí sednout ve vlaku a třeba se i slitují u nějaké té zkoušky 😀

dzej
25. led 2008

a odkud jsi?? to určitě přihmouří oči u zkoušek 😉