Jak otěhotnět? Co brát?

ratatooy
5. dub 2008

ahojky.možná si hned na začátku řeknete že jsem spadla z nebe,jak bych asi měla otěhotnět?ale plno z vás ví že to není sranda.zatím co kolem mě všichni vesele těhulkovatí nám se to ne a ne podařit.máme za sebou jedno nezdařené těhu ale to nějak nepočítám.9 měsíců nezdařených pokusů je na mě už hodně.tak co ted.brát nějaké zázračné léky,chodit k léčiteli nebo zkusit tolik objevovaný femigard?ničemu takovýmu nevěřím.máte vy s nečím zkušenost?

slunickooo
5. dub 2008

ratatooy ahojík

náml pomohlo až IVF,,,, díky bohu za něj
😉 😉

maruska39
5. dub 2008

Tak mě pomohl ten tolik objevovaný Femigard,první měsíc užívání a hned těhu 😉

ratatooy
autor
5. dub 2008

slunickooo:ja bych asi nikdy nepodstoupila žádnou asistovanou reprodukci ani nic podobnyho na to jsem moc měká.a jak to u vás probíhalo?

ratatooy
autor
5. dub 2008

maruska39:možná ho zkusím je k sehnání i někde jinde než na netu?

luciska01
5. dub 2008

ratatooy > Vypadá to, že mi pomohl taktéž Femigard. Cca po 3 měsících. Nejprve upravil cyklus a pak... 😉 Ale nechci to zakřiknout, jsme hodně na začátku. Sehnala jsem ho na netu, jinak se to snad ani nedá.

maruska39
5. dub 2008

ratatooy - zkoušela jsem ho shánět v lékarně,ale nesehnala,takže jedině na netu 😉

ratatooy
autor
5. dub 2008

luciska01:to je super jenže ja cyklus mám pravidelně uplně přesně.vím i když u mě nastane ovulace tak se v ty době snažíme nejvic.tak nevím.

rychnov3
5. dub 2008

Ratatooy.... a co uvažovat rozumně, poslat chlapa na spermiogram ať víš, na čem seš a pak uvidíš 😉 ono cpát se práškama, když třeba problém není u Tebe (nebo není vůbec žádný problém a jsi jen málo trpělivá) je možná blbost... 😉

ratatooy
autor
5. dub 2008

rychnov3:možná na tom něco bude.

rychnov3
5. dub 2008

... my jsme zjistili po roce a půl marného (a teď už vím, že zbytečného) zkoušení, že bez IVF zkrátka neotěhotníme, protože můj mladý, krásný, zdravý chlap má špatné spermijky. Takže vím, o čem mluvím.... Ale neboj, 9 měsíců zkoušení je krátká doba a ono to klapne, uvidíš 😉

achalteke
5. dub 2008

Ahoj holky, tak já se k vám přidám. Snažíme se 13 měsícu a zatím nic ☹ . Manža byl na SPG minulý měsíc a vše v pořádku. Já beru Agnucaston na podporu pravidelný MS už asi rok. Můj lékař má podezření na polycystické vaječníky. Příští týden jdu na HSG, tak snad budeme moudřejší 🙂

anki
5. dub 2008

Ahojki Holky nám se nedařilo 2,5 roku nakonec mi pomohly přírodní potravinové doplňky fytotonik a vitatonik nyní jsem v 8 měsíci pokud budete chtít bližší info písněte mi na email AnnaVrablikova@seznam.cz ráda poradím 😉

ratatooy
autor
5. dub 2008

tak vidite skoro každá z vás něco užívá.ta příroda si s náma prostě dělá co chce.

achalteke
5. dub 2008

Teď jsem si o Femigardu našla nějaké informace a docela mě to zaujalo...možná by to bylo i na můj problém, takže si ho objednáme a třeba se zadaří 😉

dablikolik
5. dub 2008

Ahoj holky, jak otěhotnět? My se snažíme skoro rok a půl. Po roce nás poslali oba na vyšetření a zjistili manžovi špatné spermie a mě nepravidelnou ovulaci. Já bych se určitě svěřila po roce snažení odborníkům. My už jezdíme do sanusu a jsme moc spokojení.

ratatooy
autor
5. dub 2008

možná je lepší začít řešit přes odborníky ale na to se ještě necítím ještě si říkám máme čas.a hrozně se bojím jakykoliv bolesti.

dablikolik
5. dub 2008

Prosím tě jaké bolesti. Půjdeš na normální prohlídku a udělají ti vaginální ultrazvuk, vezmou krev a to je zatím vše.

ratatooy
autor
5. dub 2008

já vím jenže já vidím doktora a prchám.mimi chci hrozně moc ale například porod se mi s tím vůbec neslučuje to stoprocentně umřu.

dablikolik
5. dub 2008

Tak to je pak těžké já bych vytrpěla cokoliv jen abych měla mimi

slunickooo
5. dub 2008

souhlasím s dáblíkem 😉

je to těžké, jestli chceš mimi a odmítáš doktory

ratatooy
autor
5. dub 2008

hm tak já se s tím poperu.

sylvka
5. dub 2008

ahoj ratatooy,já jsem teda měla nepravidelnou ms a netvořila se mi děložní sliznice,tak jsem pila kontryhel,dále jsem praktikovala prstíkovou metodu....zabralo to třetí měsíc 🙂 držím palečky.

ratatooy
autor
6. dub 2008

ahojky.a dobré pozdější ranko všem.je tu někdo?

achalteke
6. dub 2008

jsem tu já, páč jsem v práci ☹

ratatooy
autor
6. dub 2008

tak to nic moc.vrátím se musím odběhnout

ywushka
6. dub 2008

Ja bych se chtela zeptat-kdyz jsem si precetla na co ten femigard je,tak tam pisi i neco o zlepseni spermiiogramu-to uzivaji i muzi??
My zatim mame antikoncepci vysazeno jen 4 mesice,ja uzivam hormony na upravu menzes!Mela jsem uz 3 mesice menzes uplne normalni,jen ted se me zase nejak poplasila a zase jsem jen spinila!Takze jsem nevedela co to je....uz jsem se malem radovala z toho ze by to mohlo sad byt tehu-protoze to bylo opozdene a pak jen slaboucke spineni...ale dnes uz zase normalni menzes:(
Jake teda mate zkusenosti s tim femigardem???A jak se uziva??Dekuji za odpoved!🙂

laola
6. dub 2008

ahojky holky, my se snažíme taky už delší dobu. Loni v dubnu jsem otěhotněla, ale nedopadlo to dobře. Od té doby se znova snažíme a pořád nic... Tak jsme zašli do Caru, manžel měl spermio nejdřív špatné, kontrolní už v normálu. Tak jsme absolvovali snažení bez ničeho, potom s Clostilbegytem a teď si píchám injekce před IUI, tak uvidíme....

achalteke
6. dub 2008

ywushka o femigardu je tu na koníku docela zajímavá diskuze, myslím že se jmenuje "zkušenosti s femigardem", tak na to mrkni, já jsem si jí taky procházela 😉

akina
6. dub 2008

Ahojky holky,já samozřejmě nevím jaký zdravotní stav každá z Vás má,ale pokud jste v pořádku hodně dělá psychika.Já si taky moc přála miminko a pořád nic pul roku po doktorech a já i manžel vpořádku,ale mimi pořád nikde.Každý mi radil at na to přestanu myslet,že to zabírá víc než léky a světe div se opravdu to zabralo.Paradoxně jsem začala schánět žinicha pro labradorku mých rodičů,své početí jsem uplně vypustila z hlavy a hup další měsíc ještě před testem jsem věděla,že budu mít miminko.

ratatooy
autor
6. dub 2008

ywushka:o tom ze by to užívali muži jsem nic nečetla je to přírodní přípravek užívá se asi 3krát denně lžičku.když koukneš na téma zkušenosti s femigardem na první stranu tak tam najdeš odkaz a tam se o femiku dozvíš víc