Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

helen_8
18. bře 2013

@ratatooy Právě, chce to cvičit pravidelně a dlouhodobě a taky s tím mám problém, ale jak se uzdravím, musím se na to vrhnout, je to pro mě lepší varianta než hormony.

@blondatabruneta Jen věř, ale někdy jak to člověk jakoby vzdá, tak se zadaří! Hodně zdaru! 😉

ratatooy
18. bře 2013

@helen_8 a docházíš nekam kdo to s tebou provádí?

gabaki
18. bře 2013

ahojte kočeny, držím každej palce a dúfam, že sa ešte ani jedna z nás nezbláznila (podľa mňa sme všetky odolné). Ja si poslušne pichám od 13.3. Diphereline a v stredu idem na uzv do CARu. Pomaly denne si poplačem (hnusné hormóny), brucho ma bolí, ale dá sa to. Pocity šťastia, radosti a zároveň strachu ma nejak neopustili, ale začínam si zvykať. Doma mám veľkého optimistu, manžel sa vytešuje a usmieva, no milujem ho! 😀. Držte palce, nech sa nám to IVF zadarí 🙂

blondatabruneta
18. bře 2013

@helen_8 právě zkusila jsem už všechno, tak to zkusím do toho léta trochu vypustit a smířit se s tím IUI

blondatabruneta
18. bře 2013

@gabaki moc držím pěsti 😵 x)- 😵

helen_8
18. bře 2013

@ratatooy Ano, sama bych to nedělala, není to tak jednoduché provádět to dobře. Byla jsem dvakrát na konci loňského roku a chystám se teď znovu k fyzioterapeutce.

ratatooy
18. bře 2013

@helen_8 jj taky sme chodila k fyzioterapeutce hlavne sama bych asi težko zpravila pateř přs konečník 😀

katarina1612
20. bře 2013

Ahojky mi se spřítelem snažíme o miminko rok a furt nic 😒 na spermiogramu byl a je to v pořádku a stejna nic se nám dedaří já uš dvě děti mám ale jsou větší je to devět let od posledniho porodu je mi 35 let jestli je to i tím věkem že to dýl trvá nevím ale lezemi to uš na mozek 😉 všichni mi říkaji at na to nemislím že to pujde ale prostě mě to nejde pořád přemíšlím díky ahojky 🙂

tkarlikova
22. bře 2013

Tak se k vám přidávám. Pořád jsem si myslela, že to zvládám. Ale dneska dorazila MS a mně je hrozně smutno :(. Tak v pondělí nasadíme zase clostíček a budem doufat dál :(.

gabaki
24. bře 2013

@tkarlikova budem Ti držať palce 🙂 a nebuď smutná, určite sa to podarí 🙂

tkarlikova
24. bře 2013

@gabaki Děkuju 🙂. Je úplně neuvěřitelné, jak si člověk dokáže vsugerovat nejrůznější těhotenské příznaky 🙂.

gabaki
24. bře 2013

@tkarlikova to poznám 🙂 ja som tiež tak blbla 😀 . Teraz som hormonálna neutrónová bomba, stimulujem pred ivf..ale nejak to my všetky snažilky dobojujeme, ešteže veríme a dúfame a stále máme aj dôvody na úsmevy 🙂

lucoska29
28. bře 2013

taky se snažíme už dlouho (listopad 2011). Prošla jsem si obdobím, kdy mi opravdu už hrabalo. Můj manžílek to se mnou neměl opravdu žádnej med. Každý negativní test byl jak rána do obličeje. Už jsem profackovaná a neberu si tak moc. I když je to stále bolavé téma. Ale našla jsem si jiné aktivity, které mi pomáhaj na to tolik nemyslet. I když je to hodně těžké.

avenda
30. bře 2013

Tak můj je po operaci kýly varlete takže v dubnu si ani nešktrnem 😀 já to dnes ráno dostala klasika alespoň něco v má životě je posledni 4 roky přesné jak švýcarské hodinky...už už jsem si říkala jak by to bylo fajn mít těhotenské příznaky ale to si říká jakou dobu a nic,takže teď musím vydržet 30dnů a pak na to vlítnem snad už ze všei testy a podpůrnou chemii 😉Dneska jsem držela kamrádce měsíčního chlapečka a tak mě píchlo u srdce co já bych za něj dala a ona si náhoudou vzalo loni od kamrádky 3prášky horonů a rup byla těhu ani nějak nechtěli jen to riskla,tomu říkám spravedlnost ale přej a bude Ti přáno i když je někdy vážně těžké jediné co nesmíe je přestat doufat ,takže snažilky musíme se snažit aby jsme se zařadily do správného proudu tlustých s oteklýma nohama a velkýma pupkama,nechce moc,že nééé 😀 😀

gabaki
1. dub 2013

@avenda nechceme moc, chceme tak akurát! 🙂

bobbule09
3. dub 2013

V pátek jsem se stala poprvé babičkou a myslela jsem si, že mi prostě bude stačit to, že si pochovám vnučku a vnitřně mě to zklidní,ale opak je pravdou. Miminko chci ještě víc, než kdy předtím a nevím, co s tím ☹ Navíc jsem na velikonoce dostala opět menses, takže nálada asi taková, jako dnešní počasí 😢

adikbs
3. dub 2013

@kackaxno1 ahojky, u nas to bereme taky na prd ☹ mě už s toho šibe..jsem bez HA 8měs,menses se mi srovnal sam,beru kyselinu list. minulý měsíc jsem měla zpoždění 14dní a test negativní a 16 jsem to dostala,a tenhle měsic už jedu zase 14 den zpoždění a blbý testy negativní.. včea jsem si ho dělala a přítel u mě seděl a čekal semnou,jsme s toho špatný oba ☹ smula na patách

adikbs
3. dub 2013

@lucoska29 ahojky,jsme na tom podobně ☹ stale nic,už mi s toho šibe,každý říka nemysli na to ,najdi si zajmy,ale copak to jde kdyz okolo mě běhá tolik dětiček...ale nebudem to vzdavat,držim palce

kackaxno1
3. dub 2013

@adikbs Ahoj! No to já už mám teď zase zpoždění 17 dní a testy samozřejmě nic.. ☹ Myslela jsem, že u druhého to nebudu tolik prožívat, ale spíš mám pocit, že se to ve mě všechno nějak hromadí, navíc teď už jsme skoro bez šance, tak se pomalu smiřuju s tím, že zůstaneme jen u jednoho.. Ale 8 měsíců ještě není tolik, vím, že ti to připadá jako věčnost, ale nevzdávej to! 😉

avenda
6. dub 2013

Ženy,musíme bojovat a překonávat překážky jsme k tomu stvořené...Dokážete se si představit chlapa v naší situaci 😉 Jedna pořádna menstruace a sesypali by se jak domino 😀 Můj je doma už týden ale pár dnů co přišel z nemocnice jsem chtěla použít polštář a přidusit ho,ležel a skuhral a já chodila do práce venčila psa nákupy a učeni s dcerou,tak jak tak zase ležel a chtěl čajik říkam,hele já mám dvě ruce dvě nohy,ženská porodí vrátí se domů a jede,takže i když věřím že to bolí tak se překonej a nebo zpět do nemocnice kde Tě budou za sto korun denně obskakovat,tak na mě chvilku koukla a pochopil,včera mu vytáhli stehy a už kmitá je sice unavenější ale nechá ho spát a nepokouším ho ví že se musí zahojit a pak to rozjedem 😝takže vydržte jsme 100000000krát silnější a statečnější 😲

adikbs
7. dub 2013

@kackaxno1 děkuji,nevzdám,ale ty to taky nevzdavej!!! zatim nic,budu muset na gyndu

desire1
21. dub 2013

Ahoj holky,už sem dlouho nikdo nic nepsal,ale jsem ráda,že tahle diskuze je,taky mi z toho hrabe a to dost ☹

gabaki
25. dub 2013

kočky nezúfajte a určite sa nezbláznite, lebo zázraky sa dejú 🙂 Všetkým veľa šťastia a tfuj tfuj tfuj (tehotenské bacily) ♥♥

jaya
26. dub 2013

Ahoj holky, nechcete nekdo muj otehotnovaci kit? Jde o conceive gel - 5 ampuli (PC 8 ampuli byla 400) - poslu za 200Kc, k tomu bych pridala dva ovulacni testy, jeden tehotensky test (10) a predem nezjistene mnozstvi kyseliny listove - rekla bych minimalne 30 prasku.

avenda
4. kvě 2013

Ahoj holky kde se touláte?nebo je to tím hezkým počasím?Já hlasím že nic nového ale konečně po 4letech čekáni mě mudr poslala na vyšetřeni tak mě čekaji nějaké odběry na hormonální křivku už ted je mi špatně,nesnáším jehly a dělá se to prý 3-5 menstuace tak to mi bude zle a ještě mi vezmou krev 🙂 Můj má jit ve stejném termínu na spermiogram,zatím si z toho děláme legraci že stará dobrá ruční práce 😀 ale až dojde na lámání chleba budu spocená až na zadku,no snad to zmáknem bez ujmy...je zvláštní že on má dospělého syna já pubertální dceru a spolu ač chceme sebe víc tak nic...někdy si říkam není nám přáno máme dvě zdravé děti co bych chtěla víc??nechci víc chci miminko co bude nas všech milované a já si to snad užiju tak jak jsem si to před tí užít nemohla...takže držme si palce i na nohou 😲

naomi6
4. kvě 2013

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Snažíme se první měsíc o druhé mimčo. Říkala jsem si, že tomu necháme volný průběh a nebudu se tak stresovat jako u prního, ale nějak mi to nejde. Dcerku nám nevzali do školky, taže nevím, kam ji dáme, takže i to druhé by pro nás bylo řešení. Držím všem palce, ať to brzo klapne. 😉

pavlisak
4. kvě 2013

Maleho jsem mela neplánovaně....mel 6 let (Už 9 měsíců chcme 2a nic) ☹ 2x potrat samovolně a jsme oba v poradku,tak proč? Každý měsíc doufám i když vim ze už je to zbytečně,ale jak??

avenda
6. kvě 2013

Člověku se strašně lehko řekne nemysli na to,jenže ono někdy vážně nejde...včera jsem si psal s e svou kamarádku a bylo to fajn do doby než i napsla že se jde otestovat a pak mi tu novinu zvěstovala do telefonu,holky já bulila jak želva takže 10 v mém okolí těhu a pak si nedej,jsem z toho unavená nejraději bych se zavřela nebo někam odejla abych nad tím nemusela přemýšlet,ježe to dost dobře nejde,to víme mi všechny 😒 už si říkam co jsem komu udělala a nebo proč to vlastně moc chci,nechci aby se z toho stal hon na dítě 🙂 je neskutečné co je člověk ochotný podstoupit aby měl to kulaté bříško a mohl být štatsný a když držím miminka kamarádek je to fajn jsou voňavý a k umuchlaní ale někde hluboko v sobě cítím uzkost a smutek,ach joo ☹ je nějaký recept jak na to nemyslet,podělte se 😀

naomi6
6. kvě 2013

@avenda Ahoj, úplně tě chápu, při snažení o první dítě jsem na tom byla taky tak. dlouho jsem brala HA a po vysazení jsem tomu chtěla nechat volný průběh, prostě jsem to chtěla nechat na přirodě. Jenže jsem vůbec nedostala třeba 3 měsíce menstruaci, pila jem různé čaje a bylinky, nic nepomáhala, tak po roce marného čekání na ovulaci jsem šla na gyndu, dr mi předepsal clostil a hned první měsíc se zadařilo. Takže jsem se rok trápila zbytečně a dnes už bych se těch hormonů tak nebála. Po porodu se mi cyklus pěkně srovnal, tak jsem zvědavá, jak to půjde. Ale mám strach, zda to bez těch hormonů půjde. Snažíme se teprve první měsíc a čekám na ms, ale už teď vím, že stejně budu dopředu nervovat, jsem prostě už taková a nemyslet na to mi zkrátka nejde. A jak dlouho se snažite vy? Držím moc moc palce

naomi6
6. kvě 2013

@pavlisak To mě moc mrzí. Určitě se to podaří, držím palce. My se také snažíme o druhé mimi, ale zatím jen první měsíc.