Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

avenda
6. kvě 2013

nami6 je to na palici,včera mě to tak rozhodilo,nevěřila jsem že je to možné...Můj měl kýlu varlete nebyl čas skoro dva roky s námi nechtěli nic dělat až ho odoperuji ted je měsíc pooperaci tak snad se to rozhýbe nebo náš věk je už zas vyšší a já si připadám jak praštěná 😒 možná se honím za něčím co ani nepůjde,k prvnímu jsem přišla jak slepí k houslím a ted kdy mám fungujíci podporu a vše je oukej tak nic to je k vzteku ☹ ale uvidíme co přinesou výsledky 🙂 musíme bojovat a zkoušet a zkoušet 😀

naomi6
8. kvě 2013

Jasně, budeme to pořád zkoušet, až to prostě jendou vyjde, musí! Hodně sil přeju

tonna
20. kvě 2013

Ahoj děvčata,
přidávám se k Vám, už od září 2012 se snažíme o druhý mimi. Bohužel stále nic. Přítel už byl na spermiogramu, dobrý. Šla jsem k dr. a ta mi dala utrogestan. Ale stále se nedaří. První prcek byl necelý 2 měsíce po vysazení antikoncepce. Už hustě začínám bláznit, stále víc kamarádek rodí nebo má rodit a my pořád nic. Už řvu při každej zprávě o narození mimina nebo když vidím těhu nějakou známou z vidění a tak.

naomi6
21. kvě 2013

@tonna Ahoj, tak tě vítám a přeju, ať se brzo zadaří. My se začali snažit první měsíc o druhé a v sobotu mi vyšel pozitivní těhu test, tak jsem celkem v šoku, že tak rychle. Na gyndu jdu příští týden, tak doufám, že je vše v pořádku. Držím palce 😉

tonna
21. kvě 2013

naomi6 No to je krásný, to ti mooooc přeju. Nám se to taky musí podařit. Holt musí přijít ten správný čas.

naomi6
22. kvě 2013

@tonna určitě se povede, moc držím palce

zuza01
22. kvě 2013

Zdravím, pokoušíme se o druhé mimčo od září, jsem po revizi, tak snad se brzy zadaří. A jak se z toho nezbláznit bych ráda věděla 🙂

naomi6
22. kvě 2013

@zuza01 tak držím také palce. Návod na nezbláznění se taky nemám 😉

obyvatelka
23. kvě 2013

Ahoj. My se snažíme o dítě od loňského února, kdy jsem vysadila prášky po 8 letech užívání. Ani jsem nečekala, že by to mohlo vyjít tak rychle, ale rok a čtvrt už je celkem dlouhá doba ☹ byla jsem hodně nemocná s kvasinkami a podobně, takže některé měsíce jsme byli rádi, když jsme spolu spali 2x, od ledna se ale snažíme mít sex 3x týdně s určitým rozestupy, tak snad se to už musí povést 🙂 Nechci se za tím slepě honit, piju kontryhel, beru kyselinu mléčnou, ale neměřím si ovulaci nebo něco, jen si počítám plodné dny a oddávám se sexu, tak to snad brzo vyjde 😀

kettm
23. kvě 2013

@tonna ahojky napsala jsi to jak kdybych to psala já, my se snažíme od loňského července a taky nic, první byl po 3 měsících a teď se nedaří, pořád doufám 🙂 ale těhutné kamarádky mi taky moc dobře nedělají, přeju jim to moc ale zároveň závidím... ☹

tonna
24. kvě 2013

@kettm Ahojky, neboj určitě se taky dočkáme. Bude léto, tedy snad, tak se to musí podařit. Jen mě mrzí, že pak budu sama těhu, kamarádky pošupajdí do práce a nebudou mít čas.

maksim
27. kvě 2013

@kettm Ahoj, mám to stejně, první byl cca po třech měsících a teď se taky snažíme od července a nic... Zrovna dnes mám náladu pod psa, protože mám čtvrtý den zpoždění a už už jsem doufala, že tentokrát by to fakt už mohlo vyjít, takže to zklamání bylo hodně velké. Takže teď ještě budu čekat, kdy m. nakonec dorazí, a pak zase vzhůru do boje...
Držím všem palce, nejste v tom samy!

avenda
27. kvě 2013

ahojky holky,tak jsembyla na odběru krve na hormónky,jak je mým zvykem tak jsem se složila hned po odběru,sestřička byla fajn a já se olovala a omlouvala 😉 jinak mám nějakej problém a nevím co se děje normálně po celou dobu 4let co jsem bez antikoncepce byla menstruace jak švýcarský hodinky den i inuta přesně a ted jako by se zbláznila zaprvé jsem začala špinit už v pondělí a ne ve čtvrtek a než se menstruace rozjela byl pátek v neděli opět špinění a i dne sještě špiním citím se po týdnu menstruace unavená a nevím co se děje ,zkusí ještě den dva vyčkat a pak zavolat mudr a snad mi nějak pomůže...jinak ve čtvrtek jde můj na spermiogram tak zatím jen žertuje ale asi to bude zajimavé a pak se blíž k cíly 😀 tak děkuji za vyslechnuti 😲

helen_8
30. kvě 2013

Ahoj holky, zatím to tady nešířím, ale u nás to teď vypadá nadějně. Myslím, že mi pomohla Mojžíšová a homeopatie. Fajn je i tradiční čínská medicína. Já jsem nechtěla po roce nastupovat klasickou cestou, že do sebe začnu rvát hormony, no a podařilo se nakonec po roce přirozeně. Vím, není to moc, ale zkuste v prvý řadě myslet na svoje zdraví. Mám nějaký zajímavý odkazy na svém profilu, klidně napiště, kdybych mohla nějak poradit.

acik85
11. čer 2013

Ahoj holky, musím se také přidat. Už od února 2012 neberu antikoncepci. Plánovali jme svatbu, teď v únoru svatební cesta a stále se nedaří ☹ A to když se ohlédnu v čase, tak minimálně skoro rok už se snažíme a až poslední dva měsíce jsem si začala uvědomovat že už to není asi moc normální... A pak že je potřeba mít klid a nemyslet na to.. mě tedy nepomohlo ani tohle.. Asi už to budeme muset začít řešit jinou cestou ☹ Nikdy dřív bych si ani nepomyslela, že je tak těžké pořídit si vytoužené miminko. Všem Vám přeji aby se Vám všem brzo zadařilo 🙂

maksim
27. čer 2013

Ahoj, jak jste na tom? Všimla jsem si, že @kettm už se zadařilo, gratuluji!!! Jak se vám to povedlo? Brala jsi nějaké podpůrné vitamíny? Já už se, ač nerada, pomalu chystám k dr., dost bylo odkládání.

kettm
27. čer 2013

@maksim za ten rok jsem toho zkusila dost, nosifol, různé metody a nic, v dubnu jsem se objednala k dr že teda po roce s námi začne něco dělat, hodila jsem vše za hlavu, nevím kdy byla ovule, vím že ten měsíc byl sex jen 2x, ale v květnu na roční prohlídku jsem už šla 2v1, přesně po roce, věřím, že psychika je mocná a asi tím, že jsem se smířila s tím, že nám nějak pomohou a začnou to s námi dr řešit tak se asi zadařilo 🙂

maksim
27. čer 2013

@kettm Díky za odpověď a ještě jednou gratuluji a přeji, ať je vše v pořádku! Já si taky myslím, že je vše hlavně o psychice a ne o vitamínech... Teď jsme byli na delší dovolené a zkoušela jsem vše hodit za hlavu, ale teď ke konci cyklu už zase doufám, že by...? Takže jsem asi už marná. Ale jinak už jsem rozhodnutá jít konečně k doktorce a doufám, že i to mi psychicky pomůže, že se konečně něco řeší.

kettm
27. čer 2013

@maksim děkuji a přeji brzské objevení //, sama vím jaké to čekání je 😒

didisek
18. črc 2013

Zdravím milé dámy a ráda bych se přidala do vaší diskuze. Nikdy jsem po mimi nijak zvlášť netoužila,bylo mi nepříjemné jak se matky chovaly bezohledně stylem:"já jsem matka kdo je víc..." Nicméně i na mě došlo, i když bych to nikdy nečekala. V mém případě byla spouštěcím momentem svatba. od září 2012 mi připadá jako by nám něco chybělo a proto jsme se s manželem začali od listopdu 2012 snažit o miminko. Přestala jsem brát antikoncepci a po 1. milování jsem si myslela, že jsem určitě těhotná, no nebyla a nejsem ani teď po 8 měsících a jelikož z toho začínám tiše šílet, rozhodla jsem se napsat sem, snad to trochu pomůže neboť v současné době o tom nemůžu s nikým mluvit, takže jsem moooc zvědavá na vaše zkušenosti a nápady jak počít toho malého pipiše a nezbláznit se, kdyz všem okolo to jde jako by nic 🙂 takže přeji všem hodně štěsí a optimismu 😉

verunkaaa
1. srp 2013

@didisek taky už mám pocit, že všude okolo stačí, když se ženský o ty svoje chlapy snad jen otřou a už jsou v tom 😒 Můj kamarád nechtěl tak brzy, jeho žena si ho jedinkrát přidržela a hned byla v tom 😖 😅 My se aktivně snažíme druhý měsíc, zatím nic. Říkám si, že to je ještě brzy na nějaké úvahy, "že nám to nejde", jen kdyby to o tom snažení moje polovička nerozkecala všude okolo a každý mě teď nepodezíral kdykoliv odmítnu skleníčku vínka 🙄

lenka.han82
1. srp 2013

I když podle všech možných příspěvků, které jsem tady četla, nemůžu jednotlivě říct, že všechny blázníme 🙂 Ale je vidět, že některé blázní víc a některé míň 😀 My se s manželem snažíme od září 2012, tzn. že za měsíc to bude rok. Sice se nesnažíme nějak intenzivně, ovluaci jsem se snažila vypozorovat na začátku snažení různými testy, ale pak jsem se na to vykašlala. Sexujeme nahodile, ale je pravda, že když se blíží prostředek cyklu, snažím se být víc sexuálně aktivní 😀DD Je pravda, že rok už je delší doba, ale nechci hrotit nějaké vyšetření a psychicky se ubíjet, jak dopadnou všelijaké výsledky. Manžel býval na VŠ dárce spermií a já jsem podle běžné kontroly v pořádku. Uvidíme, začnu to více řešit, až asi tak za půl roku.... Uvidíme 🙂 Snad to půjde, biologické hodiny už tikají, je mi 31 a první dítě jsme chtěla mít ve 30, to nevyšlo...☹ Všem tady držím palce!!! 🙂

alexa74
20. únor 2014

Ahoj našla jsem tyto stránky nedávno mi bylo 40 už 2 roky se pokoušíme o mimčo,dvě děti mám z předchozího vztahu vždy přirozeně.S nynějším mužem se nám nedaří.Genetika o.k imunologie prý o.k podstoupila jsem hysteroskopii s laparkou .spermiogram o.k.Prý jsme zdraví tak teda nevím kde je problém.Podstoupila jsem během 10 měsíců 3 ivf a nic ne nám neuchytlo vše vždy o.k.Na podzim mi odebrali vejcovod(sactosalpinx byl naplněny tekutinou).Tak jsme věřili,že to naše 3 ivf nám vyjde no nevyšlo.Jsem na pokraji zbláznění se a neustále mě přepadají otázky typu proč zrovna nám to nejde,vidím těhuli nebo kočárek a derou se mi slzy do očí.Je tu někdo komu se podařilo otěhotnět ve 40 s jedním vejcovodem?

enalga
19. kvě 2014

Ahoj holky, taky se přidávám, a mám tu samou otázku jako zakladatelka... jak se nezbláznit??? Snažíme se , pravda, "jen" 5 měsíců, ale je to stejně k zbláznění. Zkoušíme kde co - vitamíny, listovku, selen, zinek, vitamín E... už jsem byla i u gyndařky, prý je vše v pořádku, nemám žádnou cyst ani nic, co by početí mělo bránit..tak kde je chyba???? Mám pocit, jako bych selhala. První tři děti byly hned na poprvé a tohle je tak...neskutečně zdlouhavá cesta ☹