• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak počít a nezbláznit se :)

19. května 2014 
@blondatabruneta Díky moc. Nevzdáváne to. :angry: ale někdy to je hodně bolavé,ale to asi všechny známe.
29. led 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina jj bohužel :frowning2: nejhorší je první den MS, pak už je to den ode dne lepší a lepší.. ale jen do další MS...
29. led 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@blondatabruneta nebudu to ani komentovat :slight_smile: musela bych se rozčílit .. Vím že to paní myslí dobře ale jak řikáš kdo nezažil , nepochopí ..
29. led 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@akcccina no teď už desáty cyklus , což slovy měsícu značí skoro rok :-/ no proto jsem založila tulhle diskuzi :slight_smile: aby mi nehrablo . Zrovna teď jsem plná elánu a nadšení ale zas to přijde až bude čas na ms , pak ten první den to jsem na odstřel ..
29. led 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kam jinam bych taky mohla kliknout že? ahoj holky :slight_smile:
29. led 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrá zpráva je, že jakmile někam nakouknu do diskuse, minimálně dvě otěhotní :grinning:
29. led 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@annulinka jj je mi jasný, že to myslí dobře, ale taky mě to vytáčí.... to je jako bych já někomu radila jak se vyrovnat s potratem, když jsem to nezažila ...
29. led 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@losnikolos super, hlásím se jako prvá :grinning:
29. led 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já mám momentálně na tři měsíce zákaz otěhotnění. Byla jsem na prohlídce, dostala jsem prášky na urovnání cyklu.. Pořád s ním bojuju.. Tak budu alespoň nakukovat a těšit se z vašich výsledků :wink:
29. led 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta noo, aby ses nedivila :wink: :grinning: kolik DC jsi?
29. led 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já vím holky, čekala jsem takovouhle odpověď, možná ještě horší. Ségra taky přesně takhle mluvila. Moc se omlouvám za svůj názor. Jen jsem vám to prostě napsat musela. Každopádně vám všem tady přeji, ať se co nejdříve zadaří :slight_smile:
29. led 2013 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@losnikolos dneska 17DC, v noci bude ovulka - jsem po Pregnylu :slight_smile:
29. led 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evaii nemusíš se vůbec omlouvat, jen jsem tím chtěla říct, že to prostě člověk musí zažít, aby chápal.... kdyby se nám mimčo povedlo napoprvé, asi bych teď mluvila stejně jako ty..
29. led 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@losnikolos já chci taaaaky :slight_smile:
29. led 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak já mám ms dostat 16 .2. Tak jsem si tak říkala že kdyby to vyšlo ... A byla to holčička :wink: byla by to Valentýnka :slight_smile: toliko k mému šílenství :grinning:
29. led 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondatabruneta holka tak ty máš pěkně našlápnuto :grinning: tak tfuj tfuj tfuj!!!!
@annulinka ms dostat- to je za dlouho a ovu?
29. led 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta ty máš srdce ode mě na dnešní ovu a zítřejší ehm píchačku :wink: :grinning:
@annulinka a ty máš srdce ode mě, že ses přihlásila ještě v termínu jako druhá :wink: :grinning:
29. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja jdu zitra holky na mereni folikulu....teda jestli mi probiha ovulace. Toz jsem teda zvedava.
29. led 2013 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@losnikolos ta by měla být o víkendu , v sobotu 2.2 :slight_smile:
29. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@losnikolos jé díky díky :slight_smile: budu na tebe myslet .. S tím vaším IUI :wink:
29. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny, mám obrovskou radost a tak se s vámi musím podělit. Kamarádka včera po 15 letech manželství porodila zdravého chlapečka. Neabsolvovali žádná lékařská vyšetření ani nevěděli proč se nedaří. Už se skoro smířili s tím, že děti mít nebudou. :slight_smile: Vzhledem k tomu, že my se doma snažíme "teprve" desátým rokem, moc mě povzbuzuje, že nic není ztraceno.
29. led 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@losnikolos jééé moc děkuju :dizzy_face: pregnyl byl předvčerejškem, takže snaženíčko včera :slight_smile: teď už jen čekat.... :slight_smile:
30. led 2013 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rena1410 držím pěsti :dizzy_face:
30. led 2013 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa_v uf.. desátej rok? klobouk dolů.... já už bych byla u Chocholouška..
30. led 2013 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annulinka Týjo tak to Ti patří můj obdiv a zároveň Ti držím palce. A co Ti řekla lékařka? Jste oba vpořádku?
30. led 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta To znám. Tuhle Ms jsem obrečela,ale jak se chýlí konec tak se těšim, že budu měřit teplotu a třeba to vyjde. Miminko není samozřejmost :zipper_mouth:
30. led 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akcccina jo jo, to už jsem bohužel taky zjistila... :frowning2:
30. led 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: člověk si myslí, že to půjde a pak... má je oči pro pláč.
30. led 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina přesně... taky jsem si bláhově myslela, že do tří měsíců budu těhotná.... ale snad se jednou dočkáme..
30. led 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk nějak musí stále doufat. Jinak to nevidim.....
Dělala jsi si nějaký ovulační testy?
30. led 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek