• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak počít a nezbláznit se :)

19. května 2014 
ahojky mam na vas prosbicku ovulace byl ave stredu,utery,ctvrtek,sobota sme se snazili ,citim bolest v podbrisku ale kdyz sem si merila dnesk arano teplotu byla jen 36,4 a nevim co to je,myslela sem si ze po ovulaci je vzdycky zvysena az do menstruace,muze to byt treba zpusobeno uhnizdovanim :slight_smile:
11. únor 2013 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 jj uhňizďování by odpovídalo :slight_smile: držím pěsti :slight_smile:
11. únor 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annulinka
@rena1410 já zatím držím... snad vydržím do čtvrtka s testem
11. únor 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,tak já od soboty resp. od neděle špiním,ms čekám až ve čtvrtek :angry: ...a test samozřejmě negativní
12. únor 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 měřila sis bazální teplotu? z jedné teploty nic nevyčteš,to bys musela měřit pravidelně
12. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u me taky urco nic. Vuuuubec nic mi neni a to by uz nejake priznaky byly. Ted mam predsevzeti, NEMYSLET NA TO. To jsem teda zvedava, jak se mi to bude darit :grinning: Hlavne, kdyz sem lezu, tak na to samozrejme myslim a hlavne si budu zas hlidat ovulku. No na palici :grinning:
12. únor 2013 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 anovcera jsem byla 5 den po ovulaci a teplota 36,4 a dneska rano 36,6 takze netusim :(
12. únor 2013 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 jak říkám, musela bys měřit pravidelně, 36,4 je pro mě třeba teplota před ovu....
12. únor 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky , já nevím .. Sežere mě to .. Muž chce abych vydržela s dalším testem do úterý .. To nedám :frowning2:
17. únor 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde... asi už jste se z toho taky zcvokly jako já co? :slight_smile:
21. únor 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondatabruneta Hele ja ne, ja jsem se uz nastvala, ze to nejde a prestavam to po roce resit. Zitra jdu na pruchodnost vejcovodu. Jinak u nas zatim vse vporadku, HP, ovulace, spermiogram nadprumerny.
21. únor 2013 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rena1410 to jsme na tom naprosto stejně - vše v nejlepším pořádku - i tu průchodnost už mám za sebou a jak jinak než v pořádku...
21. únor 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, tak to bych taky rada vedela (nazev diskuse).... Me sice hrabe normalne, ale snazime se od konce 2010
21. únor 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy klid, my se snažíme počít už skoro 7 let a krom jednoho mikropotratu, 1x IVF a 1x IFI a 2x IUI pořád nic a nezbláznila jsem se. Jen mi z toho občas trochu hrabe :grinning:
Všem vám přeji co nejdřív kulíška do bříška :dizzy_face:
22. únor 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ducik my od června 2011 a už toho mám taky dost :confounded:
22. únor 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 uf.. to je doba... obdivuju, že to bereš tak "v pohodě".. já po 20ti měsících už nevím coby..
22. únor 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta vzhledem k tomu, že už jedno dítě mám se to dá přežít, ale několikrát už jsem z toho byla dost na dně. dneska to beru už tak nějak víc v klidu, spíš se smiřuju s tím, že prostě už další dítě mít nebudu :pensive:
22. únor 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annulinka
Jojo meli jsme to u prvniho-clovek uz magori, kdyz jsme to vzdali, bylo vystarano. ale ted jako mamina to clovek chape, kdyz to telo nechce a dite by nemelo byt to prave orechove a zdrave, tak je to tak lepsi. Ja mela po prvnim jeste sileny porod a orvala jsem to, ze uz dalsi nepujde. Po dvou letech bylo lip, ale ja jsem na 100procent uz nedoufala, ze to pujde a s ditetem v zadech uz se tezk odruhe jen tak upalcava. Rekla jsem si s manzelem ze tomu dame dva roky a kdyz to nepujde tak uz to nechame a v skrytu dise ja osobne jsem vubec neverila a s nasim hyperaktivcem ani nemala ccas na neco myslet. No a verite jak na potvoru potvurka mala a telo si rekli opak. Opravdu verim, ze ta psychika je potvora. Dokonce jsem musela otehotnet kdyz nemam normalne ovu takze proste jsme to nedelali s cilem pocit.
Jinak mne osobne u prvniho pomohly vitaminy FEM+ prodava je moje dr. v ordinaci nebo je sezenete na netu.
Drzim palce, ale prave s chuti do sexu a na oplodnovani zapomente a mate vystarano.
22. únor 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 snad budeš mít štěstí a povede se i to druhé :slight_smile:
22. únor 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta no když nebude, tak si miminko stejně užiju, nevlastní dcerka čeká za měsíc první dítě, takže budu babička a už se mooooc těším, ve svém věku si to pořádně užiju :dizzy_face:
22. únor 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@blondatabruneta ano prosím ..:frowning2:
22. únor 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annulinka je to na palici no :frowning2:
22. únor 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blondatabruneta no my se teď snad pohnem .. 7.3. Vstupní konzultace v gennetu .. Tak tuším že mi budou dělat průchodnost vejcovodu a jak se zjišťují stůsty v děloze?? Tak snad nastane nějaký posun :slight_smile:
22. únor 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annulinka no srůsty se podle mě zjistí laparkou... držím pěsti :slight_smile: průchodnost už mám za sebou a taky všechno ok..
22. únor 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Název této diskuze mi úplně padl do oka i do noty, ráda se dozvím, jak se vypořádat s počátečním vyšilováním :slight_smile: Snažíme se teď přesně rok, takže žádný pokročilý level, jako některé holky tady, ale i tak už mi to občas leze na mozek. Někdy víc, třeba jako teď před očekávanou ms, která nevyhnutelně dorazí... :angry: Chtěla jsem se zeptat, jak jste se objednávaly do CARU - jestli samy nebo jestli je na to třeba žádanka od doktora. Můj doktor je totiž pořád v klidu a říká, že není kam spěchat, ale mě se ta představa, že nečinně vyčkávám další měsíce a roky, vůbec nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2013 v 11:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@europia mě tam poslala doktorka (gynekoložka)....
22. únor 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@europia žádnou žádanku nepotřebuješ, šla jsem sama a bez problémů, chodím do Reprofitu
22. únor 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@europia můj doktor má podobný postoj , tak jsem neváhala a objednala se sama :wink: ono ty dva měsíce objednací doby :-/
22. únor 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blondatabruneta díky díky :slight_smile: tak snad ..
22. únor 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annulinka 2 měsíce? :confused: asi jak kde no... mě objednali za týden.. chodím do Reprofitu v Olomouci
23. únor 2013 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek