Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

nessik
25. led 2013
annulinka
autor
25. led 2013

@chateau držím 🙂

annulinka
autor
25. led 2013

Joo tak další měsíc snažení začal ale co mě nepotká , přepadla mě choroba .. No nic no ☹

annulinka
autor
25. led 2013

Jinak krásné ráno všem 🙂 já se jdu dnes vrhnout na lékárnu ..

rena1410
25. led 2013

Ahoj holky, jsem rada, ze tato diskuse existuje. Chodim jeste na jednu, kde jsme zacali snazeni v dubnu, holky jsou tam fajn, ale skoro vsechny uz tehotne.
Ja byla vcera na krvi na hormonalni profil a 30.ledna jdu na utz na mereni folikulu. Jsem rada, ze se neco zacina dit. A druhy mesic beru gynex. Pry po nem spousta holek otehotnelo i treba ty, co se snazili hooodne dlouho.
U me je problem v tom, ze ja nejspis otehotnim, ale udrzi se to jen par dnu a pak prijde MS. I doktor mi rikal, podle priznaku ktere mam, ze se u me jedna o zacinajici tehotenstvi, ktere se neudrzi. Pry tam muze byt nejaky problem, ale take nemusi, ze sance pocit je pry 4% v jednom cyklu. No ja cetla neco o 15%.

dudla13
25. led 2013

Kočky sice se nepatřím, ale před rokem a půl jsem tady měla být! Jdu Vám dát jen trošku podpory! Já čekala 4 roky, po všech doktorech, nemocnicích, testech, diagnostické laparo a rozpadu manželství jsem se na to prostě vyprdla, dva měsíce se bavila a na mimi nemyslela a šup ho...dvě čárky 😀 sama vím, jak je těžké nemyslet na něco na co se neskutečně těšíte, zvlášť pokud o tom pár nejbližších ví a neustále vás zahrnují dotazy tak co? Už se vám to povedlo? Ale tím si vážně nepomůžete, prostě až to bude, tak to bude, protože potom už to bude na pořád 😀 a žádné brouzdání po obchodech, vysedávání do noci a vyspávání do deseti už jaksi nepůjde 🙄 držím všem palečky určitě brzy budete mít i vy dvě čárečky 🙂

jane_s
25. led 2013

@rena1410 Ahojky držím pěstičky, taky se snažíme od dubna a zatím bez úspěchů, ale my to tady všechny dokážeme, věřím tomu..taky půjdu na měření folikulu, tak přeji hodně štěstíčka, snad to už dobře dopadne..a neboj, hlavní je, že vám to jde, oni najdou fintu jak tam miminko udržet😉

hance09
26. led 2013

@annulinka tak ať ti j brzo líp!...sex prý léčí 😉

annulinka
autor
26. led 2013

@hance09 zkusím to říct muži 😉 díky ..

annulinka
autor
26. led 2013

Tak nakonec jsem ani říkat nic nemusela 😉

annulinka
autor
26. led 2013

Ovule by měla být příští týden , tak uvidíme .. Že bychom si zajeli na chaloupku za čerstvým vzduchem ?? 🙂

annulinka
autor
26. led 2013

@rena1410 to by mi zajímalo jak to s tím gynexem je , jestli fakt pomáhá a nebo je to " víra tvá tě uzdravila" ... No tak jako tak ještě chvíli a asi ho zkusim taky .. 😉 zatím jen zobu listovku a chlapa cpu sezlinkem ..
Budu držet palečky ať se to vyvýjí správným směrem , tedy k uklidnění duše a miminku v bříšku .. Mě taaák pomáhá když se začne něco dít .. Nesnáším čekáni ..

fwllo
26. led 2013

@annulinka já teď od kamarádky dostala doporučení na Mastodynon.. Také kapičky.. přemýšlím o nich..

annulinka
autor
26. led 2013

@fwllo a to je co ? Bylinky nebo?

fwllo
26. led 2013

@annulinka jojo, bylinky.. píšou že čistě přírodní lék..

annulinka
autor
26. led 2013

@fwllo jsem na to koukala na netu .. No tenhle měsíc už zo asi nechám , ale příští to třeba zkusím 😉

hance09
27. led 2013

@annulinka 🙂...podle mě bylinky jako gynex apod. můžou pomoct,ale je potřeba je brát delší dobu,než se to projeví...já neměla gynex,protože je drahej,ale měla jsem jeřáb ptačí,ale jen měsíc,takže to se mnou nic moc neudělalo...

rena1410
27. led 2013

@annulinka Taky nesnasim cekani, ale ted jak nam to dlouho nejde, tak jsem se naucila byt trpeliva. Ale moc mi to nejde. No uvidim s tim gynexem, beru ho druhy mesic. Ma se brat 3mesice, pak mesic vynechat a pak zas 3mesice. Cetla jsem na nej recenze a opravdu spousta holek po nem otehotnelo. Mozna, ze to melo fakt jen psychologicky efekt, ale i kdyby, tak je to super ne? A neni jen na poceti, je to na celkove procisteni organismu, takze proc ne...zkusit se ma vse 😀 Pila jsem treba i kontryhelovy caj, ale jen dva mesice, srovnalo mi to krasne cyklus na 28dnu, ale pak jsem uz byla lina si ho varit.

blondatabruneta
28. led 2013

ahoj holky, tak já jsem zpátky od Dr., folík jak má být, dneska Pregnyl a zítra snaženíčko 🙂 tak mi držte pěsti! 🙂 😵

gabaki
28. led 2013

@blondatabruneta neopovaz sa ukazat tu na MK, predpisujeme Ti dva dni mimo PC a jedine s romantikou a bez povinnych cvikov...iba si to uzivajte a teste sa 😉 😀 😀 😀

blondatabruneta
29. led 2013

@gabaki nj když já jsem v práci 😅

akcccina
29. led 2013

Ahoj ženy,
přidávám se k Vám. Také se snažíme o miminko. V létě 2012 jsem potratila a od té doby mé tělo asi stávkuje ☹
po této ms začínám měřit BT a zakoupim si ovulační testy...

annulinka
autor
29. led 2013

@blondatabruneta no vidis , sem řikala že se pochlapí 😉 tak hurá hurá .. A budu držet pěsti 🙂

annulinka
autor
29. led 2013

@akcccina ahoj , tak snad se brzy tělo dá zas do pořádku a brzy budou krásné // 😉 já tedy už na testy rezignovala .. Jen jsem byla víc ve stresu a manža taky ..

blondatabruneta
29. led 2013

@akcccina držím pěsti, aby se brzo zadařilo 🙂

blondatabruneta
29. led 2013

@annulinka děkujuuu 😵

romamo
29. led 2013

ahojky vsechny snazilky,my se s manzelem snazili o miminko 2 roky a porad nic, prosli jsme vsemi vysetrenimi, nasadili prasky na ovulaci, pili bylinkove caje, a nakonec nas objednali na umele oplodneni. 2 dny pred schuzkou v nemocnici jsem ale zjistila,ze jsem tehotna🙂 a to asi diky tomuto gelu : http://www.krasa.cz/pre-seed-gel-pro-podporu-po... pouzila jsem ho jednou a hned jsem otehotnela, nerikam ze je to lek na vse,ale za zkousku to stoji🙂 a pokud uz se tu o nem nekdo zminoval,tak se omlouvam🙂

evaii
29. led 2013

Ahoj holky, taky sem k vám zrovna nepatřím, ale ráda bych vám řekla svůj názor. V září se mi narodil syn, ani pořádně nevím kdy přesně byl počatý 🙂) Nemůžu říct, že by jsme dítě plánovali, ale také, že jsme ho neplánovali. Prostě jsme to nechali jen tak být. Nějaké měření BT a kdy mám ovulaci, to sem vůbec nevěděla 🙂) Na druhou stranu, je mi 27 a nechtěla jsem po třicítce zjistit, že nemohu mít dítě. Tak jsme to prostě zkoušeli, zadařilo se docela rychle. Mám totiž sestru, která se moc a moc snažila o miminko už od jejích pětadvaceti. Po půl roce zjistili, že je problém a dítě asi nikdy mít nebudou svoje. Teď už jí je 30, necelý rok mají holčičku (adoptovanou)
Já jsem vám jen tímhle chtěla říct, vyprdněte se na chvíli na nějaké měření teploty, zjišťování kdy máte ovulaci nebo kupování nějakých přípravků pro podporu těhotenství. Vždyť tu některé píšete, že jste prošli několika vyšetření a nic na vás neshledali. Ono to pozorování a měření atd...... tomu otěhotnění opravdu nepomáhá. AKorát jste ve stresu.Jinak vám přeji ať se brzy zadaří.

blondatabruneta
29. led 2013

@evaii upřímně... na tom, co píšete je vidět, že jste to nezažila... kdo nezažil nepochopí.. asi tak... tyhle "rady" typu nemysli na to apod. jsou slušně řečeno k ničemu...

akcccina
29. led 2013

@annulinka Díky, a jak dlouho se snažíte?
Jak to zvládáš být optimistická?