Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

annulinka
autor
5. únor 2013

@blondatabruneta já si dnes koupila prďácké legíny a strávila přijemnou půlhodinku v bance s mooc pěknym úředníkem 😉 jinak taky nevím kam se vrtnout a nemyslet na to ..

sabatko
7. únor 2013

zdravím všechny podobně "postižené🙂, v tématu, které na mě tak nějak přesně sedí🙂, o druhého mimíse se snažíme přes rok, jednoho čerstvého tříleťáka už máme doma a s dovolením bych se také vetřela k vám. Mimochodem nepřemýšlely jste o soukromé diskusy?@annulinka

sabatko
7. únor 2013

Tedy samozřejmě diskusi s měkkým i, to jsem se ale uvedla 😀

blondatabruneta
7. únor 2013

@sabatko zdravím 🙂 já bych ji nechala veřejnou, aby sem mohly všechny snažilky 🙂

lupmice88
7. únor 2013

holčičky mám na vás dotaz delala jsem si dva dny po sobe ovulacni testy posledni druhy den byl krasne pozitivní kdyz sem si ho delala dneska ( treti den) tak uz ta carka byla slabsi takze asi negativni,nevite nektera z vas kdy tedy byla ovulace???

sabatko
7. únor 2013

@blondatabruneta děkuji za přivítání, klidně veřejná, ať se nás nezblázní raději víc než míň 😀
@lupmice88 od naprosto pozitivního testu proběhne ovulace většinou za 12-24 hod 😉 ...

lupmice88
7. únor 2013

a myslis si ze kdyz jsme to zkouseli v utery a dneska vecer ze je nejaka sance?

blondatabruneta
7. únor 2013

@sabatko tak tak 😀 čím více holek si sem může přijít pro útěchu tím líp 😵

blondatabruneta
7. únor 2013

@lupmice88 čárka musí být stejně silná nebo silnější, aby se bral za pozitivní. Od pozitivního testu 24-36, je to jen zhruba, takhle to říkají dr... já třeba byla na Pregnylu (na uvolnění vajíčka) a po tom se prý uvolní opravdu za těch cca 36 hod 🙂

blondatabruneta
7. únor 2013

@lupmice88 jinak bych u tebe tipla ovu dnes nebo zítra

lupmice88
7. únor 2013

@blondatabruneta zitra jdu na gyndu tak uvidime 🙂 myslis ze doktor pozna ze probehla ovulace? aby si treba nemyslel ze sem tento mesic bez ovulace :D

blondatabruneta
7. únor 2013

@lupmice88 jj pozná, pokud proběhla, uvidí tam volnou tekutinu 🙂

daasenka85
7. únor 2013

@lupmice88 dobrý doktor to pozná podle žlutého tělíska 😉 ale nevím, za jak dlouho po ovulaci se zobrazí na UZ. držím pěsti

lupmice88
7. únor 2013

@blondatabruneta
@daasenka85 moc vam dekuji sm po potratu takze se snazim jak nejvic moho jak rikam snazili sme se v uetry a vcera kdy asi byla tak nic a dnska takze to vidim dost blede :(

daasenka85
7. únor 2013

@lupmice88 omlouvám se,že sem lezu jako těhotná do diskuze, ale naprosto soucítím, taky jsem prodělala potrat a mimoděložko a na začátku tohoto těhu jsem docela hodně krvácela. někdy je to o nervy, ale musíme všechno vydržet 😉 z mé zkušenosti jsem vždycky otěhotněla, když jsme spolu měli tulení tak jednou, max.dvakrát za týden, tak držím pěstičky 😉 a ted jsem otěhotněla dokonce dvacátý den cyklu, přitom v minulosti okolo 16tého a tak mi to vždy ukazoval i ovu test - tím nechci říct, že neukazovaly přesně, určitě ano. jen tím chci říct, že si nás asi okamžik O prostě najde 😎

sabatko
8. únor 2013

@lupmice88 držím palce u doktora, neboj pokud ovu proběhla, tak to opravdu lékař pozná podle žlutého tělíska, já takhle chodila, než jsme to vychytali s primářem, vždycky cca 17. den cyklu (mám 35 dní), kolem 20-21 proběhla ovu a já jsem pak šla tak 23. den na kontrolu podle žlutého tělíska, jestli skutečně proběhla a je vše ok... No nicméně i když jsme to vychytali, tak stále čekáme 😉
@blondatabruneta tak s chutí do toho a půl je hotovo, když se ovulace blíží 😉

rena1410
8. únor 2013

@sabatko Ahoj, ja bych sla klidne do soukrome diskuse, ale zase se nebudou moct zapojit dalsi holky. Tak bych jeste chvili pockala. Jinak ja mam taky triletacka a snazime se o druhe od dubna 2012, ale je to uz 13cyklus (nekdy mam cykly kratsi).
Ja jsem holky 7DPO a zas mi zacinaj moje obvykle bolesti bricha, myslim si vzdy ze to vyslo a pak stejne nic. Ted byla ovulka pohlidana doktorem a myslim, ze z toho stejne zas nic nebude. No ona me ta depka prejde az prijde MS 😀 To se mi vzdy ulevi a cekam na dalsi ovuli 😀

rena1410
8. únor 2013

A jeste navic, mam nejaky zanet. Vubec nevim, jestli je to vaginalni nebo mocak. Piju urologicky caj a nepomaha mi to a zavadela jsem si dolu boraxove cipky a taky nepomohlo. Vytok ale nemam. Ale uz me to dost obtezuje i v noci a hlavne po curani to dost pali. A navic je patek, k doktoru se stejne dostanu az v pondeli.

sabatko
8. únor 2013

@rena1410 tak my se snažíme už do prosince 2011, ale tím jak mám delší cykly, tak jsme na tom s tím snažením stejně 😉 . My se tedy i o syna snažili 10 měsíců, takže jsem s delší dobou tak nějak počítala, ale přesto člověk doufá, že třeba podruhé to bude rychlejší.
Nicméně stále věřím tomu, že dítě přesně ví, kdy přijít a dorazí ve správný čas. Jen je škoda, že nám to nikdo neřekne dopředu a chceme úplně jindy, než ono. Prostě lumpačí a dělá si co chce ještě předtím, než se narodí, to se máme na co těšit 😀 !

sabatko
8. únor 2013

@rena1410 co gyno-pevaryl, je volně prodejný v lékárně a mně konkrétně vždycky zachrání...

rena1410
8. únor 2013

@sabatko
Nam se maly podaril na poprve, takze jsem vubec necekala, ze to nepujde. Ja to spis vidim na ten mocak, kdyz nemam vytok. No nevim. Nechce se mi utracet za vaginalni cipky, kdyz to bude mocak.

sabatko
8. únor 2013

@rena1410 pokud máš fakt pocit, že je to močák, tak zkus Urinal nebo rovnou Urinal akut, ten zabírá spolehlivě, tchýně i kamarádka mají zánět už chronický a zabírá to i na ně 😉

blondatabruneta
8. únor 2013

@sabatko u mě ne, u lupmice 🙂

sabatko
8. únor 2013

@blondatabruneta vidíš a tahle to vypadá, když na Tebe v jednom kuse mluví jeden takový kdysi taky vymodlený, tříleťák a Ty se snažíš číst a odpovídat. Počkej, tohle Tě taky čeká, je se na co těšit 😉 . Mimochodem právě v mém občanském průkaze objevil mou fotku, tak se radujeme, že našel další maminku 😀 😀 😀

annulinka
autor
9. únor 2013

Asi bych to tu zatím nechala otevřené 🙂 jinak u mě to vypadá snad na třetí ovulku tenhle měsíc 😃och já sem plodnost sama 😉22dc a asi mi odumře celá levá strana .. Záda a podbřišek ..

annulinka
autor
9. únor 2013

Já bych testovala .. Uff ..

blondatabruneta
10. únor 2013

@annulinka taky taky....

annulinka
autor
11. únor 2013

Tak co dámy jak se držíte?? Já si poslzela nad úplně zbytečně vyplýtvaným testem a zatím dobré 😉

rena1410
11. únor 2013

@annulinka To samé....takže opet se nepovedlo, ale uz jsem vpoho 🙂

annulinka
autor
11. únor 2013

@rena1410 no já jsem testovala nesmyslně brzy tak ještě trochu doufám .. Ale jinak čekám že zas bude ms deprese ..