Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

annulinka
autor
23. únor 2013

@blondatabruneta no jo Gennet v Praze , oni jsou dva a já chtěla na letnou a tam to bylo na dýl , kdybych šla do toho druhého tak je to jen měsíc ..

antana123
24. únor 2013

Ahoj holky 🙂
rada bych se přidala
snažíme se od ledna 2011
máme za sebou spermio v normě a muž jí vitaminy fertilmen
já HP nic moc užívám duphaston,Metformin,clostil,pregnyl
ted se nám zcela přirozeně zadařilo ale bohužel jsem minulý týden potratila tak vzhůru do nového snažení

blondatabruneta
24. únor 2013

@antana123 ahoj Anetko, to je dobře, že jdeš za náma 🙂

antana123
24. únor 2013

@blondatabruneta Ahojky no jo sem skoro 100letá snažilka 😀

sabatko
25. únor 2013

@antana123 baf, tak nevím jestli teď nesleduješ Ty mě🙂, taky mi téma přišlo fajn 😉

annulinka
autor
25. únor 2013

Tak jak pak je takle při pondělku děvčátka ? 🙂

hance09
25. únor 2013

@annulinka nic moc...blbá nálada....

annulinka
autor
25. únor 2013

@hance09 z čeho pak ? Je fakt že to co je venku moc dobre náladě nepřidá..

hance09
25. únor 2013

@annulinka z počasí, z práce....prostě jen blbej den...snad to brzo přejde...

annulinka
autor
25. únor 2013

@hance09 určitě 😉 kup si něco dobrého a bude hned lépe 😉

kettm
25. únor 2013

Ahoj holky, tak my se snažíme o druhé od července 2012, v lednu ranný potrat, dle dr jsem úplně v pořádku, tak nevím kde děláme chybu, snad se brzo všem zadaří 😉

europia
25. únor 2013

U mě taky pondělí nic moc. Řekla jsem si, že až mi dorazí ms, objednám se konečně k doktorovi, že není na co čekat... Ms měla dorazit v sobotu, ale ani dnes po ní není ani stopy. A těhotest samozřejmě zcela negativní. Nejspíš jsem se zase zasekla ☹

annulinka
autor
25. únor 2013

@europia no já takle čekala minulý týden .. 5 dní skuz ale alespoň to bylo bez vyvolávačky , když už nic jiného ..

annulinka
autor
25. únor 2013

@europia tak přeji buď // aby se ještě ukázali nebo aby mrcha přišla a nikde se netoulala ..

europia
25. únor 2013

@annulinka To je úplně k vzteku, jak si s námi mrcha hraje :-/ Dokonce mi dnes přišel objednaný náhrdelník z Fleru a a ni z něj nemám pořádně radost, jak jsem z toho všeho rozladěná. No, // to nebudou určitě, ale budu si přát, ať se aspoň obejdu bez vyvolávačky jako Ty. A budu nám držet palce, ať už se příští cyklus dočkáme 🙂

antana123
25. únor 2013

@sabatko Ahojky taky 😀

blondatabruneta
25. únor 2013

holky u mě pondělí taky na hovno.... po clostilu 2 folíky 14mm (na 12DC je to u mě málo) a jako bonus 4cm cysta..

annulinka
autor
26. únor 2013

@blondatabruneta zlati to mě mrzí ☹ kolik mají být ? 20 mm aby praskly a uvolnili vajíčko??

annulinka
autor
26. únor 2013

Holky co chodíte do Caru co jste si tam nesli za papíry ??

blondatabruneta
26. únor 2013

@annulinka no bez clostilu mívám ten 12DC už 18mm - 24mm.... ale ony dorostou, zítra mám píchnut pregnyl, horší je ta cysta ☹

blondatabruneta
26. únor 2013

@annulinka já tam nenesla nic. Na všechnose tě vyptají a když budou chtít výsledky nějakých vyšetření tak si je vyžádají od tvojí dr sami. Akorát papír s výsledkama spermia jsem měla u sebe.

annulinka
autor
26. únor 2013

@blondatabruneta taky mi posledně jednu našel .. Snad už je pryč .. Tak snad zmizí s ms ..

pistalinda35
28. únor 2013

@annulinka doporučení od gynekoložky a bylo by dobré mít sebou poslední výsledek cytologie 🙂

gabaki
1. bře 2013

ahojte kocky.. 🙂 nejak sa neviem dockat tej nasej dalsej navstevy v CAR. Uz nech je 13.3. Tesim sa a aj sa bojim.

krista1
1. bře 2013

Ahoj holky,tak jsem narazila na vaši diskusi a taky bych se ráda přidala,jelikož v diskusi co jsem už všechny otěhotněly a mě je tam samotné smutno.
My se snažíme už 27měsíců,máme za sebou spermio v normě, laparoskopie v pořádku, hormon.profil v normě, jsem zdravá manžel taky a pořád netuším čím to,že se nedaří, nekouřím jím jakš takš zdravě, že bych na to nemyslela,to už snad ani po tak dlouhé době nejde. No a do Caru se chystáme až v létě...Jak se snažíte nemyslet na snažení? Jak někdo může říct po dvou třech letech,že to vypustil z hlavy?Já se to taky snažím vypustit,ale vždy když se blíží MS tak nad tím přemýšlím víc a víc 😖

krista1
1. bře 2013

@antana123 Anetko neboj,určitě se brzy zadaří a tentokrát to bude zdravé miminko,tento cyklus a další budeš mít největší pravděpodobnost že se podaří uvidíš,tělo je už na mimi připravené,prý to takhle jde nejlíp.Drž se!

krista1
1. bře 2013

@blondatabruneta s cystou si nelam hlavu, znám hodně holek,které otěhotněly i s cystamy,určitě se to brzy podaří 😉

krista1
1. bře 2013

@europia Taky mám takového gynekologa jako ty, nečekej a běž na kliniku, když tam můžeš bez doporučení a spěcháš na miminko,tak jdi do toho. No u mě je problém i to,že jsem dlouho čekala na to,až se rozhodne manžel a myslela jsem si,že mi i pomůže laparoskopie a nic,takže už nás v létě čeká jen ten CAR.

blondatabruneta
2. bře 2013

@krista1 díky 🙂 kéž by 🙂 😵

blondatabruneta
2. bře 2013

@krista1 holka vidím, že jsme na tom úplně stejně, oba zdraví a kde nic tu nic... akorát my se snažíme oproti tobě "jen" 20 měsíců..