Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

lupmice88
11. únor 2013

ahojky mam na vas prosbicku ovulace byl ave stredu,utery,ctvrtek,sobota sme se snazili ,citim bolest v podbrisku ale kdyz sem si merila dnesk arano teplotu byla jen 36,4 a nevim co to je,myslela sem si ze po ovulaci je vzdycky zvysena az do menstruace,muze to byt treba zpusobeno uhnizdovanim 🙂

blondatabruneta
11. únor 2013

@lupmice88 jj uhňizďování by odpovídalo 🙂 držím pěsti 🙂

blondatabruneta
11. únor 2013

@annulinka
@rena1410 já zatím držím... snad vydržím do čtvrtka s testem

hance09
12. únor 2013

Ahoj holky,tak já od soboty resp. od neděle špiním,ms čekám až ve čtvrtek 😠 ...a test samozřejmě negativní

hance09
12. únor 2013

@lupmice88 měřila sis bazální teplotu? z jedné teploty nic nevyčteš,to bys musela měřit pravidelně

rena1410
12. únor 2013

Holky u me taky urco nic. Vuuuubec nic mi neni a to by uz nejake priznaky byly. Ted mam predsevzeti, NEMYSLET NA TO. To jsem teda zvedava, jak se mi to bude darit 😀 Hlavne, kdyz sem lezu, tak na to samozrejme myslim a hlavne si budu zas hlidat ovulku. No na palici 😀

lupmice88
12. únor 2013

@hance09 anovcera jsem byla 5 den po ovulaci a teplota 36,4 a dneska rano 36,6 takze netusim :(

hance09
12. únor 2013

@lupmice88 jak říkám, musela bys měřit pravidelně, 36,4 je pro mě třeba teplota před ovu....

annulinka
autor
17. únor 2013

Holky , já nevím .. Sežere mě to .. Muž chce abych vydržela s dalším testem do úterý .. To nedám ☹

blondatabruneta
21. únor 2013

nikdo nikde... asi už jste se z toho taky zcvokly jako já co? 🙂

rena1410
21. únor 2013

@blondatabruneta Hele ja ne, ja jsem se uz nastvala, ze to nejde a prestavam to po roce resit. Zitra jdu na pruchodnost vejcovodu. Jinak u nas zatim vse vporadku, HP, ovulace, spermiogram nadprumerny.

blondatabruneta
21. únor 2013

@rena1410 to jsme na tom naprosto stejně - vše v nejlepším pořádku - i tu průchodnost už mám za sebou a jak jinak než v pořádku...

ducik
21. únor 2013

Ha, tak to bych taky rada vedela (nazev diskuse).... Me sice hrabe normalne, ale snazime se od konce 2010

bobbule09
22. únor 2013

Ženy klid, my se snažíme počít už skoro 7 let a krom jednoho mikropotratu, 1x IVF a 1x IFI a 2x IUI pořád nic a nezbláznila jsem se. Jen mi z toho občas trochu hrabe 😀
Všem vám přeji co nejdřív kulíška do bříška 😵

blondatabruneta
22. únor 2013

@ducik my od června 2011 a už toho mám taky dost 😖

blondatabruneta
22. únor 2013

@bobbule09 uf.. to je doba... obdivuju, že to bereš tak "v pohodě".. já po 20ti měsících už nevím coby..

bobbule09
22. únor 2013

@blondatabruneta vzhledem k tomu, že už jedno dítě mám se to dá přežít, ale několikrát už jsem z toho byla dost na dně. dneska to beru už tak nějak víc v klidu, spíš se smiřuju s tím, že prostě už další dítě mít nebudu 😔

romantika
22. únor 2013

@annulinka
Jojo meli jsme to u prvniho-clovek uz magori, kdyz jsme to vzdali, bylo vystarano. ale ted jako mamina to clovek chape, kdyz to telo nechce a dite by nemelo byt to prave orechove a zdrave, tak je to tak lepsi. Ja mela po prvnim jeste sileny porod a orvala jsem to, ze uz dalsi nepujde. Po dvou letech bylo lip, ale ja jsem na 100procent uz nedoufala, ze to pujde a s ditetem v zadech uz se tezk odruhe jen tak upalcava. Rekla jsem si s manzelem ze tomu dame dva roky a kdyz to nepujde tak uz to nechame a v skrytu dise ja osobne jsem vubec neverila a s nasim hyperaktivcem ani nemala ccas na neco myslet. No a verite jak na potvoru potvurka mala a telo si rekli opak. Opravdu verim, ze ta psychika je potvora. Dokonce jsem musela otehotnet kdyz nemam normalne ovu takze proste jsme to nedelali s cilem pocit.
Jinak mne osobne u prvniho pomohly vitaminy FEM+ prodava je moje dr. v ordinaci nebo je sezenete na netu.
Drzim palce, ale prave s chuti do sexu a na oplodnovani zapomente a mate vystarano.

blondatabruneta
22. únor 2013

@bobbule09 snad budeš mít štěstí a povede se i to druhé 🙂

bobbule09
22. únor 2013

@blondatabruneta no když nebude, tak si miminko stejně užiju, nevlastní dcerka čeká za měsíc první dítě, takže budu babička a už se mooooc těším, ve svém věku si to pořádně užiju 😵

annulinka
autor
22. únor 2013

@blondatabruneta ano prosím ..☹

blondatabruneta
22. únor 2013

@annulinka je to na palici no ☹

annulinka
autor
22. únor 2013

@blondatabruneta no my se teď snad pohnem .. 7.3. Vstupní konzultace v gennetu .. Tak tuším že mi budou dělat průchodnost vejcovodu a jak se zjišťují stůsty v děloze?? Tak snad nastane nějaký posun 🙂

blondatabruneta
22. únor 2013

@annulinka no srůsty se podle mě zjistí laparkou... držím pěsti 🙂 průchodnost už mám za sebou a taky všechno ok..

europia
22. únor 2013

Název této diskuze mi úplně padl do oka i do noty, ráda se dozvím, jak se vypořádat s počátečním vyšilováním 🙂 Snažíme se teď přesně rok, takže žádný pokročilý level, jako některé holky tady, ale i tak už mi to občas leze na mozek. Někdy víc, třeba jako teď před očekávanou ms, která nevyhnutelně dorazí... 😠 Chtěla jsem se zeptat, jak jste se objednávaly do CARU - jestli samy nebo jestli je na to třeba žádanka od doktora. Můj doktor je totiž pořád v klidu a říká, že není kam spěchat, ale mě se ta představa, že nečinně vyčkávám další měsíce a roky, vůbec nelíbí 😝

pistalinda35
22. únor 2013

@europia mě tam poslala doktorka (gynekoložka)....

blondatabruneta
22. únor 2013

@europia žádnou žádanku nepotřebuješ, šla jsem sama a bez problémů, chodím do Reprofitu

annulinka
autor
22. únor 2013

@europia můj doktor má podobný postoj , tak jsem neváhala a objednala se sama 😉 ono ty dva měsíce objednací doby :-/

annulinka
autor
22. únor 2013

@blondatabruneta díky díky 🙂 tak snad ..

blondatabruneta
23. únor 2013

@annulinka 2 měsíce? 😕 asi jak kde no... mě objednali za týden.. chodím do Reprofitu v Olomouci