Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

krul
24. led 2013

@blondatabruneta taky nám bylo řečeno,že jsme s přítelem ok a stejně to nešlo,no a dr. mi řekla,že někdy stačí prostě vyměnit partnera,ale vyměňte ho,když ho milujete,že? U nás to tak nakonec opravdu zafungovalo,otěhotněla jsem hned s novým chlapem a bývalý přítel má se svou manželkou stejně starého syny jako my...prostě jsme se k sobě v tomhle nehodily 😒

blondatabruneta
24. led 2013

@nessik moc děkuju za podporu! ani nevíš, jak moc pomáhá číst, že jsou lidi, co na tom byli stejně a nakonec se přece povedlo 🙂 a tobě moc držím pěsti, aby ses konečně dočkala toho třeťátka 😵 😵 😵

blondatabruneta
24. led 2013

@krul jo to už jsem taky někde četla.... ale praktikovat to nehodlám 🙂 já jsem našla, co jsem hledala, takže buď to půjde s tímhle manželem nebo se s tím holt budu muset smířit... 😖

krul
24. led 2013

@blondatabruneta to chápu,taky jsem si to nedokázala představit,ale náš rozchod byl zapříčiněn jinými věcmi,jinak by jsme bojovali dál 😉

nessik
24. led 2013

@natalie77 děkuju za podporu, o tom psychologovi přemýšlím, ale nevím, jestli bych o tom dokázala před někým mluvit, myslím, že by se ze mně valily akorát potoky slz a vybrečet se můžu i doma ve sprše...
Tobě strašně držím pěsti a věřím, že to vyjde.

nessik
24. led 2013

@blondatabruneta to víš, že to půjde s tímto manželem 🙂 Já věřím tomu Machačovi, že vám pomůže.

blondatabruneta
24. led 2013

@nessik taky do něj vkládám velkou důvěru 🙂 je to super doktor a umí perfektně povzbudit 🙂

nessik
24. led 2013

@blondatabruneta já o něm slyšela, že je perfektní, přiznám se, že bych k němu nejraději taky naklusala, protože se bojím, že ty potraty nejsou náhoda, jenže asi nemám nárok.

blondatabruneta
24. led 2013

@nessik proč bys neměla nárok? 🙂 jsi někde za daleka? co já vím, tak dělá v Olomouci a v Brně 🙂

nessik
24. led 2013

@blondatabruneta to ne, ale neproplatila by mi to pojišťovna, protože testy se dělají až po 3 potratech za sebou

blondatabruneta
24. led 2013

@nessik tak to neporadím, s tím zkušenost nemám, ale myslím si co doktor, to jiný názor, možná by stálo za to se zeptat 🙂

nessik
24. led 2013

@blondatabruneta, no, já nedostanu žádanku do CAR, prý zatím není důvod

blondatabruneta
24. led 2013

@nessik do car ale žádnou žádanku nepotřebuješ... já taky šla bez ní i bez doporučení svého gyndaře

ferrari
24. led 2013

@chateau to máš pravdu my jsme se snažily o malou něco přes rok a tak nás poslala na testy do CAR manžel měl spermiogram úplně vpohodě no a než přišla řada na moje vyšetřaní tak už jsem byla těhotná přirozenou cestou 😉

kammka
24. led 2013

odpověď na otázku: pořiďte si romantickou chaloupku s krásnou mega zahradou a začněte ji rekonstruovat, říkejte si, jak je to super, že to mimi ještě nemáte, protože to byste za a) nedostali hypotéku b)měli úplně jiný starostti c)neměli na budoivání energii.... garantuju vám, že se mimi narodí dřív, ne to vůbec bude hotový a vy pak s ním budete bydlet někde v nájmu,... 😀 😀

nessik
24. led 2013

@blondatabruneta opravdu? Já myslela že jo. No, tak to možná zvážím, že za ním taky zajdu, protože úplně v pořádku mi to se mnou nepřijde. Netušíš, jak dlouhé má objednací lhůty?

mavo
24. led 2013

@kammka nechci nijak oponovat, ale u nás tohle taky nevyšlo... Barák na poli, všude spousta práce, rok jsme dělali zahradu, běhala jsem s rýčem, krumpáčem, plela zahradu milimetr po milimetru... a říkala si: ty určitě čekáš až to bude všechno hotový a potom teprve přijdeš... zahrada hotová a nic... pak jsme si pořídili pejska... že zaměstnám hlavu starostmi o pejska.... a taky nic...

blondatabruneta
24. led 2013

@nessik opravdu nepotřebuješ, je to na každém, kdy se tam objedná 🙂 moc dlouhé objednací doby myslím nemá, zkus si tam napsat mail na olomouc@reprofit.cz a sestřičky ti řeknou, já k němu šla po týdnu 🙂 a to jen proto že jsem potřebovala až za týden 🙂 jestli teda chceš do OL, jestli do Brna, tak se mrkni na jejich stránky www.reprofit.cz

nessik
24. led 2013

@blondatabruneta jé, děkuju, zkusím tam napsat, třeba něco objeví a já budu mít aspoň pocit, že pro mimi něco dělám 🙂

blondatabruneta
24. led 2013

@nessik nemáš za co 🙂 jistě ti brzo odepíšou, mně většinou hned do druhýho dne 🙂

natalie77
24. led 2013

@nessik moc děkuji, také držím pěsti a pořád věřím, že se toho druhého drobka dočkám 😉 .
Ještě mě napadlo, zda Ti dělali testy na endokrinologii.....myslím, že po těch potratech je to nutný. U mě se zjistilo, že mám sníženou funkci štítné žlázy...takže mám léky a prostě mě hlídají, ale bylo to hladinou hormonů. Neměla jsem žádné potíže (nejsem ani tlustá, chlupatá ani se špatnou pletí, jak se všude píše....) jen mi byla víc zima a byla jsem taková pořád ospalá.....ale to jsem si myslela, že mám z nevyspání, protože jsem toho v noci moc nenaspala, malý byl pořád nemocný...však to znáš.-). Zkusila bych si ty testy nechat udělat a objednala bych se co nejdřív, mají lhůty i tři měsíce.....třeba je vše ok, ale myslím, že po těch potratech by se měla hledat příčina...držím pěsti.

nessik
24. led 2013

@natalie77 to mě už taky napadlo, ale testy mi dělali vždy v těh. a bylo to v pořádku, ale naposled mi to dělali před 3 roky. A je pravda, že zima mi je pořád, ale celý život 😀 Každopádně si to zkusím vyžádat.

gabaki
24. led 2013

a sme tam....caka nas CAR 🙂 dnes sme tam isli na konzultaciu a rovno nam dali termin na konzultaciu ohladom sposobu a prve vysetrenia 🙂

fwllo
24. led 2013

Já jsem si tak bláhově myslela, že hned jak vysadím prášky, bum a bude to.. Jak jsem byla naivní.. Potom, že to nebudu hrotit a nechám tomu volný průběh.. No, to se taktéž moc nedaří ☹ A nejlepší je rada, nemyslet na to, že?? Za tu bych zabíjela.. 🤐

hanada
24. led 2013

@fwllo jooo tak to znám, kámoška mi nabulíkovávala: "vysadíš prášky a to pujde hned, takhle kámoška taky otěhotněla, hned první měsíc po vysazení"... hmmm, tak nic 🙂 radu typu "je to o psychice, nesmíš na to myslet" taky miluju, to je fakt rada nad zlato 😀 teď jsem si bláhově myslela, že po první stimulaci Clostilem a injekcí Pregnylu to vyjde... no zatím jsem nohama pevně na zemi a připravuju se, že teda fakt nee 😖

chateau
25. led 2013

Před chvilkou odběr krve. V úterý si mám volat na výsledky, tak snad se mi ten prolaktin snížil nebo už fakt nevím. Držte mi pěsti holky 🙂

chateau
25. led 2013

@fwllo Já neberu prášky už snad 4 roky ne-li dýl, tělo by mělo být vyčištěné od všeho a stejně to nejde...Holky tady psaly, že čím déle se snaží a nejde to tím víc jsou v klidu a řeknou si - tak zase nic - u mě je to teda přesně naopak. Čím dýl to nejde tím víc nad tím přemýšlím. Rady kamarádek šup šup vleť na chlapa ať spolu můžeme vozit kočárek...co jako na to člověk má říct. Snad jen - jo holky, já lusknu prsty a bude to !! Kdo nezažil, nepochopí, fakt, že jo.

hance09
25. led 2013

@chateau držím! 🙂

hance09
25. led 2013

@chateau jsem ten případ,co si řekne, "tak zase nic"....a taky asi budu za exota,ale zatím nechci jít do nějakýho umělka..

bohunka81
25. led 2013

Ahoj holky, tak se připojuju i se svým příběhem. Před třemi lety jsem potratila, bylo to zamlklé těhu. Tehdy jsem počala asi po půl roce snažení, ani ne. No a od té doby, když jsem se vzpamatovala, tak jsem si řekla, že když jsem otěhotněla jednou, tak podruhý to půjde též jak po másle. No ouha. Už 3.rokem se snažíme. Prošla jsem i Apolinářem, Clostily, pregnylem, a nic. Jediné do čeho jsem nešla, byla laparka. Vím že jsem zbabělec, ale když se to prostě už jednou povedlo přirozeně, tak si myslím, že na to pořád myslím a že je to psychikou a ne nějakýi ucpanými vjecovody. Tak jsem se na radu paní psycholožky dala na břišní tance. už je dělám přes půl roku a taky pořád nic, ale aspoň mi přinášejí radost. Tak třeba jeden z tipů pro vás, třeba vám pomůžou. Hezký den