Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

krista1
5. bře 2013

@antana123 Jo v práci se odreaguješ a bude to lepší...

janicka85
6. bře 2013

ahoj holky, nezkoušeliy jste užívAT Sarapis? prý pomáhá na otěhotnění i proti cystám??

hance09
7. bře 2013

Ahoj holky,jak se blíží konec cyklu,tak se fakt asi zbláznim....říkám si,že by to po té mobilizaci mohlo vyjít,ale zase nemám žádné příznaky a ani nevím,kdy a jestli byla ovu....zkoušela jsem ráno test a sněhobílo....

pistalinda35
7. bře 2013

@hance09 buď klidná .-) děláme tu všechny pro to , co se dá.... jednou to vyjde 🙂 držím palečky, ať třeba právě teď 🙂

blondatabruneta
7. bře 2013

ahoj holky, já si tak nějak týden před MS uvědomuju, že budu mít asi velkej problém poznat, jestli se blíží MS nebo ne... páč z té cysty mě pořád bolí břicho (viz moje KZ) jako bych měla MS imrvére, takže tenhle měsíc asi fakt jen počkat do příštího pátku a buď a nebo 😀

pistalinda35
7. bře 2013

Já vyrážím v pondělí na vyvolávačku. Už se docela těším.... a pak už jen odpočítávat do 1.IVF....

hance09
7. bře 2013

@blondatabruneta já to poznám podle špinění, břicho mě teď co cvičím obvykle vůbec nebolí

hance09
7. bře 2013

@pistalinda35 můžu se zeptat,kde to stojíš na profilovce?

krista1
7. bře 2013

No tak mě dneska mrška dorazila☹
@hance09 a co děláš za cviky,že tě nebolí břicho?Normálně posiluješ pánevní dno nebo břicho?

krista1
7. bře 2013

@janicka85 To pomáhá prý i Gynex a mě teda nepomohl☹

krista1
7. bře 2013

@blondatabruneta No teď mi mrcha přišla dřív jak za 31,měla jsem to za 28 dní 😒 A jak si na tom ty?

blondatabruneta
7. bře 2013

@hance09 já právě před MS nešpiním, tak ani podle toho to nepoznám ☹

blondatabruneta
7. bře 2013

@krista1 já ji čekám příští pátek.. po Pregnylu zatím vždycky přišla přesně 16. den a to bude ten příští pátek...

hance09
7. bře 2013

@krista1 cvičím mojžíšovou

krista1
7. bře 2013

@blondatabruneta aha, tobě dává Pregnyl gyndař,jo?!Já jsem ho nikdy neměla.Tak snad MS nedorazí a bude mimi,držím pěsti!
@hance09 Jo tak,jsem si myslela,že normální cvičení 😅 Tak hodně štěstí,ať pomůže 😉

mat_ova
7. bře 2013

Krásná diskuze. Kdyby jste na to přišly, jak na to nemyslet, dejtevědět! 🙂 Všichni říkají nemysli na to - ale všichni už děti mají a nebo je ještě nechtějí :-/ My se snažíme do října 2011, mám jen jeden vaječník. Spermio v normě, laparoskopie vyloučila srůsty ale zjistila endometriózu. Jedno IUI máme neúspěšně za sebou, druhé IUI se nekonalu, protože už bylo pozdě (12DC!) a tak druhý pokud srudého IUI by nás mělo čekat teď v pondělí, pokud přes vajíčko řpes víkend nepraskne a nebude zase pozdě ☹

blondatabruneta
8. bře 2013

@krista1 já chodím do Reprofitu a tam mi ho píšou 🙂 ale zatím teda nepomohl no... třeba teď... 🙂

blondatabruneta
8. bře 2013

@mat_ova moc držím pěsti 😵

pistalinda35
8. bře 2013

@hance09 je to v kapli na hradě Bezděz, kdo se pod tento výklenek postaví, do roka bude čekat miminko (byla jsem tam loni v září) ... tak uvidíme 🙂 Mám moc ráda ten kraj KH Máchy 🙂 http://www.hradbezdez.cz/inspektor.html :
Gotická kaple je zrestaurovaná, z oltáře se však nedochovalo téměř nic. Po levé straně kaple je výklenek, o kterém se vypráví, že žena,která do něj vstoupí,do roka otěhotní. 🙂

hance09
8. bře 2013

@pistalinda35 jsem si to myslela,my jsme tam totiž loni v září taky byli a pod ještěrkama nebo co to tam je jsem se taky povinně procházela 😀

pistalinda35
8. bře 2013

@hance09 jé, no to je dobrá náhoda 🙂 třeba jsme se potkaly a ani o tom nevíme 🙂 Sestřenka také cvičila Mojžíšovou a pomohlo jí to, druhý pokus IVF ji vyšel a čeká miminko 🙂

lena27
8. bře 2013

ahoj, můžu se přidat?
my se snažíme už od prosince a taky na to furt myslím. poprvé se nám to povedlo napotřetí, druhý syn na podruhé, tak jsme mysleli, že to bude rychlejší. v dubnu nastupuji zpátky do práce a mysleli jsme si, že ještě budu doma. Teď jsem tu našla prstíkovou metodu tak to zkusíme. https://www.modrykonik.cz/diskuse/jdeme-na-to/p...

avenda
9. bře 2013

Ahojky,tak jestli ůžu přidám se o druhé miminko se snažíme od roku 2009,každý máme s prvních vzatuhů děti on dospělého syna a já dcerku 10let kterou vychováme spolu moc bysme chtěli společné dítko.První rok jsme byli jak králici a stejně nic,druhý a třetí nastali nějaké problémy v našem rodiném životě takže nebyl čas ale prášky neberu ani si nedáváme pozor a od léta se opět snažíme,přítel má kýlu varlete,moje doktorka říka že je to maličká překážka jeho urolog zas říká že to neá vliv,takže jde na operaci ke konci měsíce,pak se budem 3měsíce snažit a když tak pak máe dojít a dali by mi horóny a on spermiogram,parodie osudu tomu chtěla a mám kolem sebe 8těhotných kamarádek bud rodí nebo mi oznamuji že jsou těhu a v průběhu roku do podzimu porodí všechny,jsem zralá na blázinec,lehko se řekne nemysli na to ale jak 😵 to snad nejde?menstruaci má jak švýcarské hodinky,tak nevím...držím všem snažilkám palečky snad se jedna spermie unaví a zbloudí a budem tlusté a krásné 😀

rena1410
9. bře 2013

@krista1 Je mi 36. Prave jsme se vratili z hor a po tydenni dovce jsem si to nejak sorvnala v hlave. Jedno dite mame, uz se s nim da podnikat spousta veci, chtela bych pro nej sourozence, ale kdyz nebude tak nebude. Tak se z toho nezblaznim. Uz jsem se trapila rok a cekala od ovulace k ovulaci. Ted uz to tak nehodlam delat. Proste bud to prijde nebo ne. I kdyz mam moznost jit v kvetnu na IUI. Ale uvidim, dam tomu do leta cas a pak mozna to IUI.

blondatabruneta
9. bře 2013

@avenda ahojky 🙂 jo jo nemyslet na to je rada, za kterou by mělo být povoleno dotyčného vyfackovat.... s těma těhulema okolo to mám naprosto stejný.... tak moc držím pěsti, ať se zadaří 🙂 my už to zkoušíme 21 měsíců..

vendula777
10. bře 2013

ahoj všem, chtěla bych vám všem říct, že vím, jak se cítíte a co prožíváte. Sama mám za sebou šest let léčení a čekání na dítě. Bylo to fakt hrozné období. Teď je mi 36 let a mám dvě krásné děti, které jsem ve svém životě FAKT už nečekala. 4 lékaři mi "suše" postupně oznamovali, že se MUSÍM smířit s tím, že děti nikdy mít nebudu, jen jeden lékař z CAR U Apolináře to se mnou "zkusil". Po IVF mi z 12 vajíček zůstaly 2, nechala jsem si je zavést obě. Bylo mi strašně špatně, začala jsem krvácet, tak jsem si myslela, že je to potrat a světe div se, jedno zabojovalo i za mě (rezignovala jsem) - Mareček mi dokázal, že jeho čas nastal, a můj vlastně taky. Držím vám všem palce a neházejte flintu do žita ženský!!!! Nade mnou zlomili hůl opravdové kapacity a příroda je překonala, to sami pak přiznali. 😨

avenda
10. bře 2013

blondatabruneta,mám stejný nároz jak i někdo řekne nemysli na to mám černo před očia to se dost dobře nedá,leda lobotomie 😀držím palce aby se jedna jediná ujala zas ponich toho tolik nechceme 😉

avenda
10. bře 2013

Vendula 77 teď mi is lza ukápla,ale člověk který si tím neprojde tak nemá ani ponětí jaká je touha po dítěti silná a když vidím zprávy jak některé maminy hazarduji s dětma hnáty bych jim zpřelámala a ruce urazila, jsem možná drsná máme plné kojeňáky dětí a plno rodičů kteří by dali cokoliv za ty malé andílky ale naše poděláné zákony to nedovolí dost rychle a obezřetně k potřebám jak jich tak náhradních rodičů ☹

blondatabruneta
12. bře 2013

@vendula777 díky za povzbuzení 🙂 moc to potěšilo 🙂

avenda
12. bře 2013

Blondatabruneta,nesmíme se vzdávat nic jiného to nechce,jsme v klubu těch co touží a pro miminko se souží 😀 ale nevěšme hlavu,jak já říkam i to posarný štěstí se na vola jednou posadí 😝 😉 takže vzhůru do bezvědomí 🙂