Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

blondatabruneta
12. bře 2013

@avenda no doufám, že už je hodně unavený a konečně sedne 🙂 byla bych nejšťastnější člověk na světě 😵

avenda
12. bře 2013

jak málo by nám stačilo,že 😉 nejme holky náročný,vlastně nechcem bohatsví ani moc,jen stát maminkami,tak si myslím že zas tak moc nechceme.když vim kolik mých kamarádek se letos zakulatí nebo už pamalinku rodí tak si říkam kde soudruzi dělaji chybu,že já ne??pak si zas říkám třeba až můj bude po operaci tak se to stane a já se budu opíjet štěstím do bezvědomí,vždycky je malinká jiskřička naděje a člověk se nesmí vzdávat,mě už potkalo opravdu ledasco ale nemím to vzdát,nejhuř mi bylo když mi můj brat oznámil že čekaji přírůstek,švagrové 40let a po 18letech to 2,5roku zkoušely on je o 12let mladší a podařilo se jim to,ale mě to před těa dvouma rokama skolilo a nemáte ponětí jak byla jsem zrala na blázinec usedavě jsem plakala a byla duche nepřítomná no hrozné ale pak se náš život dostal do smyčky a já se musela posbirat tak jsem to potlačila a těšila se na malou princeznu zachvily ji budou dva pravda je kápenek živší dítko ale je boží a moc bych si přála i kluka i holčičku je mi to fuk hlavně zdravé dítko.oje dcera když byla v první třídě tak je postavily nevím proč na dvě strany chodby na ty co maji sourozence a na ty co jsou jedináčci ona s ledový klidem řekla víte mě maminka nedopřeje ani toho sourozence,mě omývalo 😀 dnes už to bere jinak je o 4roky starší a moc by chtěla mít někoho vedle sebe je taková matka kvočna...toš jsem se nějak rozepsala 🙂

blondatabruneta
12. bře 2013

@avenda naprosto s tebou souhlasím a rozumím ti 🙂 přijít můj brácha, že budou mít mimčo, tak mě taky švihne...

blondatabruneta
15. bře 2013

holky co je u Vás novýho? U mě zase špatný.... dneska 1DC, tak se s tím snažím nějak smířit ☹

micka1
15. bře 2013

Holky nevěste hlavu. Taky jsem si tím prošla. Na syna jsem čekala skoro 5 let. Po dvou IUI se nám to podařilo. 🙂 Bohužel exmanžel byl a je sobec který myslí jenom na sebe tak něj náš vztah po narození syna vyprchal. Tak od násl odešel. Chvilku mě to štvalo, ale co život jde dál a mě manželstí dalo syna. Po čase jsem si našle nynějšího manžela a dohodli jsem se na tom že zkusíme mimčo. Nedávala jsem to mu velkou naději tak raději jsem manžela upozornila co ho když tak v Caru čeká. A světě div se mimčo se nám podařilo do tří měsíců. Takže syn má teď 5 let a dcera 20 měsíců. Minulý týden jsem se dohodli že si pořídíme ještě jedno miimčo. Tak jsem zvědavá jak se nám to podaří.

Držím vám všem palce aby jste byli brzo šťastné. 🙂

annulinka
autor
15. bře 2013

@blondatabruneta zítra bude líp zlato 😚 já jsem dnes 25 dc , tak zatím čekám , mrchu čekám v neděli nejpozdeji v pondělí ..
Tak pokud má přijít tak snad přijde na čas , mám před sebou testy a 3D utz dělohy ..

barakara
15. bře 2013

Ahoj holky, muzu se pridat?
O mimco se pokousime skoro tri roky a asi uz sem se zblaznila bych rekla. Jsou teda dny kdy se jeste dam dohromady a normalne funguju, ale nekdy na to myslim celej den rikam si proc to zaslo az tak daleko a proc zrovna my.... 😒

Mam za sebou par IUI neuspesnych a ted nas ceka v dubnu prvni IVeFko. Jinak na zadny problem nam krome zhorseneho spermia a par drobnosti neprisli....
Takze snazeni zdar!! 🙂

trefulka
15. bře 2013

@barakara Ahoj, to jsme na tom hodně podobně :( 3 roky snažení, 5 IUI a jedno IVF....zatím bez úspěchu

barakara
15. bře 2013

@trefulka ahoj tak to me mrzi, ze si na tom podobne, znam to trapeni, je to nekdy hruza co?Doufam, ze se nam vsem zadari v tomto roce.....a planujete dalsi IVF?

trefulka
15. bře 2013

@barakara V pondělí jedeme na úvodní kozultaci do nového CAR. Pak se rozhodneme jak dál.

blondatabruneta
15. bře 2013

@annulinka já vím, že bude... ten první den je vždycky nejhorší... ale jednou to prostě vyjít musí a hotovo!

trefulka
15. bře 2013

@blondatabruneta Jsem ti v patách, od poledne jsem taky 1DC.

blondatabruneta
15. bře 2013

@trefulka to je mi líto ☹ ale ono to prostě jednou vyjde... člověk tomu musí věřit ☹

barakara
15. bře 2013

@trefulka tak koukam mame i stejny vek 😉
Tak drzim palce at novy CAR sedne. ja cekam ms a pak zkusim zavolat do CAR jestli nas vemou uz tento nebo az pristi cyklus na IVF, ale myslim, ze to bude az pristi....

trefulka
15. bře 2013

@blondatabruneta Já jsem nakonec i ráda, od úterý do čtvrtka jsem špinila a pak jak když utne. Takže jsem si myslela, že se už MS ani nedostaví, zrovna když potřebuju, abych byla 1DC dnes nebo zítra, protože mi mají dělat v pondělí HP.

trefulka
15. bře 2013

@barakara Kam chodíte?

barakara
15. bře 2013

@trefulka no chodime do statniho CARu v Londyne, nebydlim v Cechach....parkrat sem byla na nejakych vysetrenich v Stellartu v Teplicich jako samoplatce....
a ty?

rena1410
15. bře 2013

@blondatabruneta U me taky 1DC. Ale uz to vypadalo nadejne, ale stejne ta mrcha dosla.

trefulka
15. bře 2013

@barakara Zatím Gennet v Pze na Letné, a teď testneme Helios v Brně.

blondatabruneta
15. bře 2013

@rena1410 já tomu taky dost věřila ☹

blondatabruneta
15. bře 2013

@trefulka jestli můžu doporučit - zkuste Reprofit - já do něj chodím v OL a paráda 🙂 všichni moc příjemní a všechno vyšetří 🙂 Dr Machač ordinuje i v brněnském a na ten jsem taky slyšela samou chválu 🙂

annulinka
autor
18. bře 2013

Jak je takle při pondělku ?? Já bych potřebovala zimní spánek .. Jsem tak unavená až to hezké není ☹

pistalinda35
18. bře 2013

@annulinka ahoj, dnes je nějaký divný den.... také jsem taková malátná 🙂 ... už se nemůžu dočkat, až začnu se stimulací... už chci , aby se to pohnulo.... zatím se mi střídají pocity šťastné euforie a naděje a takové nějaké divné pocity strachu ☹

helen_8
18. bře 2013

Čau kočky, můžu se taky přidat? 😉 U nás to bude skoro rok, vše se zdá být v pořádku.
Nepřemýšlela jste některá i o nějakém léčiteli apod.? Psala mi kamarádka, že jejich známí byli taky v pohodě a zjistili jim nějaké plísně v těle a díky detoxu a cvičení Mojžíšové se jim mimčo nakonec povedlo. Přeci pokud je vše v pořádku, tak tam musí být nějaký problém, si říkám. Ale furt tomu dávám šanci, rok to u nás bude v květnu, tak si říkám, že máme ještě snad čas. Nestresuju se a jsem optimistka, ale jak dlouho mi to vydrží? 😉
Začala jsem cvičit Mojžíšovou, i když teď jsem z toho vypadla, protože jsme byli v zahraničí a taky jsem marod. Nečetly jste si o tom někdy něco? Mně to její vysvětlení přijde logické, že když jsou ty svaly zkrácené a špatně se to prokrvuje, tak nejde otěhotnět.

barakara
18. bře 2013

@pistalinda35 kdy na jdes na IVF? ja zatim taky cekam az do dubna a prijde mi to cele nekonecne.
@trefulka takze budete dojizdet z Prahy do Brna?

annulinka
autor
18. bře 2013

@pistalinda35 a kdy začnete ? Já čekám na mrchu abych mohla na hormonální profil a 3D utz dělohy .. No tyhle pocity jsem měla když jsem šla na první konzultaci do CARu .. Radost a zárověň strach ..

pistalinda35
18. bře 2013

počítám, že tak max. do pátku začnu stimulovat 🙂 Gonal 🙂

blondatabruneta
18. bře 2013

ahoj holky, moc Vám pořád držím pěsti 🙂 u mě se bude čekat... jelikož clostil nepomohl, tak se budem snažit do léta a pak zkusíme IUI ... nevěřím tomu, že to vyjde přirozeně, takže v podstatě budeme do léta čekat..

ratatooy
18. bře 2013

@helen_8 mojžišovou si chválí ale me nepomohla asi sem u toho nevydržela dost dluho přece jne je to naročny

ratatooy
18. bře 2013

@trefulka helios neni moc štastna volba podle me,kdž brno tak unicu nebo reprofit