Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

annulinka
autor
23. led 2013

Je to už skoro rok co se snažíme o druhé dítě .. Nevím ..ms pravidelná až překvapivě , ale // ne a ne přijít .. I přes všechnu snahu mi z toho trochu hraboší :(

hanada
23. led 2013

@annulinka Ahojky, vítám tuhle diskuzi 🙂 My se snažíme od července 2012, ovulace přišla asi až teď poprvé. U doktora jsme zjistili, že vajíčka úplně nedozrávají, takže tenhle cyklus byl první s Clostilbegytem a píchli mi Pregnyl... Manžel byl v prosinci na spermiogramu, "kluků" je dost, ale pomalejší, tak vyfazoval nějaké tabletky a koupili jsme Zinek a Selen (už skoro dobráno). Měl přijít znovu v únoru, když se do té doby nezadaří, takže se ho to bohužel nevyhne... Taky se na to snažím nemyslet, ale nějak to občas nejde... 😖

annulinka
autor
23. led 2013

@hanada ahojky , mě už vážně hraboší .. Sice už jednoho prcka máme ale chtěli jsme brzy druhého a ono prd .. První nám trvalo 1,5 roku :( my se snažíme někdy od dubna2012 .. A na březen už jsem se objednala do CAR a netuším jak se března dočkám ..
Ms jsem měla vždy nepravidelnou , proto jsem si myslela že když teď červená chodí co 28 dní , tak že to půjde.. A ono prd :(

chateau
23. led 2013

Jsem zde holky, to bych taky potřebovala vědět 😀

chateau
23. led 2013

Nikdy se mi MS nezpozdila ani od jediný den, myslela jsem bláhově, že budu mít vyhráno a přesně @annulinka - ono prd ☹ V pátek jdu na gyndu na krev, tak se zeptám, co bude dál, už jsem též pokukovala po CAR, přece jen jedeme 16tý cyklus, není na co čekat.

hankaah
23. led 2013

snazime se od rijna 2012 takze jen chvili, ale tento mesic jsem doma a trochu mi hrabe

athina
23. led 2013

Ahoj, tak se k vám přidávám, sice se snažíme jen tři měsíce, ale už mi z toho taky slušně hrabe ☹ mám pocit,že nedělám nic jiného než myslím na miminko a testuju 😀 ...možná je to fakt o psychice, ale jestli to příště nevyjde, tak jsem rozhodnuta zajít na gyndu jestli není nějaký problém.

chateau
23. led 2013

@athina Snad máš dobrého doktora, který tě nepošle domů. Mně po půl roce snažení řekl, ať přijdu pokud se to nepovede do roka..což je prý doba po kterou by se mělo snažit přirozenou cestou. Je fakt, že pak už se mi hned věnoval.

jane_s
23. led 2013

Ahojky ženy, chci sem taky😀DDDDDDDDDDD taky chci počít a nezbláznit se😀

athina
23. led 2013

@chateau je to známý tak snad 🙂 dneska jsem 32DC, cyklus mívám 34 tak pořád ještě malinko doufám, ale včera jsem měla test negativní a dneska mě píchá v podbřišku tak to moc nevidím ☹

chateau
23. led 2013

@athina To budeš mít v pohodě, jestli je to známý 😉 Už se tady hodněkrát psalo, dokud nedojde MS je naděje pořád 🙂 takže ještě nemáš nic ztraceno pro tuto chvíli 🙂

hance09
23. led 2013

Ahoj holky,tak my se snažíme přes rok, v dubnu 2012 jsem absolvovala mikropotrat s následnou revizí, měla jsem problémy s cyklem,dlouhé špinění před ms, mám za sebou hormonální profil (v pořádku) a teď cvičím mojžu a v únoru mě čeká mobilizace....už mi z toho taky hrabe a občas si říkám,že už na to rezignuju a budeme prostě bez dětí..

chateau
23. led 2013

@hance09 To neříkej...určitě se zadaří 🙂 Teprve až by mi to doktoři řekli na tuty bych rezignovala.

fwllo
23. led 2013

Ahoj, můžu k vám? 🙂 Antikoncepci neberu už deset měsíců, zkoušíme to od července.. Mám problémy s cykly, jsou dlouhé a občas mi menstruace prostě nepřišla.. Takže vyvolávačka.. Poslední dva dny špiním, dneska celkem víc, tak bych to viděla na 1 DC, už jsem měla čaj z kontryhele.. Jím femibion, nosifol a za měsíc na preventivní prohlídce si mě na gyndě pořádně proklepne..
Jo a včera mi dorazily ovulační testy, tak zkusím 🙂

kackaxno1
23. led 2013

No tak jsem tu 🙂 Ale nevím, jestli někomu poradím, jak se nezbláznit. Já se při čekání na syna po třech letech vážně málem zbláznila, už jsem u nás v práci pokukovala po psychiatričce 😅 Teď v únoru nás čeká 3IVF a o druhé mimčo se snažíme přes rok, snažím se to brát s rezervou, ale už mi opět začínají docházet síly.. Ještě, že jedno zlato už máme doma.. 🙂

kackaxno1
23. led 2013

Holky mám dotaz, že to nezvládáme občas my, to je jasné, ale máte tušení jak to berou vaši chlapi? Ten můj se neustále tváří, že je v pohodě, aby mě nestresoval, ale ve slabých chvilkách se mi přiznal, že ho to taky pěkně štve a myslí na to, že ani neumí udělat normálně dítě a i jsme si spolu párkrát pobrečeli ☹

hance09
23. led 2013

Já měřím BT, dělala jsem ovu testy, pila kontryhel, čaj podle mojžíšové, brala listovku,mamavit, manžel preventivně macu,selzink.....už mě štve ten sex na povel 😒 ...a když to nezvládneme v plodných dnech,tak mě to štve taky.....

chateau
23. led 2013

@kackaxno1 Můj se mě snaží utěšovat, že taky budeme mít miminko - hlavně v den, kdy mi přijde MS, to jsem na sesypání. Nicméně tentokrát mi vyrazil dech - prý, ty bys chtěla všechno teď hned - říkám mu, já už na to čekám 15 měsíců, to se ti zdá málo? Odešel...zřejmě si ale uvědomil co řekl, že zkratoval, protože se vrátil a sám navrhl konzultaci v CAR.

hanada
23. led 2013

Tyyy jo tu se to rozjelo 🙂 Me uz druhy den picha a boli na prave szrane kde byla ovu v nedeli a uz to zase zacina... Chce se mi zvracet a nevim co vsechno sem si zase namluvila a ty nervy do MS nez dorazi ☹ Holky my jsme teda co? 😀 jeste ze je ten konik jinak by me muz odstehoval 😀

lenka.landova
23. led 2013

Holky, nám se zadařilo po roce a čtvrt...asi jsme museli pochopit, že tohle my neřídíme a že miminko přichází pro něj v nejvhodnější dobu...taky jsem byla na mašli, ale pak se to zlomilo a snažila jsem se pozitivně naladit, věřit svému tělu a nevěřit doktorovi, který mě akorát strašil a cpal do mě hormony......a výsledek se dostavil.. a když vše dobře dopadne, máme drobečka za měsíc doma 🙂. Není to o měření BT, sledování ovulace...prostě se uvolnit, plout a věřit svému tělu ať se děje co se děje...vím, že je to těžké, ale třeba to některé z vás pomůže 🙂

kackaxno1
23. led 2013

@chateau No, mě přijde, že oni sami netuší, jak se k tomu postavit, jak tu ženskou podržet, mají pocit, že nějak selhali, tak to bagatelizijí.. U nás to bylo v jednu dobu hodně špatné, ale nakonec jsme to spolu zvládli

mariiianka
23. led 2013

ahoj holky,tak se k vám přidám.My se snažíme už 4 roky,6 neuspěšných IUI.Takže se obávám že nás nemine ani IVF.Máme 7letou slečnu a díky za to,protože jinak bych byla více než dost na chocholouška 😀 .Držím vám všem palečky,ať se vám zadaří co nejdříve a pokud možno přirozeně 😉

gabaki
23. led 2013

jejdaaa, neblaznite dievcata, preco ste smutne, alebo sa chcete zblaznit?...ja som cakala na moju Karolinku skoro 3 roky. Teraz som uz 4 mesiace s clostilbegytom, inak cakam uz rok. Na to najlepsie sa da pockat aj o kusok dlhsie. Stale sa doma smejeme a od zaciatku riesime tuto situaciu spolu s manzelom v pohode a bez stresov. Mam radost, ze sa mozem snazit a mam sa s kym snazit. Mame odkomunikovanu aj tu najhorsiu alternativu, lebo ja budem mat tento rok 38, takze moje biologicke hodiny su big ben a trieskaju o stosest 😀 Podla mna sa treba menej upinat na cyklus...je lepsie sa vykaslat na vsetky pocitania a sledovania a uvolnit sa a tesit sa a uzit si a potom to pride skor, ako nove boty 🙂

annulinka
autor
23. led 2013

@chateau my 11 tý a fakt nevím jak to vydržím do toho března do caru , ale alespoň bude nějaký posun 🙂 jsem se tam objednala hlavně pro klid duše ( ne že by to pomohlo ;)) ale třeba se to zlepší 🙂

annulinka
autor
23. led 2013

@jane_s vítej 🙂 třeba na to společně přijdeme ;)

annulinka
autor
23. led 2013
chateau
23. led 2013

@annulinka Co by ti to nepomohlo, proč myslíš? Držím obě pěsti 🙂 Mojí kamarádce řekli, že nikdy nebude mít dítě přirozenou cestou, měla jít za týden na IVF, už se s tím smířila, všechno vypustila z hlavy a ejhle, právě ten týden předtím zjistila, že je těhu a teď v únoru čeká holčičku 😉. Psychika děla fakt hodně.

gabaki
23. led 2013

@annulinka dakujem 🙂

annulinka
autor
23. led 2013

@lenka.landova a kvuli tomu tu jsme 🙂 ;) pozitivně se naladit 🙂

annulinka
autor
23. led 2013

@chateau jako doufám že pomůže ;) první // byly dva dny pred první návstevou caru .. Jen tentokrát to zatím nezabíra 🙂