• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak stále nemyslet na to, že se nedaří otěhotnět?

8. září 2012 
@denousek - to mi připomnělo jednu moji kamarádku, která udajně nemohl a otěhotnět... a tak jako nevinně se jí ptám a spíte spolu často ??? ona jo, tak jednou - 2x za měsíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sorei asi nevedela ze je to k tomu potřeba :grinning: a uz je v tom aspon? :grinning:
24. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho jsem ji neviděla tak možná joooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevím .... :slight_smile:)))
24. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorei a jak se dlouho snazite? Tak zatim ke kyzenemu vysledku me to nedovedlo, respektive ja ted verim ze se tenhle mesic zadarilo a pristi vikend ms nedorazi ;)
24. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asaka -tak já snad 150 let, jinak s nějakýma přestávkama a výměnou partnera cca 8 let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asaka - jééééé tak to moc držím a palečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko a hezký sluníčkový a pozitivem nabitý den přeji všem :grinning:
25. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincik ahoj ja jsem na tom stejne..taky jsem byla na operaci obou vajecniku a taky mi doktori rekly ze do pul roku musim otehotnet jinak budu bez deti a je hrozne koukat kolem sebe a videt vsude miminka jen ne u sebe.. :frowning2:
24. srp 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@solteeskaa A ani na IVF Ti nedávají víc šancí??
8. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek