Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
21. bře 2009

Ahojky holky,ja jsem odpoledne usnula,byla jsem naprosto unavena!Cele dopoledne jsem nosila s manzou ty obklady na koupelny a ty do koupelny jak rikame manzelovi,tak ty byly silene tezke,museli jsme je nosit ve dvou a jeste me bolely ruky-on si vybrral obklady 90x33 cm,takze hruuuza!!!🙂Ale co s nim nadelam🙂!!Ja jsem si ty do "sve" koupelny odnosila i sama!!🙂Pak jsme sli jeste se psem na rybniky...!!!Ted se trosku zkrasluju,asi pujdeme vecer nekam ven,uz jsme dlouho nikde nebyli!!!Mela jsem silenou chut na brambory s maslem-to tam nekdy mam,asi mi chybi vzdycky neco v tele,to co ty brambory obsahuji,proste to je takova chut,ze i kdybych si dala cokoliv jineho,tak mi to proste nepomuze!!🙂 Ha ha ha🙂 Jinak preju krasny zbytek dne,venku porad sviti slunicko,je to hrozne prijemne

asmeena
21. bře 2009

Ivuš: a vybrali jste si něco ta té výstavě nábytku kromě toho, že vám udělali projekt? Už máš konkrétní nábytek vybraný.
Téda 90x33cm??? To musí být přímo obrazy, takové velké kachle.

ywushka
21. bře 2009

No nabytek jeste ani ne,jen predstavu obyvak chceme v cernem lesku,ale to si nechame vyrobit,protoze vsude jinde je to dost drahe!!Pak chci do obyvaku kozenou sedacku a nejake fialove veci,jako fialovou stenu a nejake doplnky!!!A asi cernou sedacku!!Postel si koupime levnou,jen za 6000Kc a je to 180x200cm a je v bezove kozence,to bude stacit!!!Jinak nejak predstavu nemam az tak
Jinak zrovna se chystame ven,ja si teprve vymyslim co na sebe-mam nachystane leskle leginy a nejake satky a nebo ty kalhoty s tim spadlym pudlem a k tomu nejaky top,ale nejak se nemuzu rozmyslet!Takze preju prijemny vecer,ja frcim do vany

ywushka
22. bře 2009

Ahojky holky,ja uz jsem doma,manzela jsem tam nechala!Tak jsem se tam tesila na tu diskoteku,tak hezky jsem se oblekla a jen jsem prisla tak jsem si vsimla,ze v jendom boxu hned na zacatku sedi temer vsechny me kolegine,fakt super!!Od te chvile uz jsem nemohla nic udelat,byla jsem strasne nesoustredena,byly snad uplne vsude,protoze tam byly holky i z oddeleni pod nama!!!Manzel me sice rikal,at jsme v klidu,ze stejne uz se tam vracet nebudu a tak,ale ja jsem se citila vuci nim strasne,tak jsem se vytratila!!!Manzel prijede domu az s nasi kamaradkou!!!Ta ho priveze!!!Tak jsem alespon tady v klidu!!Preju vam dobrou nocku paa

zuzka11
22. bře 2009

Ivuš zase pech, co???Škoda že sis to neužila.....lae na tak malém městě je prostě budeš potkávat, bohužel......snad budeš mít dnešní den lepší!

Miky - co návštěva Davči? Pořád je kazič diety? 😀

Asmee co ty, plány na ložnici jsou hotové.....co máš v merku teď?

ywushka
22. bře 2009

No to si pis ze je to pech,ony chodivaji nekdy (treba jednou za 3 mesice) v takove velke partii a bohuzel kdyz ja se jednou za cas rozhodnu tam jit,tak je zrovna musim videt!!Nevim jestli si me vsimli!Snazila jsem se skryt a jeste jsem mela i vlasy napojene,takze vuuubec netusim!!No odpoledne asi prospim!Manzel dorazil az v pul pate...🙂 vzbudilo me jak rozrazil dvere do pokoje 😀 !!!To se tady nevyplati se jit nekam bavit,ale to uz je jedno!!🙂 Preju krasny den

asmeena
22. bře 2009

Ivuš: tak to je škody, že ti ta včerejší zábava nevyšla - to tak je, když se člověk někam těší.
To já jsem byla na diskotéce naposledy někdy před 6ti lety, my chodíme spíš někam na bowling a propojujeme to s večeří. Manžel netancuje, takže jsem o to ochuzena, ale přizpůsobila jsem se.
Dnes šel manžel vyjímečně do práce a tak mám klídeček na vaření a uklízení (jen škoda, že ještě nemám ten nový vysavač, když ten starý už ani neškytne 😠 )

asmeena
22. bře 2009

Zuzi: jak dodělám ložnici, tak už asi nic dělat nebudu. My máme byt kompletně zařízený, jenom mě deptala ta sestava dětského nábytku v ložnici s proleženou postelí. 😉

miky123
22. bře 2009

ahoj holky,

asme: 😀 s tou proleželou postelí bych to před návštěvama ,právě upřednostnovala at každý závidí že tam pracujete více než jiní 😉 😎

přišla nám navšteva tak na vás kuknu večer

asmeena
22. bře 2009

miky: 😀 😀 😀

užij si návštěvu.

ywushka
22. bře 2009

as: no prave kdyz se clovek potrebuje odreagovat a tesi se tak se vzdycky neco vys...!!!Ale s tim nic nenadem,to my si jednou za cas zase zajdeme na diskoteku,manzela i me to bavi-manzel chodi vzdycky domu az s tema poslednima🙂!!!

miky:snad je ta navsteva prijemna🙂

hnedoocka23
22. bře 2009

ahoj holky..nesnáším neděle a o to víc to počasí ut až je sluníčko...jsem dneska jaksi přejetá sakra!! 🙄

zuzka11
22. bře 2009

Peti ja je nesnasela jako dite skolou a praci povinne, ted me to az tak nebere, i kdyz musim zitra do skoly....ale mas pravdu, ze atmosfera patku a soboty je uplne jina......

hnedoocka23
22. bře 2009

a co ty Zuzíku,jak se cítíš...bříško roste?? 😉 toto letí,jsi už 15tt..není možné..

hnedoocka23
22. bře 2009

holky,pro dnešek se loučím...jdu do postele a zapnu si telku,snad brzy usnu...a ne až nad ránem dobrou,hezký zbytek neděle všem 🙂

zuzka11
22. bře 2009

Doboru Peti, at je zitra lip! Brichulo roste, ale je zajimave, ze rano je jine nez vecer, to uz je velke, rano skoro zadne.......Krasne se vyspi.

miky123
22. bře 2009

Návštěva odešla a je kliiiiid 😵

S nedělema máte pravdu,přidávám se k těm co je nemají rádi.Já si zase ještě z dob školní docházky pamatuji že večer v neděli vždy byla :Nedělní chvilka poezie 😝 😒 ,a to sem se pak musela do-připravit do školy a pak už jít do spalova 😖

U Davče vše OK ,nikdo mě nevolal na pohovor 😎 ,jen sem se od něj dozvěděla že je hrooozně zamilovaný do mějaké prý obézní holčiny 😔 😕

miky123
23. bře 2009

ahojte,

manža odfičel do práce tak je klid 😎

S vařením mam dneska veget,od včera zbylo kuře jen udělám brambory a já mámv lednici na uvaření brokolici na spusob asmeny,mnam 🙂

Maly mě furt přesvědčuje aby jsme šli ven na procházku,a tady začlo hodně pršet 😒 ,tak to vidím na žehleni mám co dělat je to ze třech praček 😖

miky123
23. bře 2009

holky a vy jste dostali taky někdy k ivf. synarel???

hnedoocka23
23. bře 2009

dobré poledne holky 🙂 dnes už mi je lépe,venku jakžtakž..i sluníčko semtam vysvitne 🙂

miky:já synarel právě neměla,já měla krátký protokol...a nevím,jestli se nedává jen u dlouhého.. 🙂

semetrika
23. bře 2009

Ahoj holky, včera mi manžel píchnul Pregnyl a ve čtvrtek bychom měli jet pro dětičky z mrazáku 🙂 . Chtěl mi rozmrazit všechny, ale to jsem nedovolila, pokud by se to zas neuchytilo, ještě budu mít poslední pokus. Bolí mě břicho a mám blbou náladu. Jsem pesimista.

monajs
23. bře 2009

ahoj berušky,
tak na kontrole ok.ale zvýšili mi dávky puregonu ze 150 na 200.fuj.
😖 😝 V pátek další kontrola a možná už v pondělí OPU.

Miky,já Synarel měla 2x.Akorát teď jsem měla místo něj nějakou injekci.

Semet,to bude dobrý.dej si kafíčko,čokoládu,palačinky s nutelou,krupicu.... 😉

miky123
23. bře 2009

monajs:a když jsi měla ten synarel cítila jsi na sobě nějaký rozdíl ?oproti ted když máš něco jiného?
A kolik si měla u něho vajuch?

semetr:monajs má s tím sladkým pravdu,a k tomu nožky na stul a at se starají na chvíli i jiní,a myslet pozitivně!!!!!(je mi jasné že to dycky nejde 😉 )

ywushka
23. bře 2009

Ahojky holky,tak uz jsem konecne na netu,rano me klekl muj pocitac,tak jsem si vymenila za jiny,ale tady me zase nesel net,teprve ted mi prijeli servismanni a opravili me to!Tak uz jsem konecne tady,mam napadu na pekne nizkem bodu mrazu.teprve ted jsem doma od rana jsem letala jak silena a vyrizovala strasne mooooc veci a jsem z toho hrozne unavena!!!Uz me to uplne stve!!!Takze asi tak

zuzka11
23. bře 2009

Cauki! synarel ne ,ale Decapeptyl, podobne akorat ze se to nestrika do nosu ale je to pigaro....Moni drzim vsechno co mam!

Miky - vidis, jakmile se zamilovat uz se mu domu nechce🙂)))

Semetrika - ja bych radila radsi kafco nekde v super kavarne, rozmazlit se s dobtou kamaskou, nez byt sama jako Bridget Jones s cokoladou., ale zalezi na co mas chutty, terba ti zvedne naladu super knizka!

asmeena
23. bře 2009

miky: takže první lásky? A už to začíná 😀
monajs: už si byla na kontrole? Kolik máš folíků.
sem: a kolik si jich necháváš rozmrazovat? Já jsem měla jen tři, tak jsem nechala všechny.

semetrika
23. bře 2009

Holky, my bydlíme v Krkonoších,od rána tu leje jako z konve a dobrá kavárna? To nevím. Pořád makám, ale radši bych zalezla do postele. Doktor mi ten čtvrtek potvrdil a rozmražovat se budou 2 embryjka, v zásobě by měly být ještě dvě. Už dvě známé mi nezávisle na sobě vyložily tarotové karty a jako první karta vycházela dítě. Tak že by se to přece jen podařilo???

zuzka11
23. bře 2009

Tak to jsem nevedela, tak to je jasnacka, zalez si s knizkou nebo dobrym filmikem a necim dobrym, rozmazli se a ver kartam, uklidni te to!

ywushka
23. bře 2009

To by jste holky opravdu neverili,co me se dnes vsechno prihodilo,jela jsem si na aute nechat vymenit kola,nakonec z toho bylo 2,5hodinove serizovani,pak jsem jela do dalsiho servisu pri nejaky cep vymenit,zase jsem tam dve hodiny sedela a nakonec jsem zavolala tatkovi aby pro me prijel...no nastesti prijel...a tak zase zitra vbudu behat od rana kolem auta!Se z toho zblaznim,pak jsem si hodila pekn trapas ve stavebninach-to je na dlouho vypraveni!!!

se: ver kartam,nelzou!!!

asmeena
23. bře 2009

ivuš: jestli tě ti mechanici nenechali sedět schválně, když viděli krásnou ženskou. 😉

sem: v Ostravě je taky hnusně, pořád mě honí mlsná, tak už jsem se napráskala nachos se salsou a jednou skleničkou vína a asi si jdu udělat chleba s medem. 😉

zuzi: a jak pokračuje studování německých knih? jsem se tě chtěla onehdy na něco zeptat jak se řekne německy (já jsem se sice učila 13let, ale už si to moc nepamatuju), ale už jsem zapomněla co to bylo. 🙂