Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

asmeena
24. bře 2009

dobré ráno,
včera jsem si šla lehnout v 17:00 a probudila jsem se až v 19:00, podívala jsem se na zbytek Ulice a šla se umýt a spát. Potom jsem se probudila ve 2:00 a už jsem nezabrala.
Celou noc se mi zdálo, že přišla MS, dnes jsem 28 DC a mrška je v očekávání. Tak jsem zvědavá, jestli se mi po té laparce opozdí stejně jako očce a ivuš. Jenomže já jsem se tento měsíc hodně snažila, tak jsem v napínání. 😉 😵

ywushka
24. bře 2009

Dobre ranko holky!!!Dnes uz snad bude o neco prijemnejsi den a dorazi me i obkladaci,tak alespon neco!!!

as:prave ze jsem zrovna byla jen v teniskach a riflich a mela jsem jen make-up,protoze jsem vic nestihla,takze krasnou,to neee🙂 😀
Ale v sobotu jsem si dala na diskoteku takove ty moje rifle s tim velkym spadnutym pudlem a vsichni nehorazne hledeli u saten-sice jsem nechapala,ale to je jedno!!!Vzdycky kdyz si dam na sebe neco co tady nikdo nenosi a nebo uplne minimalne,tak hledi jak kravy, ne jednou jsem si na WX vyslechla co to mam na sobe....A ve skole me nerekli jinak nez ikona,ale co nadelame,nekteri lidi jsou totiz poradni VOL...

JINAK PREJU KRASNY DEN

ywushka
24. bře 2009

jo a uz vam konecne i reknu co se me vcera stalo s tema "zreklamopvanyma" obkladama
jak jsme o vikendu chystali ty obklady,kdyz dnes prijde obkladac,nejdriv jsme pripravili ty moje a pak jsme zacali nosit ty Jurajovi,jsem mu rekla,at to sklada podle barvy!No jo,nahore byla bud zluta a nebo bila nalepka,Juraj otevrel jednu,druhou,treti krabici a ve vsech byly hnede obklady,tak jsme to skladali vsechno na sebe,s tim,ze jsou proste vsechny hnede,nakonec jsme zjistili,ze tech hnedych podle tech nalepek je nejak moc,tak jsme to vcera jela "reklamovat" s tim,ze nam to spatne dodali,kejzi (tatkuv zamestnanec) me to vsechno musel vynosit do auta,pritjeli jsme tam a kdyz si to zacali oni kontrolovat,tak jsme zjistili ze i ty krabice s tema zlutyma nalepkama jsou i ty bezove,trapas,citila jsem se jak debil,pocet sedel,ale ja jsem myslela,ze se ostudou propadnu!V tu chvili jsem myslela,ze juru asi zabiju!Jo kdyby ty oblady nebyly tezke jak krava,tak si to zkontroluju i sama,ale ja jsme je nemohla ani uzdvihnout!!!

ywushka
24. bře 2009

ha ha ha opravdu hrozny trapas!!!Kdybych byla pstros,tak mam hlavu tak metr hluboko

asmeena
24. bře 2009

Ivuš: tak ty jsi za to nemohla, ale to se někdy ty trapasy stávají.
A to,že nosíš věci, které tam u vás nikdo nemá, tak ty vaše slepice jenom závidí. 😉 Myslím, že tobě to určitě sluší i v otrhané mikyně (nebo jak se to píše,jestli jsem nepřehodila i,y) a vygajdaných teplákách. 😉

ywushka
24. bře 2009

🙂 no v takovych teplakach jsem opravdu sexy🙂 😀

ywushka
24. bře 2009

Vy holky ani nevite jak ja jsem strasne rada,ze vas tady mam🙂 vzdycky se tady hrozneuklidim s vama

monajs
24. bře 2009

Dobré ránko holky moje,

Miky:já už ani nevím jak mi bylo.Ale poprvé jsem měla 7 a podruhé 11 vajíček.

Ass: já se normálně vůbec nezeptala kolik jich mám.Já jsem z tama vypadla ani nevím jak.Asi jsem byla nějak mimo.A ani jsem si nevzpoměla nechat si napsat vycházky.Tak v pátek všechno zjistím.

Ivuš,s těma obkladačkama,no bodovala jsi 😀 Ale to nic,to se stává každému 😀

Zuziku a tak dej nám fotku zvětšujícího bříška.Já ho mám taky veliké,ale po těch injekcích.zase jsem jako balón. 😒

Peti,tak jaro se nám snad blíží.už je trošku líp?

asmeena
24. bře 2009

monajs: dnes jsme se tady vyjímečně potkali, ale za 10 minut mi odpojí internet.

monajs
24. bře 2009

to je škoda ☹

hnedoocka23
24. bře 2009

ahoj holky 🙂 dneska jsem si přispala trošku a vstala až v poledne 😀 dneska nám posvituje sluníčko,ale je tam zima ..brrrrrrrr...ale nálada je ihned lepší....

ywushka
24. bře 2009

Nevim jestli si ta boure snehu kroupy dest s vitrem dohromady prehnala i u vas,ale tady byla docela hnusna!!!

hnedoocka23
24. bře 2009

nene,u nás svítí sluníčko,ani mi to tady neposílej Ivi 😀

ywushka
24. bře 2009

uz jsem ti to poslala,venku uz zase vysvitlo slunicko!Me uz dorazili konecn ti delnici,hura!!!🙂 resila jsem tam s nim sprchovou vanicku,manzel by neprezil kdyby nebyla co nejvic zapustena,proto si dokonce porucil vanicku,ktera je jen 3cm vysoka!!!Takze at se kluci na stavbe snazi!!!

hnedoocka23
24. bře 2009

ale ještě nic nepřišlo,pořád svítí sluníčko,byla jsem venku se psem,zašli jsme k řece a pěkně tam táhne,ještě to není jaro..ale příští týden bude určitě lépe,už se těším...
tu vanu Ivi máte v zemi...3cm nad zemí??jestli to ka myslíš,tak to se mi strašně líbí... 🙂 známí mají tak i postele...

no mi se během 14dnů vrhneme na dětský pojíček,pěkně ho vyklidíme,vybouráme ještě za pokíkem takovou místnustku malou,kde budu moct dát vysavač,věšák a různé klebety.. 🙂 už se těším...

asmeena
24. bře 2009

holky, tak co kajenský pepř? Dělá to s vámi něco? Se mnou nic. 😉 Beru jeden denně.

očko: to je divné, že u vás bylo pěkně, tady v Ostravě se počasí šíleně honí, hned sníh, malé kroupy, déšť, sluníčko a pořád dokola. 😠

asmeena
24. bře 2009

dnes jsem si byla konečně vyzvednout vysavač. V obchodě mi ho vybalili, ale doma jsem stejně zjistila, že mi tam chybí taková ta úzká štěrbinovitá násada. ☹ Ale už jsem ho i tak otestovala.

hnedoocka23
24. bře 2009

no asmeen,to jsem právě se chtěla zeptat,to se jí pořád,ikdyž jsi těhu???já ho vysadila v pátek jak jsem byla na IUI...a nic mi nedělá...ani mě nepálí nic z toho....

asmeena
25. bře 2009

já ho vysadím až budu mít na testíku // 😉 😀 😵 . To máš jako by sis dala ostřejší jídlo. 😉

asmeena
25. bře 2009

ale vzhledem k tomu, že mi BT pěkně klesla, tak to na tom testíku jen tak // nebudou. 😠 Už ať je pěkně. Musím začít běhat. Od příštího týdne se dám do rotopedění, kila musí dolů. Jsem se teď za poslední 3 dny šíleně rozežrala. 😲 😖

ywushka
25. bře 2009

Ahojky holky

ocka: ona bude asi jen 2 centimetri nahore,jinak ten jeden centak bude v okladech,ja jsem to chtela zapustene uplne,ale uz jsme to nejak trosku propasli,co nadelame!!!🙂Ale i tak bude pekne nizucko!Pujdu na stavbu tam trosku pouklizet ten bordel co tam vcera nadelali a pak potrebuju jet do hodonina do lekarny a tak!!
As:ja taky papkam ten pepr a asi si ho prestanu davat az po transferu pokud nejaky bude!!
Z toho si nic nedelej,ja jsem rozezrana porad a vcera jsem mela jit na lymfodrenaze,ale zase jsem vyrizovala vsechny ty pitomosti kolem aut-jedno jsme koupili druhe prodavame,takze jsem to co prodavame nechala vycistit aby bylo mooooc pekne a vezla jsem ho ke znamemu do bazaru!!Ted to nove jsem si musela privest z te geometrie!!A jeste do toho ti obkladaci!!Jaj to je fakticky hruuza!!🙂

JINAK PREJU KRASNY DEN

asmeena
25. bře 2009

Ivuš: to jsi pořád teda na nemocenské? Aspoň máš na všechno čas. A jak máš vycházky?

monajs
25. bře 2009

Ahoj holky,
tak u nás svítí krásně sluníčko,ale venku máme -5,5 no zima jako prase.fuj 😝 frčím do lékárny,měli mi sehnat ty injekce Clexan.Sehnala jsem jen 1 krabičku.Nikde nemají,to je hrůza.U nás to zkouší objednat,tak jsem zvědavá.Ještě nemám vycházky,tak musím frčet hned teď.
tak zatím papa

asmeena
25. bře 2009

monajsku: tak ať dobře pořídíš. 😉 Na co to jsou injekce? A kdy jdeš na OPU?

hnedoocka23
25. bře 2009

dobré ránko holky,dneska je úplně nádherně...čiko leží a vyhřívá se,jde vidět,že sluníčko mu už chybí..a mi taky.. 🙂

hnedoocka23
25. bře 2009

Ivi,jak vidím,tak jsi pořád v jednom kole...asponn ti to rychleji utíká 🙂
monajsku,tak už se ti to blíží...držím palečky 🙂

monajs
25. bře 2009

asmee: to mám od hematologa na ředění krve.mám si to píchat od ET.na OPU asi příští týden,možná v pondělí? v pátek budu vědět víc 🙂

Peti- u nás je kosa,ale krásně slunečno.a na sluníčku je nádherně 😀

ywushka
25. bře 2009

as:jo jsem porad na nemocenske,ale uz me to vuuuuubec nevadi!!Kdybych nebyla na PN,tak bych nedostavala zadne penize a z necoho musim splacet hypoteku!!!A kdyz jsem doma,tak na neschopence mam o 1000Kc min nez v praci,takze je to vlastne i jedno!Hlavne se mnou uz v praci tady nidko nepocita,takze pokud IVFko zase dopadne tak jak pokazde,tak musim nastoupit nekam jinam,jeste ze mam takoveho lekare,ktery mi nedela problemy a se kterym je uplne bezrpoblemova domluva!!!
ocko:Jo urcite to utika,ted jsem byla v praci odevzdat listecek na penize a stavila jsem se v lekarne a hned mam o 700Kc lehci penezenku!!! Preju hezky den,jdu na stavbu pozavirat okna-porad vetram aby utikala ta vlhkost co tam ted je

asmeena
25. bře 2009

Tak jsem dostala MS, jsem z toho docela přepadlá. Už jsem si trošku dělala naděje. Ale netestovala jsem, takže jsem poprvé za 3 roky ušetřila za test. Jdu to dát hned do pokladničky a budu spořit miminku na výbavičku.

ywushka
25. bře 2009

as: tak kdyz to zase zkoncilo takto,tak si penizky hod do kasicky a zajdi si na poradne kafe s velkym kopcem slehacky!!!!A to ti urcite zpravi naladu!!!