Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
14. dub 2009

kot: tak to je mi lito!!!Ale trebas tebe i lekare mrnous napiina!!!Uvidis v patek!

Jinak jsem si volala dnes na vysledky,zase mam hodnoty hormonu pekne vyskocene-mam je uz vi jak na 20,takze uz zadny puregon,jen decapeptil a v patek mam OPU,takze zitra pregnyl,no uvidime!Jsem rikala lekarce jestli by nebylo lepsi si jeste neco pichnout,ale ona rikala,ze by zase hrozilo to,ze by nam mohli predcasne popraskat!!!Takze jsem zase vite s nervama kde...!!
Ted jsme s manzelem prijeli,byli jsme pro zbytek obkladu do koupelny co jsme priobjednavali a jeste jsme se byli podivat na interierove dvere!!Asi tam dame uplne svetlounke,no uvidime!!!Jinak preju prijemny zbytek dne!!

zuzka11
14. dub 2009

Kotjatko porad rikam, takhle jsem to mela taky, vydrz! nekdy maji proste pomalejsi rozjezr, prdosci.......

Ivus - citim se nastavena na kluka, chtela bych ho moc, ale od zacatku s manzelem tipujeme holcicku, tak uvidime....taky se tesim az budu vedet a zacnu nakupovat🙂)))

zuzka11
14. dub 2009

Haló, haló - člověk tu jednou je a tady pusto prázdno🙂)))Asi si užíváte krásného počasí?

kotjatko
14. dub 2009

vite,co vam reknu,holky?Ze uz mne tak nastvaly ti jejich spatne spravy,ze proste jim dokazu opak!Dnes Voboril furt-jak se citite,estli nepotrebujete neschopenku,vy chodite do prace-hm...,a mne proste fakt nic neboli!!!Nevim,bud proste se mi nechce te nadeje vzdat,nemuzu se smirit,ale ja jim nekde uvnitr neverim!Dnes sem hladila brisko,a moc je prosila,jen at porostou,ze mne jen tak nemohou opustit...

ywushka
14. dub 2009

kot: preju ti co nejvice sil at to zvladnes (te)!!!

kotjatko
14. dub 2009

ivus -diky,tobe hodne uspechu v patek,ja mela OPU take v patek,a jeste ke vsemu 13 🙂 !

hnedoocka23
14. dub 2009

holky..Ivi a kotjatko,držím moc moc palečky... 🙂
monajsku: na testíku budou určo dvě 🙂 cítím to v kostech...

asmeena
14. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem konečně zavítala i já na koníka. Měla jsem perný den. Po celodenním přemýšlení v práci a po ustavičném nadávání jsem skončila ve 14:30 a letěla jsem domů učesat psa a rychle s ní ke kadeřnici - to jsme měli s manželem hodinku čas než jí ostříhala, tak jsme zašli nakoupit do Kaufu, pak jsme psisko vyzvedli a hned vedle je veterina, tak jsme ji hned vzali na očkování - tam jsme čekali hodinu. Čekala tam i jedna paní s papouškem, ale už se nedočkala, protože jí tam umřel. 😖
Domů jsme přijeli v 17:30 a hned jsem začala vařit. Manžel si ještě naporučil upéct zákusek, tak jsem pekla a teď jsem konečně douklízela kuchyň a dlábím se zeleninovým salátem.

asmeena
14. dub 2009

kotjatko: to je správné, určitě jim ukážeš opak. A bříško poroste. 😉 Moc ti držím pěstičky.

ywushka
14. dub 2009

jdu se kukat na ordinaci!!!

ocka:dekuju!!!snad to pomuze

asmeena
14. dub 2009

Ivuš: užij si telku. 😉

asmeena
14. dub 2009

Tak jsem konečně šoupla do albíčka tu sexi košilku a taky dvě fotečky nové postele.

Ivuš: nevím jestli jsem ti psala, ale koukala jsem na tvoje fotečky domečku a budete to mít opravdu super. 😉 Vypadá to moc pěkně.

zuzka11
14. dub 2009

Asmee krásná košilka!

Ivuš - koukla jsem do alba ale žádný domeček neviděla.......asi koukám špatně.......

Kotjatko - moc na tebe myslím........ber jako pokrok, že v pátek nebylo nic vidět, jak jsem ti psala, v dělze je to vidět tak od 1000, takže roste, když po víkendu vidět je!!!

Mony - zítra koukej hned ráno napsat výsledek, po 9 mizím a nevydržím celý den 😀

hnedoocka23
14. dub 2009

ahoj holky..
asmeen:košilka je moc pěkná,to musí mít manža z tebe radost...já mám takových asi 5...ale moc je nenosím... 😅 a na spaní mi to vadí...
mony:taky jsem zvědavá,ale určo to bude v pořádku..

asmeena
15. dub 2009

Zuzi: Ivuš tady dávala nějaký odkaz a tak jsem na to klikla a byly tam fotečky domečku. 😉

Očko: já v ní taky nespím, oblíkla jsem si ji jen před milováním, abych ho navnadila. 😉 Spát se v tom nedá, to máš pravdu. A jedna mi úplně stačí. Stejně už mi visí na věšáčku v koupelně a dokud ji neopráším, tak tam bude. 😉

ywushka
15. dub 2009

zuzka: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb... toto je zacatek

toto je pokracovani: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

a tady jsou veci: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

Jinak vam dofotim jeste koupelnu,ta uz je hotova-teda dnes bude dokoncena,vcera jsme byli jeste pro kachlicky co chybely! A takze jedna mistnost uz je🙂, dnes mi prijdou zamerit plovoucky v loznici,satnach a tech 2 pokojich, zitra nam privezou sedacku, maliri by meli prijit bud tento nebo pristi tyden a 24.4. nam prijdou davat uz i kuchyn!!🙂

as: jinak dekuji zapochvalu

jejda holky,ja spim zasadne v pyzamu se snoopym a nebo s heloo kitty🙂,ale takovych sexy kosilek mam nekolik,ale stejne si je oblecu jen kdyz mam chut na manzela🙂 a stejne do minuty uz ji nemam ani na sobe 😀 😀 !!!

Jinak preju krasny den

ywushka
15. dub 2009

A celou noc jsem mela holky takove vystrelovai bolesti do bricha,docela se bohim, dr.mi rekla,at zavolam kdyby bylo cokoli,ze si me tam radeji nechaji,ale to ja teda moc nechci...

asmeena
15. dub 2009

Ivuš: a nemáš to z toho jak ti rostou folíky?

ywushka
15. dub 2009

ja nevim....ja uz jsem je mela doost velke vcera a doktroka mi pri zdelovani hormonu rekla,ze si nesmim uz pichat zadny puregon,aby nam vsechny nepopraskaly,takze jsem si pichala jen decapeptil...ale ja teda netusim,porad me strasi hyperstimulaci,ale snad to neni zacatek

asmeena
15. dub 2009

hodně pij, a pokud si nebudeš jistá, tak raději té lékařce zavolej, pro tvůj klid.

kotjatko
15. dub 2009

ivus-neboj,bude to dobri,jen musis opravdu hodne pit a jist hodne bilkovin.Ja jsem mela furt varene hovezi maso.

zuzka11
15. dub 2009

Tak jsem tu a čekám na Monyyyyyy! ne že bych vás ostatní ráda neviděla 😉

Ivuš - zavolej, ale taky myslím že to bude OK, holt bude teď nadílka a roste to a tlačí na močák a břicho.......vydrž....a jdu obdivovat domeček.....

Asmee - takovou košilku nemám, je fakt mos hezká....já mám moc hezkou jednu nošní košili, poloprůhledná, a dokonce pohodlná i na spaní🙂))

Kotjatko - jak je tobě? zapomněla jsem kdy máš další kontrolu? Brali ti krev?

ywushka
15. dub 2009

tak jsem tam volala dr mi rekla,ze at si sbalim veci a prijedu,to jsem zamitla,takze ze si mam merit bricho a kdyby se nejak zvecovalo tak mam prijet,takze poctive ted budu merit....!!!A kdyz by se nejak zvecovalo,tak mam nekompromisne prijet....!!!

zuzka11
15. dub 2009

Mony , tak ja mizim, pak kdo je opice 😉 , odpoledne urcite kouknu, tak at to tu je a mas ho i galerce!

Ivus - drzim palce, at je to jen lepsi, hoooodne bilkovin a pit, jak radi holky......a patek je za chvili, drz si je silou vule! 😀

kotjatko
15. dub 2009

Zu : ahojky,ja se citim normalne,zatim se nic nedeje.kontrolu mam v patek,snad to bude lepsi!

ywushka
15. dub 2009

uz je mi trosku lip,tak snad to bude porad takto!Jdu si lehnout do hajan,radeji budu lezet doma nez v nemocnici!!Jeste ten internet kdybych mela i v posteli,tak tam budu lezet klidne i do patku!!🙂

monajs
15. dub 2009

Ahoj holky,
tak NIC 😢 😢 😢
To už je jasné.Dnes to byl 11 den po ET.A všechny cojsou těhu,tak to měly tak od 8 dne.Dnes se manža ptal,kdy budu testovat.Ani jsem se nepřiznala,nemám odvahu ani sílu. 😢 😢 Zkusím ještě zítra a pozíří a v sobotu teda oficiálně,ale už si nedávám naději.No někde ve skrytu duše je maličká naděje,ale je tam někde schovaná.
Tak zatím ahoj.
Ass,košilka i ložnice je moc krásná.
Kotjatko,držím palečky

zuzka11
15. dub 2009

Mony ještě nezoufej!!!Jak já měla čárky pozdě a jaké slabé!!!! vydrž, zkus neplakat, moc na tebe myslím!!!!!

A já už konečně vyrážím, Mony mi nedala klidu, musela jsem se zdržet a podívat.........

ywushka
15. dub 2009

mona: drzim vsechny palecky co jen muzu a i s kreckem co je s e mnou v pokoji!!!Jeste zkus vydrzet!!!Oni rikaji ze i 12cty den testovani je brzy,tak ja neviiim!!!Nekdy se totiz prcek prece uhnizduje pomalu!!!Pekne odpocivej!!
Ja ted taky lezm v posteli, manzel mi privezl rajec materidousku,tak to mam dnes za ukol pit a nejake jogurticky k tomu!!!🙂

Snad do te nemocnice nebudu muset odjet!!Ale co bych nadelala kdybych musela!!!

asmeena
15. dub 2009

Moňulko, ještě není nic ztracené. Třeba se čárka ještě ukáže a možná zrovna v sobotu, kdy už to bude ofic. testování. Moc ti budu držet pěstičky. 😵