• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
dietku držíme pořád, akorát včera večer jsem si ještě po večeři dala pár koláčků z listového těsta. :grinning: Na ricochetu jsme nebyli, ale chystáme se. Manžel chodí s kamarádem dvakrát do týdne. Já byla zatím akorát na kole a snažíme se chodit na delší procházky. Zítra jdeme zase na kolo a v úterý mě čeká ten spin. :wink:
25. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, Asmee, hlavně ať jsi v poho.....a budeš v plavkách kočka! :wink:
25. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale stejně než kočka v plavkách, bych byla břichatice těhotná. :grinning: :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To budeš taky, neboj! A pak budeš vzpomínat na ploché bříško :wink:
25. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže už jsem vas konečně dočetla :grinning:

Když je tak krásně tak jsme pořad venku ,a až dojdeme domu,tak mi padají oči unavou a jdu spát :pensive:

asme:test jsem si byla jista že mam,ale včera jsem zjistila že je tam jen prázdná krabička :confounded:
Nevim jak by to bylo tentokrát ,ale po 1ivf-u Lukina jsem testovala a nic se mi neukázalo,aš v pozdějších měsících těhu.,říkala jsem to tehdy i svému Dr.a on mi na to řekl že proto se na krabičkách těhu. testu uvádi že je spolehlivost na 99,8%.Ale že každě těhu je jiné,a vše se muže změnit,tak ho asi koupím v po.

Děcka pořád chcou abysme opékali tak to vidím na zítřek,bydlíme u lesa a je tam vélké ohniště,tak to bude zítra i s romantikou :wink:Ráno musim zajet ještě do kaufu na nákup,a máme chut na brokolici se syrovou oměčkou,podle asme :grinning:,mniam.

S tou učitelkou mě to štve,nemusela mě hned volat,taky mu to mohla sama vysvětlit.Ato když přišel po lázních do školy tak jsme jim a dětem nakoupili Bludovské lázenské oplatky na přívítanou po té dlouhé době.A ještě ji lázenská škola žadala o vypsání dotazníku jak proběhlo zapojení do normální školní vyuky,tak ji mohla napsat tu říkanku :sunglasses: :grinning: :pensive:
25. dub 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,teda spise dobre ranko!!My jsme tu meli vcera manzelovu maminku,se prijela podivat co uz mame udelane v dome,tak jsme si sedli u nasich na terase,ugrilovali jsme si spekacky,ta porad jen dokola obdivovala a chvalila:slight_smile: ha ha ha:slight_smile:!!! Bylo to strasne prijemne,sice se nam ty spekacky ne a ne ugrilovat,ale nevadi:slight_smile:,nakonec se podarily a byly vyborne!!! Dneska prijede svagr se svagrovou a mozna s detma,mela bych neco nachystat alepson nejake jednohubky a mozna nejaky zakusek. Ja jsem od transferu jeste nikde nebyla,jsem jen doma,bud odpocivam nebo sedim:slight_smile:!!!Ale zitra uz to bude sesty den,tak bych mozna i nekam uz sla,potrebujeme vybrat oblozeni za kuchyn,chceme tam ten sklo lacobel. Mejte se krasne,preju moc prijemny den plny slunicka!!!
26. dub 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím!

Ivuš - prý sluníčko :confounded: tady je zataženo až mám strach že zaprší......ale včera bylo parádně.....já nějak nemůžu vydržet doma, učení už nejde, asi vyrazím do kavárny s knížkou, klidně sama a večer se mi vrátí manžílek....
Jsem ráda, že máš i obdivovatele, prostě ber to tak, že ségra má jiný vkus a neřeš to.....

Miky - budu na tebe moc myslt, Miky....co já si pamatuju, tak pozit test byl asi 5den po vynechání a byl to takový "duch", až pak za dalších 5dní už to bylo pořádné.....nevím, jestli byla později OVU, ale je to tak, takže i když by byl negativní, neplašit, doufat...a já doufám!!!!!
Užijte si grilčo!

Asmee, Peti, Katy, Moni - užijte si krásný den!!!
26. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moje,já dneska ráno jela za sestrou,mamčou..celou rodinkou na chatu na Podhradí,je tam opravdu nádherně..u řeky...vzala jsem psa,ten tam lítal jak urvaný z řetězu..a já se jen opalovala a opalovala a docela dobře chytla manža měl jet původně taky,ale skolilo ho nachlazení,tak zůstal doma...možná tam pojedeme ve čtvrtek až do soboty poledne,pak máme oslavu narozek..už se těším... :slight_smile:

vůbec nemám na vás čas,ale to je tím,že pokud nejsem v práci trávím svůj volný čas venku...jaro/léto miluji..

Ivi:co těhulko naše,kolikátý jsi den,ještě jsem vás nedočítala..už jsi testila??držím palečky..
Zu:jak se máme??co bříško,už je vidět nebo je stále přístávácí plocha??? :grinning:
26. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky:držím moc moc palečky holka....at jsou dvě tlustice :dizzy_face:
Ivi:takže dneska 5.den..na testování máš ale času dost..odpočívej,užívej si to... :slight_smile:
As:sportem nic nezkazíš,jen tak dál..držím palečky..hlavně at se cítíš líp a výsledky jsou brzy vidět... :slight_smile:
26. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko: dekuju!!Jeste jsem netestila,ale mam hlavne obavy....bojim se uz kazdeho negativniho vysledku!!

My jsme dneska meli navstevu svagra se svagrovou, privezli nam nove sklenicky do nove kuchyne:slight_smile:!!! Mejte se krasne a uzijte si dnesni vecer!!!:slight_smile:Ja odpocivam co se jen da....:slight_smile:!!!Papa a dobrou nocku

Jinak vam moc holky dekuju,ze vas mam!!!Jste moje zlaticka....alespon vim,ze za vama sem muzu prijit a vybulit se vam tu
26. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
žádné obavy..negativní výsledky nebudou...jen pozitivní :dizzy_face: držíme ti všechny palečky...
taky přeji všem hezký zbytek dne...a at ten nový pro vás začne co nejlépe :slight_smile:
26. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocka: jsi zlata!!:slight_smile:

preju hezky den
27. dub 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera jsme byli taky na Floře,ale nás to strašně zklmalo.Kytičky super,ale jinak stánkaři s oblečením,kolotočáři,stánky s botama,hrncema....to se nám vůbec nelíbilo.Bylo jich pomalu víc než kytiček.Ale nakoupili jsme skalničky a leknín a ještě to včera všechno nasadili. :slight_smile:

Holky,t´d se k vám tak minimálně 14 dní nedostanu.Tento týden všechno vyklízíme a manžel bude odmontovávat vnitřní křídla oken a příští týden budeme dělat ze sádrokartonem a pak okna.Tak až to budemem mít a někdo nám pak zase zapojí pc tak se ozvu.

Držím moc palce na // :grinning:
27. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona: dekuju ze me drzis palecky!!!A uzij si to budovani....:slight_smile:
27. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeji pěkný den,snad se vyčasí... :slight_smile:
Monajsku:tak at vám to rychle uteče,práce vám jde od ruky a za 14dní se budeme na tebe zase těšit :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady nějak vymírá, či to! tak to teda ne :angry: Pěkně piště , jak s emáte, holky testovačky - Ivuš, Miky - dejte taky zprávu, ať jsme v obraze....a holky netestovačky at taky koukají přispívat!!!

Já konečně nejsem doma sama, manžel včera dorazil, tak je hned veseleji - teda bude, až se večer sejdeme:slight_smile:))O víkendu jsem si z nudy zahrála na domácí hospodyňku a zkusila upéct muffiny, docela se povedly, tak mám radost, teda nejsou obr jako v obchodě, ale co je malé je milé, nebo jak se to říká :grinning:
27. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zu:s těma muffinama taky jsem pekla a taky je nemám tak velké a vláčné jak v obchodech...ale byli dobré :slight_smile:

taky jsem si všimla,že to tady uvadá,ale to se dalo čekat,venku je krásně a nikdo nechce trávit volný čas u pc.. :wink:
27. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se zrovna chystám uklízet,zítra přijde mamča a na poslední chvíli to nechci nechat...prozatím pá
27. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky chápu...ale nechci aby to úplně vyhaslo, taková dobrá skvadra holek......

Já už chybu objevila, asi jsem dala míň prášku do pečiva......, příště budou na 1 :grinning:

Já jdu taky na prochajdu, ale až se vrátím, tak tu chci minimálně 2 příspěvky! :wink:
27. dub 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,užij si prochajdu..u nás je tady počasí dnes všelijaké,dost silný vítr..tak na kolečkovky asi nepojedu,proti větru se jede z těžka... :unamused:
já se chystám na vysávání+vytírání a mám to...

pak jdu udělat těstovinový salátek..manža šel na hokej,tak mám aspon chvíli klideček..
27. dub 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak úkol nesplněn - příspěvek jen jeden od Peťky, sakra práce! :angry:

Peti - jak se ti povedl salát? Těstovinový jsem ještě nikdy nezkoušela, dělat, jíst jo :grinning:

Prochajda super, ale už se taky zatahuje, asi zaprší.....zítra mám domluvené kafčo s kamarádkou, tak se těším...
27. dub 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi zítra přijde mamča na kafčo a ještě ráno jdu taky kafčo k babi od manži :grinning:

právě se vaří těstoviny..přidávám tam salám,sýr,vejce,žampiony...dresink1/2 a 1/2tatarky..a dělám i se zeleninou..ale dneska je chut,na tenhle...

no u nás se tedkom vyčasilo,půjdu si sednout na balkon a dám si v klídku latéčko..
27. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem to nevydrzela a udelala jsem si uz test,i jedna kamaradka to tak udelala 6ty den a mam tam //,sice tu jednu slabunkou,ale jsou tam dve!!!!
27. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iviiiiiiiii.....supéééééééérrrrrrrrrrrr,gratuluji ovečko....a je to tady,já to věděla..kartářka měla pravdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad jo....jeste to nechci zakriknout,zatim je jen svetlounka,ale je tam,mam blby fotak,takze to nejde bohuzel ani vyfotit.....snad to neni pregnyl!!!Drzte nam palecky.....
27. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude sílit,uvidíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsi po laparce..máš to tam pěkně připravené :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime....!!!Ale jste zlate,jsem uplne strasne moc rada,ze vas mam!!!
27. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím moc moc palečky :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju!!!!
27. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem hezký zbytek dne..a Ivi,zítra dej vědět zase :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek