Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
29. dub 2009

Medun - podobne peceni znam🙂))A i ostatni prace - koukam na hromadu pradla a ne a ne se premluvit...kdyz jsem byli v CR, tak jsem obcas zapla ordinaci a pri tom se mi zehlilo celem hezky, ale tady mi prijde, ze nic nebezi......

meduna
29. dub 2009

ne tady je to mrtvolov,jen streda-sileny manzelky a ctvrtek ty modelky(taky sileny 😀 😀 )

zuzka11
29. dub 2009

Uááá, jaky manzelky a jaky modelky? Aha ted mi to doslo - Desperate a Heidi....hm, tak to jsem ani jedno jeste nevidela....koukam jen na filmy, kdyz neco jde....a rano na SAT1.....

meduna
29. dub 2009

a co je rano na SAT1 pekneho?

zuzka11
29. dub 2009

Neco jako Dobre rano🙂))Zpravy, pocasi a ruzne reportaze pri kterych snidam a probiram se 😀

Jinak jsem chtela jit s dobou a videt aspon kus tech manzelek a prisel manzel a mame tam hned fotbal 😀

asmeena
29. dub 2009

medun: ale i snaha se cení. Jednou určitě tu kuchařku vytáhneš a dotáhneš to dokonce a stejně se ze sladkého akorát přibírá. 😉
Já jsem douklízela a jsem úplně zlomená. Tak se jdu osprchovat a do hajan. Ještě, že už je zítra poslední pracovní den. Taky máte v pátek v Německu svátek?

Zuzi: jak tak koukám na tvoje týdny těhu, tak to tak rychle letí, to je šílené. Máš nějakou novou fotečku pupíku? Jsem zvědavá.

asmeena
29. dub 2009

Ivuš: jak dopadlo zaměřování dveří?

meduna
29. dub 2009

tady se pekne maka,zadny svatek 😀 😀 😀
S tema manzelkama ,je jedno kdy se napojis 😀 Tak pujde s dobou treba za tyden 😀 😀 😀 Ja na to koukam taky jak kdy.Stejne vsemu nerozumim,ta nemcina me nici 😠

asmeena
29. dub 2009

já jsem koukala na manželky, když běžely tady v české televizi, ale pak je začali dávat hodně pozdě a to už jsem nedávala, potřebuju taky někdy spát. Ale jinak mě ten seriál bavil, byla to taková oddychovka.

asmeena
29. dub 2009

medun: koukala jsem ti na fotečky v albíčku a moc ti to sluší. A ty máš chlapa Němce nebo je čech?

meduna
29. dub 2009

no prave je to tak debilni,ze u toho clovek vypne,priblble se usmiva(teda ja jo 😀 )a nemusis na nic myslet.V cestine by to bylo lepsi,skoda,ze tady nemluvej cesky 😀 😀 😀 😀

zuzka11
29. dub 2009

Pristi stredu jdu parit, tak se zase nenapojim, je mi souzeno byt proste ignorant 😀

Asmee - to je zajimave, me to neutika 😖 Bricho vyfocene nemam, ale za vikend a ted tri dny strasne povyrostlo, uz je to proste pupek s velkym P...a s kopajicim Gyroskem 😉

medun - jak dlouho tam jsi? Asi jsi psala a ja zapomnela.......ja pokud nehuhlaji tak problem nemam, ale takove ty filmy, kde si milenci septaji do ouska, nebo detektivove mluvi s tuzkou v puse....to je neco 😀

asmeena
29. dub 2009

zuzi: a budete si nechávat zjišťovat pohlaví?

asmeena
29. dub 2009

Dobrou holky, loučím se, nějak na mě padla dřímota.

zuzka11
29. dub 2009

Pokud G.roztahne nohy tak jo 😉 Nechce se mi kupovat unisex obleceni, je to hur k sehnani......pristi stredu......

Ja si ani nevsimla ze Medun ma fotky, jdu na to 😉 As . ty nam zadne nepridas? Jak ricochet, a spinn - mas ze sebe dobry pocit? Co vaha, jde to dolu?

meduna
29. dub 2009

ja jsem tady 4 a pul roku,ale bohuzel se mi jaksi nedostalo nadani.... 😀 Snazim se jak to jde,drive jsem stale rikala manzelovi,ze nerozumim a on at nemam strach,ze to prijde...no neprislo,tak uz se ani neptam 😀
A co mas za parbu?

zuzka11
29. dub 2009

A As se ptala - manzel je Cech nebo cizinec?

Parbu mam pravidelnou - kazdo14ti denni, s lidma z kurzu anglictiny, jsou to skoro sami nemci, ale strasni pohodari, po skonceni kurzu jsme si zavedli "stammtisch a schazime se a kecame anglicky jen se nam od pusy prasi🙂))

meduna
29. dub 2009

manzel je Moravak 😀 😀 😀 ale tady uz 20let.Jee tak nadana na reci 😉 To bych taky chtela,manzel ten mluvi 5 a ja 1dnim a pul 😔 😔 😔 😔 😔

zuzka11
29. dub 2009

Teda tak to je fakt nadany.....ja mam Aj a Nj, Fr jsem zacala na VS ale asi bych tam musela jet..... jinak mam taky Moravaka 😀

asmeena
29. dub 2009

tak to Zuzi taky mluvíš 4 jazyky, to jsi šikulka. Já se učila Aj i Nj, ale už neumím vůbec nic. 😠

meduna
29. dub 2009

muj je presneji Opavak 😀 😀
Tak to jsi dobra,3 reci.Jasne,ze kdyz tou reci nemluvis,tak se to nekam vytrati,ale jak by jsi dorazila do te zeme...tak sup a je to venku zase

zuzka11
29. dub 2009

S tou FR by to takove sup nebylo, ale snad by to prislo...nejak mi prijde, ze jako mladeti skolou povinnemu mi to slo lip.......

meduna
29. dub 2009

to asi nam vsem,ale pak dalsi vlna prijde kolem 80 😀 😀 Jsem koukala jak se ucej v kurzech a jak jim to jde 😀
a ja jse ucila jen rusky!Nic jineho tenkrat nebylo 😝

kathyna
29. dub 2009

Teeeda holky, teda já vám závidím ty znalosti jazyků, já jsem na to strašně tvrdá 😀 Sice se domluvím trochu rusky, ale prý mám přízvuk spíš jak bulhar. A pak teda nemluvím, ale skoro všemu rozumím anglicky. A přitom by pro mě byla němčina asi nejschůdnější - přes neteř a synovce, ale mě strašně němčina nebaví 😅

meduna
29. dub 2009

me taky ne,ale blby je ze tady bydlim 😀 😀 😀 😀

kathyna
29. dub 2009

To jó 😀

My vždycky když někam jdeme se švagrovou, jejím manžou, dvěma dětma a mým manžou, kteří všichni umí naprosto skvěle německy, tak se vždycky někdo v obchodě, na ulici, v restauraci, ... obrátí na mě a snaží se se mnou živě diskutovat a já jenom blbě čumím a usmívám se 😅 😀

meduna
29. dub 2009

no tak to je muj pripad,teda ted uz se domluvim ale jak jsem sem prisla,tak se chtel kazdej hrozne bavit a ja se usmivala jak blb 😀

kathyna
29. dub 2009

Já jsem si říkala, že začnu s němčinou až budu na mateřský, tak snad se brzy dočkám 😉
Dokoukám hokej a jdu spát. Tak dobrou noc 😉

meduna
29. dub 2009

dobrou noc 🙂

ywushka
30. dub 2009

Dobre ranko holky,mam migrenu jak blazen uz od vecera,celou noc me to budilo a ne a ne prestat,nechtela jsem si davat zadne leky,co by me nepovolil lekar,tak jsem mu ted volalal tak me povolil paralen,ze ten muzou i tehotne!!!!Tak si jdu lehnout,snad uz to prestane!!! 😖