Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

asmeena
30. dub 2009

ivuš: těhotné prý mívají bolesti hlavy, takže to bude u tebe nejen tutovka dle testíků, ale i dle příznaků.

meduna
30. dub 2009

dobre rano holky 🙂 😉 tak dnes posledni pracovni den 😉 😉 😉 😉 😉 😉

hnedoocka23
30. dub 2009

ahoj holky,chystám se do práce...a hlásím dnešní příchod mrchy,přišla o 3 dny dříve opět...manža je z toho opět v prdeli a jsme rozhodnutí pro IVF...mě,už to začíná docela pěkně štvát...

meduna
30. dub 2009

fuj mrcha jedna hnusna 😝 😝 😝 😝 😝a kam na ivf zabrousite?

meduna
30. dub 2009

ja cekam mrchu kazdym dnem,dnes jsem 11 den po ET,test negativni a bolesti jak blazen.

ywushka
30. dub 2009

ocka: jo spravne IVF je nase pomoc!!!!

as: ja na to trpim i normalne,ale ted jsem ji mela tri dny po sobe,ale vzdycky odesla sama,ale vcera se mi rozjela na prlne obratky,paralen jsem si vzala az na povoleni od lekare a ulevilo se mi!!! Dneska nefotim testim,protoze jsme testovala u tchyne doma na slovensku a nechtela jsem prevazet pres hranice pocurany prouzek 😀

ve 12 jsem si dala utros,tak jsem lezela,ale jak si lehnu,tak hned usnu!!

meduna: jak neni ms,tak to jeste nic neznamena.....uvidis na odberech....

meduna
30. dub 2009

ja to nechapu,psych.jsem rozervana,test negativni,tak se pripravuji na nenavidenou ms,asi tak 1000krat za hodinu litam na wc a hypnotizuji papir 😠 😠 😠 Na krev mam hruzu jit,ale budu muset zavolat a objednat se.Ale cetla jsem co jsi uz psala drive,ze jak to to potvrdek z krve,tak to je rana.

ywushka
30. dub 2009

meduna: ja jsem minule zacala spinit az 11den a kdyz jsem pak prijela na krev,tak mi rekli,ze to nic neznamena....

meduna
30. dub 2009

ale znamenalo,jak jse se docetla ☹ 😢 Ja tam zavolam a udelam si termin.Pak poreferuju.Ja jsem dnes 11 den

ywushka
30. dub 2009

meduna: no jo znamenalo,ale i tak me uklidnovali jeste rano pri krvi

meduna
30. dub 2009

v po jdu na krev,pocitam ze do te doby dostanu ms 😝

ywushka
30. dub 2009

meduna: ja jdu taky v pondeli na krev,taky se budu bat ze ji o vikendu dostanu....

ywushka
30. dub 2009

meli jsme mit dneska taborak na paleni carodejnic,ale prisla hnusna bourka a hrmi a prsi,z toho asi nic nebude a ja mam takovou chutr na spekacek🙂

meduna
30. dub 2009

treba se to vybouri do vecera 😉

ywushka
30. dub 2009

ahojky holky,tak jsme nakonec taborak udelali,sli jsme tam asi kolem pate vecer,nechtela jsem se tam zdrzovat!!!Tak uz jsem doma i osprchovana,sla i mamina se mnou!!!A ted se jdeme divat na ordinaci!!! Jinak se chci zeptat,jestli je normalni,ze mam porad zizen??Uz se mi zase nalilo asi trosku bricho, asi tak o 2-3 cm!!!A za den jsem vypila snad i 5 litru tekutin,ale proste to potrebuju....!!!

preju krasny vecer paaa

asmeena
30. dub 2009

Ahoj holky, hlásím se z Jeseníku, konečně jsem se dostala na internet.
Ivuš: tak to ti vůbec neporadím jak s těma tekutinama. A co špekáčky? Ty jsi stihla opéct?

medun: a třeba bude překvápko a krev bude pozitivní. 😉

Zuzi: co gyrosek, to musí být příjemné cítit už pohyby, že? Mluvíš s ním? A vykládáš mu pohádky?

ywushka
1. kvě 2009

as: jo spekacek byl vyborny🙂!!!
Me zase ted po ranu pekne boli hlava zase od noci....ale je to min nez vcera a jeste k tomu se mi to prestehovalo naprostenezvykle na opacnou stranu hlavy...!!!A rano jsem testila,hned jak budu mit nove baterky ve fotaku,tak vam to blisknu🙂

preju krasny den plny slunicka🙂

zuzka11
1. kvě 2009

Tak návštěva odjela, nakonec to bylo celkem fajn....

Ivu - má už pěknou sbírečku 😉 Jsem zvědavá kolik jich tam bude, tipuju 2 😀

Miky - nemělas taky testovat holka? 😕

As - užij si krásně víkendík, Jeseníky budou určitě paráda! Jinak pohyby jsou super, někdy se musím smát, je to zatím takové "ťukání" 😀

Peti - myslím že pokud vyloženě nejsi proti IVF, asi bych taky na nic nečekala a dala ho, ať máš ještě v těle "čisto" po laparce a ujme se.....vidíš jak je Ivuš úspěšná!

miky123
1. kvě 2009

Ahojte,
Na krvi jsem byla včera ráno,pro výsledek v poledne.Sestra řekla že se něco v krvi zobrazilo,ale Dr.se prý něco nezdá mám přijít v po.CHtěla jsem at mi řekne oč jde ,řekla že na to nemá právo,až sam Dr.Tak musím vydržet do pondělka ☹ ,ale je fakt že od té doby co mi Lukin hupsnul na břicho mě někdy na břichu bolí ,jako by mi někdo bodnul nožem a kroutil s nim.Pokud to těhu. nevydrží tak alespon at je to bez komplikací.Pořád si říkám co má být to se stejně stane,a já to nezměním.

Holky všem vám držím palce at vám to vyjde 😉

Nám ted budou dělat střechu tak bude net odpojený,a bojím se co mě čeká a nemám chut ani chodit na net,tak se na mně nezlobte.Až se budu cítit lépe tak napíšu.

ywushka
1. kvě 2009

miky presne tak,to co ma byt to i bude....a my to nijak nezmenime ani kdyby jsme se na hlavu staveli!!!

My jsme byli u tchyne,porucila jsem si kynute knedliky plnene a posypane makem,tak jsem si je privezla a byli jsme v kafu,za chvili prijde k nam sestrenka i s malou,se na ni uplne tesim🙂 venku je nadherne,tak pujdu relaxovat na houpacku🙂

hnedoocka23
1. kvě 2009

Ahoj holky,přeji všem krásný májový den,snad vás někdo políbil pod třešní a vy neuschnete 😀
Ivi:ty jsi na še těhulka jak vyšitá 🙂 gratuluji ještě jednou...at je vše tak jak má být...

miky:držím palečky,snad budou jen dobré zprávy,at ti to uteče a ty se nenervuješ 🙂
asmeen,užij si to u rodičů..pěkný víkend..

Zdravím Zuzíka,monajska,medunu atd...

Zuzík:já myslím taky,že není na co čekat 😉

ywushka
1. kvě 2009

ocka: no uvidime co bude v pondeli....nechci to zakriknout....ale jinak potichounku dekuju

kathyna
3. kvě 2009

Ahoj holky!
Tak stimulka zahájena 😉

Pod rozkvetlou jabloní políbena 😀 😀 😀

Miky, taky držím palečky, ať se v pondělí dozvíš pozitivní zprávy 😉

ywushka
3. kvě 2009

kat: drzim ti vsechny palecky i ty manzelovi 😀 snad uz to dotahnes s nama tady do zdarneho konce!!!!

kathyna
3. kvě 2009

Ywu, dík, budu se snažit 😅 😵

ywushka
3. kvě 2009

zitra podam info,jak jsem dopadla...!!Mejte se krasne pa

ywushka
4. kvě 2009

holky,vysledky budou az ve dve,jeste musim cekat....☹

kathyna
4. kvě 2009

Ahoj Ywush, neboj, je to jasný a ve dvě se určo dozvíš krásný čísílko 😉

Já už jsem si hned po ránu zařídila předoperační 🙂

ywushka
4. kvě 2009

no uvidime jake bude....!!!

ywushka
4. kvě 2009

haliiii haloooo kde jste kdooo???