• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
Ahoj holky, patřím ke keliškám z ferťasu a občas k vám nakouknu, tak doufám že se nezlobíte :wink:

Iwushko mocinko gratuluji, konečně jedna pozitivní zprávička, doufám že i u nás u kelišek se ty ledy konečně prolomí :wink:
4. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: to si pis ze se nezlobime a jinak moc a moc dekuju!!!!
4. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě čeká tento měsíc IUI už moje druhá... IVF mám taky za sebou loni v červnu, v září laparo a vše OK, tak teď mě ukecal dr. na tu další IUI
4. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to zkus,to je prece taky sance.....
4. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,uz jsem sem psala.Tak test negativni.treti IVFko a nic+jeden KET.
4. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj Iwushko a k tomu je to hrazeno pojišťovnou, když se nepodaří, tak hned druhý pokus IVF

Meduno: je mi to líto, že ti to nevyšlo :frowning2:
4. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
meduna: tak to je mi lito!!!A mas jeste neake mrazacky??? :unamused:

kat: IVFko je vzdycky nadekej
4. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivuš: ráno jsem ti psala, hodně štěstíčka na krvi, ale než jsem to stihla odeslat, tak mi v práci odpojili internet.
Medun: jsem ti taky přála hodně štěstí, ale bohužel se to už nenačetlo.

Ivuš: byla jsi i na UTZ? Bylo něco vidět?
4. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
medun: a co plánujete teď? Jak dlouho se snažíte?
Já jsem po 2xIVF a 1xKET a teď se budeme tak rok snažit sami, potřebuju si od těch hormonů odpočinout.
4. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj holky,zrovna jsem dorazila z práce..nikdo tam nebyl...
dneska jsme byli v polance,zažádala jsem o IVF,dostala jsem antikoncepci a v červnu jdem na to...tím,že mám endometriozu šance na otěhotnění při iui mám 5% a u ivf 25%takže nic moc...
jinač oslava u kamarádky dopadla tak,jak jsem předpokládala,jsem pěkně v prdeli opět...nedávám to... :pensive:
4. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi,moc moc gratuluji....testík je ukázkový...a tvé hcg at jen stoupá :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Očko: tak to koukám, že s endometriózou je úspěšnoust IVF 25%, když mě to samé taky řekli a to endometriózu nemám. Já si nějak poslední dobou začínám myslet, že ti doktoři to říkají jak se jim hodí.
5. kvě 2009 v 06:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Očko: koukala jsem, že si změnila album.
5. kvě 2009 v 06:21  • Odpověz  • To se mi líbí
as: ultrazvuk je az pristi tyden!!!

ocka: dekuju!!! :wink: No snad bude stoupat,zitra jdu zase na krev!!!

Prejuvam krasny den
5. kvě 2009 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivuš: tak to už ti asi spadl jeden velký kámen ze srdce, když je potvrzeno těhulkování z krve, že?
5. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No to si pis,ted budu strasne zvedava na to,jak nam to povyroste do zitrka
5. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Iwushko já ti tak pěkně závidím :wink:
5. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,omlouvam se,ze jsem vcera uz nenapsala.Ywus,velika gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ptala jsi se,zda mam nejake mrazacky,tak bohuzel nemam,mela jsem jen 4 folicky a z toho jen 2 oplodnene.

Asmeena,snazime se uz dlouho kolem 16 roku.Tohle je moje 3 IVFko a jeden KET jsem taky mela.Vybrecet,nabrat sil a hlavne penize a do noveho boje asi na podzim :wink:
5. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nemam vejcovody,tak me domaci snazo je k prdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Medunko, příště to musí vyjíííííít... :wink:
5. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no snad jo.jen se clovek muze do nekonecna ptat.Proc to zase nevyslo?ale odpoved jaksi zadna :angry:
5. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, taky jsem si to kladla často, když jsme se jen tak doma snažili, pak i po IUI a 1IVF... :unamused:
5. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
snad se na nas stesti usmeje.Od ctvrtka jdu zase do prace,nechce se mi.Budu mit peklo,za to ze jsem marodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: jaj to prece vuuuuubec nemusiiis!!! Holky ja vam to tak strasne vsem preju,aby jste se tech // konecne taky dockaly,protoze si to vsechny hrooooozne zaslouzite!!! Ja taky jeste nemam vyhrano!! Ja jsem se ted vzbudila,chce se me docela casto odpoledne spat
5. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
za chvilku me zacne ordinace,tak jdu do pyzama:slight_smile:!!Zitra podam info,jak jsme dopadli!!:slight_smile:Mejte se krasne a prijemny vecer!!!
5. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivuš: a kolik bylo dnes Hcg?
5. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jdu az dneska na kontrolu,budu to vedet odpoledne!!:slight_smile:Krasny den
6. kvě 2009 v 05:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivuš: promiň jsem nějaká zmatená. Tak už se těším na zprávičku o kolik to povyrostlo. :wink: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 06:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no uvidime,to bude zase nekonecne cekani....!!!Uz za chvilicku vyjizdime!!Venku se nam udelalo nejak skarede...:frowning2:,ale krasny den preju i tak
6. kvě 2009 v 06:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak příjemné cestování. Jak vám dlouho trvá cesta?
6. kvě 2009 v 06:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek