Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
24. kvě 2009

Jak jsem psala - moc držím palce! To čekání je děs, známe to tu všechny....někam vyraž, něčím se zaměstnej......hlavně ať to uteče viď? Já se vždycky chtěla probudit až už bude jasno......

ywushka
24. kvě 2009

zuzka: ja si teda caj umim dat,ale colu ani kafe nepiju

zuzka11
24. kvě 2009

tak ted prejdi na ovocny 😉 Jinak tu colu jsem neradila ja 😕

ywushka
24. kvě 2009

zuzka: strasne me zajima to,jestli jsi ty prvni tri mesice sexovala??Nekde jsem cetla ze to neni dobre....a ja jsem to nemela pekne dlouho....!!! 😀 ze uz si to ani nepamatuju....🙂 uz to na me pekne doleha🙂,dokonce i manzel mi rekl,ze mi zacina byt neverny se svoji rukou 😀

asmeena
24. kvě 2009

Ahoj holky, zdravím vás, moc se mi na koníka chodit nechce, když je venku tak pěkně a stejně u nás není nic nového, když v brzké době neplánuji ani IUI ani IVF, takže nemám vlastně ani o čem psát.
Akorát 10.6. jedeme do Brna na imuno vyšetření, tak jsem zvědavá jestli aspoň tam se najde nějaký problém.

zuzka11
24. kvě 2009

Ivuš - nesexovala, mě se jednou zdál erot.sen a probudila mě při orgasmu strašná bolet vaječníků......až kolem toho 10.tt.........

Asmee - kočko, tak pak dej vědět, chápu - taky mám Áčka, venku je prostě úžasně 😉 Btw.kam se chystáte na tu dovču, už jste se rozhodli? A jak se spi na nove posteli?

asmeena
24. kvě 2009

zuzi: ložnička je úžasná, postel skvělá - spí se mi na ní tak dobře, že se budím až s budíkem a to jsem předtím vůbec neznala, na té staré jsem se budila za noc i desetkrát.
A dovolenou plánujeme jižní moravu a rakousko. 😉 Já bych stejně neraději do Řecka, ale manžel už nechce o moři ani slyšet.

ywushka
24. kvě 2009

as: tak na dovolene na jizni morave se zastavte i tady....🙂 tady je nadherne...🙂 sklepy,vino....🙂 parada:-¨)

asmeena
24. kvě 2009

Ivuš: a nevíš tam u vás o nějakém ubytování co by bylo kousek nějakých sklípků?

hnedoocka23
24. kvě 2009

ahoj holky,přijela jsem ted z chaty,počasí nakonec nádheerné,tak jsme se smažili a smažili...zítra mě čeká fertimed,tak písnu,co nového..antikoncepci jsem dobrala včera 🙂

ywushka
24. kvě 2009

as: muj tatka ma jeden sklep s ubytovanim-sice je to trosku drazsi,ale je to tim,ze se plati jako za objekt a ne za luzko!! Kdyz se obsadi jeden pokoj,tak se za nej zaplati za tu noc 1200Kc (je to pekne,ma to vlastni kuchyn,terasu,pokoj,koupelnu ma kazdy pokoj-jsou tam dva pokoje po 3 luzkach),ale jsou tu i levnejsi samozdrejme,ale to uz je asi jen za pokoje!!!Toto je odkaz na penzion pana Zimolky-ten ma dva penziony-jeden u sklepu a jeden u hlavni silnice,ale jsou taky pekne: http://www.penzion-mutenice.cz/!!! Toto je dalsi penzion: http://www.penzion-sklep.cz a potom jsou tady i takove ubytovani-kdy je jedna velka mistnost o deseti luzkach za 200Kc za noc,ale jsou to jen nejake palandy!Ale zase si myslim,ze kdyz uz clovek nekam jede,tak to chce mit pekne!! Tak snad jsem ti trosku pomohla 😀 A tady je toho hodne co k videni....!!! Tady na okoli je treba krasny zamek v miloticich,nebo lazne v hodonine a podobne....!!

Jinak preju hezky vecer!!Ja jdu rano na kontrolu,tak paaa

sexyfraga
25. kvě 2009

Holky je to v prdeli hodnota je méně než 5,00 HCG

zuzka11
25. kvě 2009

Sexyfraga - sakra práce 😠

Asmee, Ivuš - tady se snad domlouvá srazík, že bych se přidala, manžel je z Břeclavi, taky tam plánujeme v létě zajet.... 😀 Do Hodonína bych to dala i na kole 😀

Peti - dej vědět, jsem napnutí!!! Já se taky jedu opalovat, zase na koupák, za chvíli sedám na kolo!

Ivuš - tobě jsem to už psala, držím palce!!!

sexyfraga
25. kvě 2009

Holky jaký Car v Praze je nejlepší?Chodím do Gestu,ale chci přejít někam jinam.
Ale pořád jsem to nedostala i ,když je krev negativní.Nemůže to být mimoděložní těhotenství?

ywushka
25. kvě 2009

sexy: myslim ze kdyby bylo mimodelozni,tak bude hodnota vyssi!! Je mi to moc lito,nevyslo to ted,vyjde to jindy!!! Drzim palecky!!!

Tak kdyz se me podivate do albicka,tak uvidite novou fotecku🙂!!Mame dvojcatka🙂!!! A jak jim krasne blikaly srdicka-to opozdenejsi toho sveho bjachu nebo segju pekne dohnal🙂!!! 😀

preju vam hezky den

ywushka
25. kvě 2009

sexy: ja vim ze kazdy neuspech je strasny,i ja jsem si zkusila svoje a vysel az ten treti pokus-mezi tim jsem byla jeste na laparoskopii a na genetice....!!! Takze doporucuju se nechat poradne vysetrit a ono to jednou vyjde....

sexyfraga
25. kvě 2009

A myslíš,žemi udělají imunologické a genetické vyšetření?

ywushka
25. kvě 2009

pokud ti ho nenabidnout-me ho nabidli-tak si ho vyzadej!!! Ja bych sla i na tu laparku klidne

marci1123
25. kvě 2009

Hezký den,tak já nedopadla moc dobře,od so jsem začala mírně špinit,dr.řikal,pokud je to jen špinění,bez jasné krve,tak se nic neděje.Ale dnes jsem měla ne papíru krvavý pucek,zítra jedu do centra na utz na srdíčka.Tak jsem dnes volala mému dr.,udělal mi také utz,řikal že vidí 2plod.váčky,jedno se srdeční akcí,velikostí odpovídá.Ale to druhé je jen třetinové bez srd.akce.Ale že nemá ultrazvuk tak citlivý,jak v centru tak že uvidíme zítra,ale že si myslí,že se to druhé přestalo vyvýjet. ☹ Tak jsem dostala ascorutin a jsem nervozní,než mi zítra řeknou co se děje.Ywuš gratuluji,moc pěkný obrázek.Užijte si zbytek sluníčkového dne 🙂

hnedoocka23
25. kvě 2009

ahoj holky,Ivi supeééér,dvojičky 🙂 🙂 🙂
byla jsem v caru,mám teda nakonec dlouhý protkol,prý to ted uděláme vše jinak...od zítřka stříkám synarel a to až do další středy..příští čtvrtek začnu píchat puregon..takže opu bude kolem 15června.... 😉 komtroloval mě a vše v naprostém pořádku,žádné cysty atd.... 😉 další středu mi ještě udělají odběry...

hnedoocka23
25. kvě 2009

haloooooo

zuzka11
25. kvě 2009

Peti - supeeer, už se to rozbíhá!!! Mimochodem - jsi potvůrka, ty slíbené džíny v galerce nejsou! 😠

Ivuš - gratulace k srdíčkům, paráda!!!

Sexyfraga - mimoděložní to nebude, to by bylo HCG nízké, ale v pozitivních hodnotách a nestozupalo by tak rychle jak má.....jinak já byla Gennet a byla jsem pokojená, imuno i genetiku jsem měla po 1.nepovedeném IVF......v té imunitě se často něco najde, zkus je o to poprosit a když nebudou chtít, jdi jinam!

ywushka
25. kvě 2009

marci: budeme vsechny drzet palecky!!

a dekuji za gratulace!!!

hnedoocka23
25. kvě 2009

holky,já úplně zapomněla na to.... ☹

asmeena
26. kvě 2009

Ivuš: super zprávička, a příště jak půjdeš, tak přibude ještě jedna bublinka 😀 😀 😀 To by byla sranda, že? Ale myslím, že dvojčátka ti budou stačit, že?
Na to ubytování hned kouknu, chceme něco lepšího. 😉

asmeena
26. kvě 2009

Holky já se mám, teď mi kolegyňka udělala snídani - donesla z domu toasty, tak je ohřála v mikrovlnce, nakrájela zeleninku, to bude dobrotka.
A jiná kolegyňka si včera koupila domácí pekárna a má ji tady v práci a teď se chystají péct. Já nevím co se u nás v práci ještě nebude dělat. 😀 😀 😀

hnedoocka23
26. kvě 2009

dobré ráno všem holky....venku je nádherně,ale má se to odpo kazit a pěkně ochladit..tak půjdu ještě nachytat pár paprsků...
dneska jsem si poprvé stříkla ten synarel..a docela dobrý..musím to vydržet no,snad to k něčemu bude.. 🙂
začíná mě pobolívat břicho,asi dostanu zítra mensky konečně...

hnedoocka23
26. kvě 2009

asmeen,toasty miluji...jednu dobu jsem je denně jedla na večeří....mnamka...chleba z pekárny jsem nikdy neměla...ségra si je ale pochvaluje...

zuzka11
26. kvě 2009

Dobré ránko!

Asmee - sakra to je ale práce 😀 Užijte si piknikovou pohodičku! Jinak tousty - myslím, že každý měl tohle období a občas se k němu rád vrátí, je to teplé, rychlé, dobré 😀

Peti - vydrž.....snad to nebude tentokrát nepříjemné.......já jdu taky chytat paprsky, u nás se to má taky zkazit, ale snad večer....ale co člověk ví.......když bys pak měla čas, hoď sem ty kalhoty, jsem zvědavá na ten střih.....

Katy, Miky, Mony - kočky, jak se máte? Monča už hoooodně přečerpala 14denní "omluvenku" 😀 neměla mít tenhle měsíc KET?

kathyna
26. kvě 2009

Ahoj holky,
Ywu, gratuluju k srdíčkům 😉