Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
26. kvě 2009

Ivuš taky koukám, mám podobné! Běda jestli mě předeženeš🙂))) Chtěla jsem se dneska vyfotit, ale jak bylo u nás sluníčko, tak mi to všechno vycházelo černě, zítra ho tu máte, OK? 😉 A porovnáme 😀

Peti - já tě budu ráda provokovat 😀 Ale bude to snadné, s těma předpovězenýma dvojičkama to bude jako u Ivči 😉

As - jojo, jak jsem psala, zítra ho sem šoupnu.....nikdo mě nepustil a já se nad nima jako jediná stojící tak kácela...... 😝 Bylo mi trošku do pláče, protože jsem byla fakt unavená - 5h jsem chodila v tom vedru po městě, ono mi to nepřijde, ale pak najednou na mě padne únava a já usínám ve stoje a každá maličkost mě rozhodí, a teď tohle.....ale vydržela jsem......

Katy - kam řecko? To máme tak sježděné.....nádhera....a řecá kuchyně......hmm........proč myslíš, že čekáme Gyroska? 😉

kathyna
26. kvě 2009

Zuzko,
byli jsme na Lefkadě a na Korfu a manža byl i na Krétě a ještě někde na pevnině 😉
Mě se tam strašně moc líbí a vaří výborně 😀

Tentokrát nás znamý lákaj do Pargy,jetě není rozhodnuto 😵

Jinak jsme dneska byli v kině na Normalu s Havlovou a je to strašně depresivní a morbidní,vůbec to nedoporučuju hlavně těhulkám 😖 Kámoška(těhu) po 15min.musela odejít.

asmeena
27. kvě 2009

kathy: taky jsme byli loni na Lefkádě, perfektně jsme si to užili. Půjčili jsme skůtra a celé jsme to projezdili. Na pevnině jsme byli v Nei Pori a tam bylo taky krásně.

zuzka11
27. kvě 2009

Asmee Nei Pori taky, asi 8x 😀 Jinak Thassos, Korfu, kypr.....vše můžu doporučit.....

Katy - panejo, o čem to je? 😕 Mám mezeru, nečetla jsem o tom..........

za chvíli mizím na kontrolu, dneska jsem strašně ěpatně spala, už ve 4 jsem byla vzhůru a teď mě pěkně bolí hlava 😖

hnedoocka23
27. kvě 2009

ahoj holky,venku lije a lje...takže kolo nebude a pěkně budu sedět doma...
Zu:at ti dobře dopadne kontrola..a vůbec ty ještě nevíš,co čekáš??nebo to je pro vás tajemství? 😉

kathyna
27. kvě 2009

Zuzko, ten Normal je o soudním procesu sériového vraha, kterého hraje Kňažko a jeho ženu hraje Havlová. Je to možná dobře natočené a dobré herecké výkony, ale ten příběh a ty hrůzy jsou hnus 😝

hnedoocka23
27. kvě 2009

holky,Řecko taky milujeme...byli jsme na Krétě,Korfu,na pevnině v Sarti a na Kosu....kuchyně Nej...krásné moře a skvělí lidé 😉 Ještě jsem byla v Italii a Španělsku..ale ŘECKO vede..

ywushka
27. kvě 2009

preju hezky den....🙂 venku je dneska hnusne,i kdyz tady prselo jen v noci!!! Ja jsem ted byla v obchode a ted si jdu konecne lehnout!!🙂

hnedoocka23
27. kvě 2009

ahoj Ivi..jsi unavená pořád??a co nevolnosti,prozatím nic?

kathy:viděla jsem ukázky v kině na film normal..bylo to zajímavé a skvělé herecké obsazení..

zuzka11
27. kvě 2009

Katy - sice to nezní jako odpočinkový film, ale já mám takové taky ráda......člověka mrazí......ale je to zajímavé....na škole jsme viděli video a probírali chování Spartakiádního vraha Straky - to teprve bylo........

tady je celkem fajn, teda ne verdo jako včera, tílko a tak, pěkně mikina, ale vypršelo se v noci a teď dobrý.....

Holky fotku hodím večer, doufám, že Peťka taky....te%d jsem udělala tři a nějak všechny přesvětlené, že není nic vidět 😝

Jinak hlásím, že čekáme chlapečka! 😀 😀 😀 Ještě teď se vzpamatovávám! 😉

hnedoocka23
27. kvě 2009

Zuzík super,gratuluji k chlapečkovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hnedoocka23
27. kvě 2009

samí chlapeččci..v dalším tématu jedna holčina taky zjistila,že čekají chlapečka... 🙂 a další tři nám oznámili,že jsou těhule..je to fajn...

ywushka
27. kvě 2009

ocka: unavena jsem porad! nevolnosti byly hnusne rano,ale nezvracim vubec,jen me to nadavuje,ale nic z toho!!!

zuzka: gratuluju🙂 i ja bych chtela chlapecka,tp je uzasne!!!🙂

zuzka11
27. kvě 2009

Já mám taky strašnou radost!!! 😀 Nemůžu říst, že holčička by mě "mrzela", to ani náhodou, ale kluk byl prostě vysněný.......tak snad bude i dále všechno OK......
Jak se říká, pak je nejdůležitější zdraví.......

ywushka
27. kvě 2009

zuzka: presne tak,zdravicko je to nejduuuulezitejsi!!!

ywushka
27. kvě 2009

zuzka a brisko nam vyfot🙂 Jeste jednou moc gratuluju k tomu chlapeckovi!!🙂 a jeste kdyz se z toho tak radujes....

kathyna
27. kvě 2009

Jéééé, Zuzi, velká gratulace k chlapečkovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka11
27. kvě 2009

Moc díky, nějak mě přepadly hormony a tak u těch gratulací málem slzím, to mi nedělejte 😀

Večer fotku šoupnu, myslím na to!

maja42
27. kvě 2009

čau, sorka, že sem vpadávám, jen jsem zahlídla na titulní stránce zuzku, tak jdu poblahopřát k chlapečkovi 😵 tak ať je to kluk jak malina! 😉

zuzka11
27. kvě 2009

Majo, moc diky, mas IP 😉 Jinak tady jsou holky k vpadavani tolerantni, neboj🙂)))

hnedoocka23
27. kvě 2009

jojo jsme tolerantní 😀 😀

zuzka11
27. kvě 2009

Já vím Peti - kdyby všechny holky byly tak fajn, jako v tady..........co ty, jak je, zlepšilo s epočasí, jak se cítíš po synarelu? Co práce, bude o víkendu nebo máš volno a něco podniknete s manželem?

hnedoocka23
27. kvě 2009

dneska mi to počasí přijde aprílové..nakonec jsem kolo zrušila a přesunuli jsme to na zítřek...
synarel:už jsem si zvykla..a nic nepocituji..žádné vedlejší účinky..třeba ještě přijdou 😉 ms mám dostat dneska..a pokud ji do pátku nedostanu,musím volat do caru..dám si dneska asi horkou vanu a vínečko,jako podporu 😀
o víkendu ted nedělám,až ten další...a nic kromě koleček a jízdě na kole nemám..uvidíme,jaké bude počasí,ale určitě zajdeme na výlet s manžou i s pejsanem..asi na hartu..
no a další víkend jdu naposledy pařit s holkama,jedeme do Ostravy na Stodolní..pak už bude stimulka..a možná těhotenství...tak si to chci ještě pořádně užít 🙂

ywushka
27. kvě 2009

ocka: uzij si to,pak uz zadna stodolni nebude🙂

zuzka11
27. kvě 2009

Ale prd, bude, já byla v baru minulý týden 😀 Jen si prostě dáš nealko mojito a je to🙂)) A ta hudba tě donutí, že nebudeš "vedle"........asi jsem měla štěstí, že se tam nekouřilo, to by mi vadilo.....Peti - takže si to pořádně užij, pařbičky🙂))) A nezapoměň na mě prosím, s těma kalhotama!

ywushka
27. kvě 2009

ja jsem ted taky nejaka precitlivela na ten smrad z cigarety!!!🙂

hnedoocka23
27. kvě 2009

holky,přeji vám hezký pohodvý večer..dobrou nocku...
🙂

asmeena
27. kvě 2009

zuzi: tak chlapeček? To je super, že máš dle svých představ. A kde jsou fotečky?

zuzka11
27. kvě 2009

Asmee asi máme rozbitý foťák 😝 , teď jsem to ukazovala manželovi a mám to zítra zanést do servisu..... 😖 Ale ty máš novou a krásnou! Škoda že není v galerce větší!

Co běhání, začlas? nebo chodíte s manžou pořád na ricochet?

asmeena
28. kvě 2009

zuzi: tak to je blbé, že máte foťák rozbitý. Tak doufám, že vám ho opraví co nejdříve, abych se mohla fotečkama pokochat.

Běhat běhám, ale na ricochet se mi v tom pěkném počasí nechce. Ale včera jsem večer snědla brambůrky a nanuk. Fuj jsem zvířátko. 😖