Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
4. čer 2009

as: asi tak nejak!!!

Ocka: cca asi 9dnu,pak ke koneci asi 2-3 dny jsem nepichala nic jen decapeptyl! Hezky vecer vsem

hnedoocka23
4. čer 2009

decapeptyl,to neznám..k čemu je to dobrý?Myslím,že tohle u nás v centru nedávají..tobě taky hezký večer,,

hnedoocka23
5. čer 2009

ahoj dobré ráno všem,tak první vpich mám zasebou a dobrý 🙂 akorát nemám dezinfenkci,tak to napravím.. dneska jdu naposledy cvičit 😉

hnedoocka23
5. čer 2009

holky,mějte se hezky,užijte si víkend,ikdyž počasí bude o ničem..tak třeba s přítelama pod peřinou 😀
já jdu uklidit kuchyn a pak se chystat do cvičení a večer do práce..pápápá 🙂

monajs
6. čer 2009

ahóó´j 😀
tak jsem zase tady a jen kouknu na poslední příspěvek a nestačím ZÍRAT!! IVUŠ,MOC MOC GRATULUJU 😀 😵 😀 😵 To je teda novinka,a ke všemu dvojitá? Musím si vás dočíst a v neděli nebo až v pondělí se zase dostanu k pc.

Minlý týden mi přerušili přípravu na KET - nízká a škaredá sliznice.Nějak špatně jsem reagovala nebo co. HOLKY,mě bylo po Vás tak smutno.... ☹ ☹ ☹
Musím vás dočíst.
papa

Jo Ass,do jakých Hradčovic to jedeš? U nás jsou jedny.Asi 5 km.To by byla náhodička 😀

hnedoocka23
6. čer 2009

ahjo holky,venku je hnusně,jsem unavená,přišla jsem kolem 03hod ☹ ..dneska dělám poslední den za barem a od středy jdu na nemocenskou..cvíčo bylo včera super,už bych zvládla i hodinu na tom stroji,ale to nejde,půl hodka prý stačí 😒Co vy?

hnedoocka23
6. čer 2009

ahoj monajsku,ty ještě žiješ???To je škoda,že ti to stopli,ale tak když si měla malou sliznici,byla by to škoda vyplýtvat ketíky a nic z toho..přeji ti hodně štěstí a at už jsi taky těhulka 🙂

asmeena
6. čer 2009

Monajs: Hradčovice u Uherského Hradiště (nebo tam někde) - penzion u holuba www.penzionuholuba.cz - moc se mi to dle internetových stránek líbí.
To je fajn, že už si se opět mezi nás dostala. Jsem myslela, že už máš dávno po KETíku, ale pořád lepší to odložit, než aby to špatně dopadlo jenom kvůli nízké sliznici.

monajs
6. čer 2009

Ahoj. 🙂

Ass,tak to je u nás,ty Hradčovice 😀 Hned za nima jsou Havřice a Brod,teda JÁ 😀 To by sme mohli skáknout na kafčo?

Taky jsem nakonec radši,že se to odložilo.Manža je z toho zase chudák mimo,ale on to přežije.
Očko,tak Puregonek?Budu moc držet palce 🙂

monajs
6. čer 2009

Miky, teď jsem teprve dočetla.Je mi to hrozně líto ☹
Drž se holka,myslím na Tebe.

Jo a Davča jen potvrdil že je pěkné číslo(břišní tanečnice)Jinak dávám k dobru historky z jeho lázní a básničku o varleti 😀

Ass- krásná fotka

asmeena
6. čer 2009

díky moňásku.
Kafčo bych si s tebou ráda dala, ale jedeme i s mojima rodičema a mamka už má teď naplánovánou spoustu památek - myslím, že to ani nezvládneme.
Ale na konci srpna tam možná pojedeme znovu, tak bych ti možná dala vědět na konci srpna a ty by jsi nás mohla vzít do nějakého super sklípku.

monajs
6. čer 2009

No,jedině k nám do sklepa na brambory. 😀
Ale sklípku tu jsou- ve Vlčnově atd.U nás v Brodě nic 😒 Ale dej vědět,kam půjdete a tak... 😀

asmeena
6. čer 2009

monajs: a nevíš kdy je ve Vlčnově jízda králů - jsem tam byla jednou před 10ti lety a bylo to super.

monajs
6. čer 2009

Vím,byla myslím minulý nebo předminulý víkend.Je to úplně na konci května.A letos byla veliká - sjeli se králové ostatních asi ještě 3 vesnic,- to bývá asi jednou za 4 roky.Ona bývá taková menší jízda ještě ve 3 dědinách

zuzka11
6. čer 2009

Zdravim po dovolene!

Mony - hura, ze jis zase tady!! Uvidis, ze pristi cyklus bude sliznice jako vino! Jak ses mela, co prace, porad se propousti?

Peti - gratulace k vpichu a ke cvicu! Pujde to, uvidis!!!

Asmee - tebe si musim poradne docist, kam se to vlastne chystas na dovcu🙂))

My jsme meli jak tak koukam na pocasi strasne stesti, pocasi super, jezdili jsme na kole, chodili po vyletech, koupali se, bylo slunicko, ne vedro, ale v tricku v pohode....prset zacalo dneska rano, zrovna kdyz jsme dojizdeli🙂)))

ywushka
7. čer 2009

Dobre ranko holky

mona: dekuji!🙂 Snad budeme ok,zitra jdeme na kontrolu,tak uz se zase zacnu pekne bat....!!!

zuzka: hlavne ze jste si ji uzili!!🙂

Ja jsem vcera poprve zvracela,snad i naposled!!! Babicka mi zase prinesla jahody a ja jsem si je rozmixovala s cukrem a pak sly vsechny ven,nechapu proc,ale asi me nejak nesedly!!! Manzel mi zase dneska rano odjel na cesty,snad bude mit alespon pristi tyden trosku volnejsi!!! Vidim ho pomalu mezi tema pauzama co je doma dohromady snad 10 hodin+v noci kdyz spim 😀

asmeena
7. čer 2009

zuzi: a kde jste to vlastně byli na dovolené? A to můžeš v těhotenství jezdit na kole?

Ivuš: tak jahůdky asi broučkům nechutnají, dopřej jim něco lepšího - třeba brambůrky 😀

ywushka
7. čer 2009

as: no ty jim smakovaly vzdycky,ale musim jim davat i neco zdraveho,male to je uz si to tak bude vymyslet 😀 , ja jsem si delala srandu z toho,ze by zaslouzili na prdel hned jak se narodi za to jak me trapi kazdy den!! Dneska rano jsem byla schopna se nasnidat asi az nekdy kolem desate v poledne!! Rana jsou nejhorsi,nikdy se mi nechteji ani oci otevirat jak se bojim te nevolnosti uz dopredu!! Uz jsem si precetla spoustu rad,tak zitra jdu na kontrolu tak se na to musim zeptat mudra

Ted jsem si se segrou skypovala a objednava jsem si nejake tehu veci na obleceni,abych mela v cem chodit,az jsme to vsechno sesumirovali dohromady a ona to chtela v anglii zaplatit svou kartou,tak ji to ten obchod nevzal,takze me to musi jit primo zakoupit do obchodu a to muze az pristi tyden,to je pekne na prd....a ja uz jsem se tak tesila! Jsem si objednala rifle,dve trica a ty tehu pasy 3 kusy v baleni!!🙂,ale budu muset ted zase jeste cekat!!!

asmeena
7. čer 2009

Tak to naštve, to chápu. A tvoje ségra ti to bez řečí zajde koupit? Jsem myslela, že spolu nemáte nějaký super vztah (teda jsem si udělala asi nějaký úsudek o tom co jsi kdysi psala).

ywushka
7. čer 2009

Co se tyce nakupu to ona miluje a ona mi to objednala pres net a posle mi to do ceska!! To zase ona nakupy zboznuje🙂!!!

asmeena
7. čer 2009

to ti pak může nakoupit i oblečky na miminka. Brácha z Anglie dovezl kamarádce spoustu oblečků z Nextu a vyšlo jí to o polovinu levněji než tady. A taky spoustu oblečení co tady ani nekoupíš.

hnedoocka23
7. čer 2009

ahoj holky,mi byli nakoupit a hned jsme si i najedli..dala jsem si zapék.těstoviny s uzeným..jsem prostě těstovinová
včera jsem došla ve 4.15h,bylo strašně málo lidí..a tak jsme s babama kecali...bylo fajn na poslední šichtu...
Jinač jsem strašně unavená,pořád bych spala sakra semtam mě bolí břicho a vaječníky,tak snad se něco děje... 🙂

ywushka
7. čer 2009

ocka: tak to si pis ze se neco deje!!!🙂 Jinak ten decapeptyl je injekce do briska misto synarelu!!!

as: to vim🙂 se na to uz uiplne tesim

hnedoocka23
7. čer 2009

ahoj Ivi.aha,tak to vůbec nevím....ve středu mám ko,to budu nervní jak sánky v létě,jestli budu mít nějaké ty folíky 😒 pak dám vědět...
Tobě držím palečky na zítřejší kontrolu,at je vše v pořádku..
Zu:to je fajn,že vám vyšlo počasí a celkově že jste si to užili..a kde jste vůbec byli???

ywushka
7. čer 2009

No uvidime,taky se bojim kazde kontroly!!!

hnedoocka23
7. čer 2009

JoJo Ivi,ikdyž otěhotníš,pořád si ve strachu...snad bude pro nás obě dvě tento týden pozitivní 🙂 A budeme mít jen ty nejlepší zprávičky..

ywushka
7. čer 2009

no snad..... a jen ty nejlepsi🙂 Ja zase z toho nebudu celou noc spat....

hnedoocka23
7. čer 2009

bude to dobrý uvidíš..mi v noci to nedělá problém,ale budu nervozní těsně předtím,jak budu stepovat v čekárně 🙂

ywushka
7. čer 2009

no jsem strasne zvedava!! Jen mam od vcerejsku porad nejake tlaky na konecnik a nechce to nijak ustat....!!! Takze jsem zvedava mam na nej hrooooozne mooooc otazek!!!

hnedoocka23
7. čer 2009

a na kolik jdeš?at můžu držet palečky...ivi,třeba je to normální..nečetla si nic na internetu o tom??třeba tím,jak se ti zvětšuje děloha,jestli to nemůžeš mít tím takové tlaky...počkej na Zuzku,třeba měla to samé 🙂 a k těhu to patří..vem si,že tam máš dva bobky...možná tři 😀