Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
7. čer 2009

Zrdavim!

Omlouvam se, jestli jsem nenapsala, byli jsme v Lindau u Bodensee, nadherna primorska atmosfera, hned jsme byli u promenady u vody, paradicka....

Asmee - jasne ze kolo muzu, tady se jezdi az do porodu vsichni 😉

Peti - taky myslim, ze se tam NECO deje 😉 Drzim palce!

Ivus - ono to muze byt jen ze jsi se jahod prejedla 😀 Ja to mela vcera taky tak 😀 Jsou dost agresivni pro zaludek, ale tak dobre.........

To uz objednavas tehu obleceni? 😕 Ja mam jedno tricko..........kouknu ti do galerky, asi to bricko jde rychleji se dvema bobkama....ja zkusim probrat nase fotky z dovci a taky bych neco soupla.......

Jinak holky hlasim, ze Gyrosek uz ma postylku! Sice zatim rozlozenou, ale ma! Porad se na ni chodim koukat, jako mala 😀

Drzim Ivus palce na kontrolu!

Co Miky a Monca, jak se dneska mate?

ywushka
7. čer 2009

zuzka: jo musela jsem si nakoupit tehu obleceni,nic jineho nez plataky za 250kc na gumu v pase uz neoblecu,vsechno me tahne pres bricho!! Kdo me vidi,tak neveri,ze jsem par tydnu tehu!!!🙂No co nadelame!!! Ja ma brisko jak nektere holky v 6-7 mesici🙂

hnedoocka23
7. čer 2009

Jé,postýlku už máš...
přidej Zuzi nějaké fotečky z dovolenky 🙂 at se pokocháme...
Já nevím proč,ale přijde mi,že po IVF jde strašně rychle bříško roste a když jsou dvojčata,tím tuplem...

ywushka
7. čer 2009

zuzka: se mas🙂taky se tesim az budu nakupovat🙂!!!

ocka: na kontrole mam byt uz v 8:10,doufam ze vztanu,protoze rana byvaji s nevolnostma nejhorsi,vzdycky se uplne bojim....ale musim to vydrzet!!!

hnedoocka23
7. čer 2009

aha,ale určo to přejde a pak si už začneš konečně těhu užívat 🙂 lituji holky,ketré od rána do večera zvrací a celé těhu..
tak budu na tebe myslet a držet palečky 🙂

ywushka
7. čer 2009

dekuju!!
ja uz jdu do hajan,pujcim si i manzelovu perinu,je zase na cestach, a prikryju se i s ni...🙂 aby nam bylo teploucko a hezky se nam spinkalo🙂

ywushka
7. čer 2009

tak dobrou brou

hnedoocka23
7. čer 2009

měj se hezky...pěkný zbytek večera 😉 a pozdravuj bobečky v bříšku..pápá a zítra dej vědět..

larri
7. čer 2009

ywusko,tak jak jsem nahodou prisla na to,ze jsi tehotna,tak ted koukam,ze mate dvojitou radost.

Blahopreji!!!!!!

Ja jdu zitra na ET a uz se moc tesim.Pa a dobrou noc

hnedoocka23
7. čer 2009

larri,držím palečky....at zanedlouho objevíš na testíku // 😉

zuzka11
7. čer 2009

Moc diky, holky!

Peti jsem na manzelove compu, zitra az se dostanu ke svemu fotky proberu a pak sem nejake soupnu🙂)) Asi mas pravdu, po IVF to roste rychleji, ale co jsem videla holky, tak jen na zacatku, pak se to zastavi a pak uz normalne........

Ivi - drzim palce, at jsi rano OK, treba budes myslet jen na kontrolu a ne na nevolnosti......

Peti - kdy mas ty UZ?

Z te postylky mam fakt radost
😉 a uz ma i par oblecku...... 😉 hlavne se mazlim s ponozkama, jedny mam pruhovane a jedny s fotbalovym micem, ty Gyroskovi manzel zavidi 😀

zuzka11
8. čer 2009

Dobré ránko!

Tak jsem se snažila napráskat vám se fotky, ale pořád se mi je nedaří upravit, jsou ooobr, když byste chtěly, ráda jich pár pošlu na mail, tak kdyžtak do IP adresu a už je máte🙂)))

Jinak přeju moc hezký den, Ivče držím palce na dnešní kontrolu a všem dobrou náladu!!!!

monajs
8. čer 2009

Bré ránko,vlastě už dopoledne 🙂
Zuziku,sem s nima.Na fotky se moc těším.A postýlka musí být krásná....Mimochodem,ani jsem ti asi negratulovala k tomu Vašemu CHLAPÁKOVI 😀

zuzka11
8. čer 2009

Mony díky🙂))Pošlu ti fotku jak roste jako z vody🙂)))))Hned jdu na to. Kočko, jak se máš ty? jaké jsou teď plány, co dovolená, co ta práce?

zuzka11
8. čer 2009

Poslanoooooooo🙂

monajs
8. čer 2009

No práce naprd 😝
Ale jinak se mám vlastně dobře.S manžou se pořádmáme rádi,tak je to fajn 😀
Okna super,nové záclony- včera i nová sedačka,takže paráda.Zítra bych měla dostat MS a budeme se připravovat na mrazáčky 😀
Jdu kouknout na ty fotky 😉

monajs
8. čer 2009

No paráááda 😀

zuzka11
8. čer 2009

Mony aspon ze ve vztahu to funguje........clovek ma takovou jistotku, zazemi.......je to strasne dulezite......a koukam, ze pekne zarizujete, nemas fotky? U nas sedacka trvala strasne dlouho nez jsme vybrali, krize 😒 , ale jsme spokojeni, mame ji uz asi 3 roky a porad super pohodlna.....

tak drzim palce at to MS nezdrzuje a uz se neco deje!!!!

monajs
8. čer 2009

No u nás to bylo jednoduché - 😀 manža vybral 11 tis a řekl,že to je max co dáme a šlo se nakupovat. V Asku mají 60% slevy a tak máme sedačku za 11 tis. byla jediná docela přijatelná 😀

Fotky jsem Ti poslala 🙂

ywushka
8. čer 2009

No dvojta radost uz nas opustila BOHUZEL....dneska na kontrole byl jeden prdousek krasny ma uz i prstecky,ale druhy byl bez srdecni akce....si to rozmyslel....☹ jsem z toho spatna,ale takovy je zivot! Dr. me uklidnoval,ze je to velmi caste,ze je to tak lepsi....!! No jo jemu se to rika....ale i my si zvykneme....

monajs
8. čer 2009

Ywus,to je mi strašně líto. ☹ 😢 Vím,že to musí hrozně bolet,ale máte ještě prďolku.Moc na Tebe myslím,já vím,lehce se to píše nebo kecá....Tak hlavinku vzhůru kočenko,teď musíte myslet na prďouška

hnedoocka23
8. čer 2009

ahoj holky,já vstala tekom až..jsem fakt marná 😀
IVI:je to staršné a taky moc líto..ALE je lepší když to dopadlo takhle už tedkom než později,tak by mohl ovlivnit dalšího mimíska...To bude ale bojovníček,věřím v to..a drž se..vy dva to zvládnete..

Zuzi:takže já se chci taky pokochat,posílám meil do IP...díky

hnedoocka23
8. čer 2009

UTZ mám ve středu v 10hodin..

monajs
8. čer 2009

Jinak opět jsem změnila účes - jako vždy pokaždém neúspěchu 😒 mám to v albíčku - z dlouhých černých na tohleto cosi.Ale moc spokojená už nejsem.Chybí mi dlouhé vlasy 🙄

ywushka
8. čer 2009

no ani se mi o tom nechce mluvit,snad uz to bude ta nejvetsi sikulka!! A zvladne to!!!!

monajs
8. čer 2009

Si piš Ivi!!!Největší šikula a nejlepší maminka !!!

ywushka
8. čer 2009

ocka: budeme drzet vsechny palecky,aby bylo spoustu foliku!!!

zuzka11
8. čer 2009

Moni - v albu mas jen fotky ze svatby a svat.cesty tuhle novou chci jeste vetsi!!!protoze ti to na ni slusiiiiiii!
Diky za fotecky🙂)))

peti - poslala jsem🙂))Jsi spac🙂))))

Ivus - vim, ze ta ztrata boli........ale jedno je krasne, vyviji se vyborne, co by za to ostatni holky daly......hlad si brisko, druhe vam vyjde priste, ted mate jednoho sikulku´a to bude sampion!!!!!!Ale chapu, clovek uz planoval, tesil se........ale mysli na sampiona!

ywushka
8. čer 2009

🙂 jeeee mam novy nazev-sampion🙂 to mi tak budu rikat🙂 NAS MALY SAMPIONEK🙂

zuzka11
8. čer 2009

No to je prece jasnacka od zacatku, ze je to 1 😀 1.liga, sampionek 😉 A uvivids, narodi se a hned bude umet zdravit, chodit s kosem....zatimco my budeme mit obycejne kadici a blijici deticky 😉 😀