• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
Takže už máme Gyroska a Šampióna :grinning: JUPÍ !!!

Zuzi,fotku tam hodím až asi na večer,zrovna jsem u manži v práci.
Hlásím,že jsem začala zase plavat :slight_smile: .Dnes 34 délek 25 m bazénu.UFFFF :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: no to jo,to si chci taky uzit:slight_smile:
8. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony - jsem zvedava co pak vymyslis ty :grinning: Jinak jsi dost dobra!!!ja tenhle tyden nebyla, byla dost zima a ja uz hcodim ven,ale min.tyden jsem si taky makla:slight_smile:)))A hned jak bude tepleji, tak te musim trumfnout:slight_smile:))haha, to s euz vidim, ty jsi pribuzna ryby.........

Ivi - nebooooj :wink: Pekne si hlad sampiona a udelej nam zase nejakou fotecku:slight_smile:)))

Peti - co ty, kocko, zase kafickujes?
8. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jsem zvedava, jestli Sampionek bude ona nebo ona:slight_smile:))ivi, na co se citis? mas nejake tuseni?
8. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim ze kluk:slight_smile:,prALA BYCH SI HO....
8. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak drzim palce!!!!! Pekne si hlad brisko, dej si neco dobreho.......a at je lip! Moc na tebe myslim, Ivi........
8. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to zvladneme....!!Hlavne aby to uz nevzdal sampionek!!! Uvarila jsem si puding:slight_smile:,posypala jsem si ho kakajickem:slight_smile: tak hned jak mi vychladne,tak to vsechno snim:slight_smile: se straaaasne tesim:slight_smile:!!!
8. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nejlepsi terapie:slight_smile:))A neboj, sampione to ma od zacatku vyborne rozjete.....v tomhle tydnu je ta pravdepodobnost, ze se neco po.... strasne mala.........sakra prace, to aby Peta Asmee a Monca, o Miky ani nemluvim mely holky, co? At maji ti nasi chlapaci nevesty........
8. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že jsem nakoukla, jdu za ywushkou, dlouho jsi nebyla na miminka květen, tak jsem chtěla vědět jak se Ti daří a miminkám a pozpátku listuji a hledím, že jedno to vzdalo. Je mi to líto :frowning2: . V kterém jsi týdnu už dnes? myslela jsem, že z nejhoršího jsi už venku. Já se dovím ve čtvrtek jestli máme srdíčko. Teda mám strach velkej, ale snad to bude dobré. Hodně štěstíčka Ti přeju a zajdi na miminka v květnu počatá, papa.
8. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: budeme drzet palecky na srdicko!!! 10tt podle konika:slight_smile: a 9tt podle doktora,ale termin porodu mame stejny:slight_smile:,tak to maji asi na konikovi o tyden popredu ty vypocty!!:slight_smile: No co nadelame zivot jde dal a my se nesmime vzdavat....byl to sok,ale nadeje prece umira posledni!

Ja uz jsem snedla obri misku pudingu:slight_smile:ten byl vyborny:slight_smile:
8. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívala jsem se na sama doma a mluvili o umělém a prý do 7 tt hrozí potrat. takže z nejhoršího jsi venku a teď už budeš mít jen pozitivní zprávičky. Já byla na ET 11.5. tak já ještě nepřekročila 7 tt.
Já jím meruňky, broskve a jablka, vše najednou tady loupu a čtu koníka, přitom se učím, vše zvládám. Holka šikovná :sweat_smile:
8. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili:slight_smile: no snad mas pravdu!!! To jsi velice sikovna holka:slight_smile:!!! Ja mam chut na hrasek,asi si zajdu do zahrady:slight_smile:,ale kdybych mela nekoho kdo by mi ho zasel natrhat a nejlepe jeste vyloupat :grinning: tak budu spokojenejsi:slight_smile:
8. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš, já bych ti pro hrášek skákla,ale si daleko :slight_smile:

Zuzi,fotka je v albíčku..tak než mi to smažou....
8. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona: byla jsi nestastna z tech vlasku,ale mas to moc pekne! Ja uz jsem byla i s mamkou na hrasku:slight_smile:

ted si jdeme opekat spekacky s nasima:slight_smile:,dostali jsme chut na neco dobreho:slight_smile:
8. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé díky Ivuš :slight_smile:

Já chcu taky špekáček :cry:

Ass,Peti,kdepak jste? A to jsem tu i odpoledne a teď navečer a vy dvě opice nikde :confused: :confused: :confused:
8. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já byla odpo na kafíčku,Zuzka uhodla a ted jsem dovařila bramb.guláš...
bráchovi hledám zařízení do bytu..v červeno-bílé kombinaci :wink: a jistí to ikea..jsem jeho designér :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,fotečky krásné,sluší vám to :slight_smile: a prostředí nádherné..
8. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ty si teda disignérka? To je dobrá činnost.Taky by mě to bavilo :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
monajsku néééééé,já si na to tedkom hraji :grinning: jinač jsem servírka...
8. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem dojedla spekacky:slight_smile: zvladla jsem dva:slight_smile: kdyz byly tak dobre kdo ma odolat!!:slight_smile:!! Ted si pujdu lehnout,tak preju hezky vecer
8. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer Ivi a nedělej mi chutě!!!!!! :grinning:
8. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony - moc diky za fotecku, moc ti to slusi!!!To myslim vazne! A zelene tricko ladi ke stenam v dome, vid? :wink:

Ivus - delas chute nam vsem, ja uz jsem vecerela, nemuzu moc syte, pak je mi spatne a pali me zaha, takze jogurt to jisti a ted ty mi delas takove chute! Potvurko!!!!

Peti - IKEA ma super doplnky, mas pravdu! taky te to tak bavi, vybirat? :wink: Moc diky za fotky.....bylo to fakt moc fajn, uz jsme tam byli potreti, teda vzdycky jsem bydleli jidne, ale okoli mame strasne radi, je to jako u more, nadherna atmosfera, vsude se jezdi na kole, priroda, jezera, hory, brusle........jako "hole prdele" na skole jsme tam byli poprve na jazykovem kurzu, pak loni jsem Bodensee objizdeli na kole a ted tyden na jednom miste....a porad se nam tam libi....spousta kavarnicek :grinning:
8. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,hezký večer přeji,jsem nějaká zmožená...a navíc mě pobolívá celý spodek,tak to půjdu zaspat :slight_smile: pápá všem..
ZUZI:taková dovča by se mi líbila...fakt to kolem všechno je nádherné :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,já vím.Já myslela jako teďkonc pro bráchu :wink:
A odpočívej konečně.Jak ti jde pichání injekcí? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kdepak máme naši Assmínku :cry:
8. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Jo a budu:slight_smile:

Hezky krasny den vsem!!:slight_smile:
9. čer 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monasku: ten sestřih ti moc sluší. Vidím, že před létem je doba zkracování - já jsem na tom podobně.

Zuzi: jsem tady včera nebyla, jsem prošvihla tvé fotečky? Tak mi pošli na email ať se taky pokochám.
9. čer 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: a kolik jsi už zhubla, oproti fotkám ze svatby mi přijdeš po pusi hodně hubená.
9. čer 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,sluníčka :grinning:

Ass,děkuju,ale nezhubla.Už mám dole jen 2 kila,zbytek mám po lenošení zpět.A oproti svatbě mám ještě 5 navrch :grinning:

Ivuško,jak je dnes ránko? Blujno? :confounded:

Zuzi a co ty? :wink:

Peťka asi dospává..... :unamused:

A copak asi dělá Miky? Musím na ni taky pořád myslet.... :cry:
9. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona: no dalo se to dneska vydrzet....trvalo to asi jen hodinku!!!

Mam sampionka v albicku
9. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

Dneska u nas zatazene, ale to nevadi! :wink: Peti - to bude nadilka, uvidis! Zitra na tebe budu moc myslet......

Ivus - tak hned jdu kouknout:slight_smile:)) Chudatko, snad je uz lip.......co mas dneska v planu? Odpocivat?

Mony - ty vlasy ti fakt moc slusi.....

Miky ma asi hodne prace....a co Katy, ta se tu taky dlouho neukázala, asi dovolenkuje........
9. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek