• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
Miky ja jsem slepoun, vubec tu v historii nemuzu najit na jakem jsi byla vysetreni a jake jsou vyseldky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neco zasadniho?

Peti - neboj, to ma hodne holek" Ale je to proste hormonama, delaji se vic folikuly, ale neznamena to ze predcasne ovulujes, uvidis zitra! ja sla na kontrolu tusim ten 10.den a dr.me servala, ze jdu pozde - naplanovala mi to ona, ze mam folikuly 24mm, pak jsem sla na kontrolu za 2 dny, mely 27 a jeste nepopraskaly!!!
9. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi:už jsem se trochu uklidnila..v jiné diskuzi jsem četla,že ten výtok je,když se tvoří hodně folikulů a jsou dominantní,že to nemusí být ovulka...ale klidnější budu až zítra..teda snad budou dobré zprávy... :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,hezký večer přeji :slight_smile: pápá a zítra odpo napíši..kontrolu mám v 10hod..ale ještě jedeme po ko s bráchou do ikey...pápápápápá :slight_smile: bojím bojím :frowning2:
9. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti neboj, bude jich tam jako na...... :wink: A uvidis, ze par jich bude TECH PRAVYCH!!!! A zitra poradne prosmejdete Ikeu, at to ma bracha hezke :wink:
9. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, tak zítra držím palce :slight_smile:

Ass,sedačku mám v albíčku :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko kuřátka,

tak jak se všechny máte? :slight_smile:
A co těhulky? :slight_smile: Ivi,tak co nevolnosti? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Furt nikdo :cry: :cry:
Tak já jdu do obchodu a doufám,že sem některá písnete.... :frowning2:
10. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Mona: pekna:slight_smile:!!! Ja s etaky tesim az dokoncime ten nas domecek a konecne vybalim tu nasi sedacku:slight_smile:!! My uz mame koupenych tolik veci,ale vsechno je zabalene,aby jsme se pak nedivili az to po pul roce povybalujeme :grinning:

Jinak me dneska rano bylo strasne,do rana me migrena neprestala,tak jsem musela volat na gyndu,nastesti me paralen povolili i tam!!! Takze jsem si hned dala!! Pak jsem rani i zvracela,ale nastesti jen malicko,ale jeste mi nechutna zadne jidlo zatim! V noci jsem mela nejake tlaky v brichu pri otaceni,ale sestricka na gynde me uklidnila ze je to normalni!!!!
10. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ocko: drzime palecky!!!
10. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivuško,děkuju :grinning:
Očko: myslíme na tebe :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko!

Ivus - to te teda pekne trapi:((((Preju at je brzo lip...........

Peti - drzim palceeeeee

Ja mam taky za sebou hnusnou noc, vcera jsem mela strasny hlad, tak jsem si udelala hranolky - suche, v troube, v pul 18 vecer a do rana mi bylo spatne:(((( a budila jsem se ze strachu z kreci do nohou, i kdyz jsem si vzala magnezko:((((
10. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, mě je Vás hrozně líto :unamused:
10. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzka: to si pis ze me to trapi!!! Ale snad to brzo prejde,mamka me uklidnovala,ze nevolnosti by mohly tak za mesic uz ustat,tak jsem zvedava....!!!! Ja nektere jidla vuuuubec nesnesu nejake smazene a podobne a uzeniny to se mi hnusi uplne-jako salamy a nektere parky,ktere jsou hodne necim korenene a tak!! Rizky z tech zvracim jen to vidim!!!
10. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda,samé dobré maso.

Ivi,to Ti nezávidím.Vlastně závidím,ale víš jak to myslím.Drž se :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
mona: neboj taky si to pekne prozijes nekdy!!!!!
10. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Vim Ivi, ja tohle jidlo mela asi po 20ti letech.......ale nic jineho nebylo a hald velky, jinak ted muzu vecer jen jugurt, jinak mi je spatne....ani salat neprojde :unamused: Proste nesalne nemastne.....

A ty krece jsou normalka, mela jsem je vcera, 2x behem noci, dneska jsem si vzala ten parsek, ale budila jsem se fakt jen strachy, ze zase budou........

Mony -ahooooj, co dneska bezen, jdes? :wink:
10. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi,dnes ještě ne.Mám to docela silné.Tak nechci při plavání nechávat červenou stopu pro žraloky :wink:
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...kontrola v pohodě,dr.mě uklidnil.. :slight_smile: .mám 7f. na právé a 7f. na levé straně..bylo mi to dost nepříjemné,nechtěl mi tam moc zajíždět,takže je možné,že pár jich tam ještě navíc bude..všechny jsou 13mm-14mm..mám ještě dva dny píchat puregon+synarel..a v pátek v 12.45mám být v Olmíku..večer dostanu pregnyl a budu tam až do odběru,ten bude v neděli ráno mezi 7-8hod...
budu mít notas,tak budu psát,jak se nudím víkend má být pěkný,tak uvažuji,že půjdu na tu jejich zahradu,at nejsem pořád na pokoji...
:slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ocka: gratulujuuuuu!!!:slight_smile: to je hezka urodicka
10. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
díky Ivi..
10. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Já chci taky vidět Mony sedačku :slight_smile:
jinač díky holky,že jste na mě mysleli :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti,tak gratuluju :grinning: Si skvělá skoro nosnice.

Sedačku pošlu na mail,tady mi to admini smazala :pensive:
10. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti máš to tam
10. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky Mony,už jsem kukla a máte to nádherné..pěkné barvičky..já taky dneska vyfotím byteček..novou máme akorát sedačku+stůl,jinač je vše 6 let straré :slight_smile: ale dám to sem,asi až zítra nebo pošlu na meil...
10. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dej to na mail-mě to admini smazali do hoďky :frowning2:

A děkuju :slight_smile:
10. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Ocko, gratuluju k úrodičce, to je paráda :wink: :wink: :wink:

Zuzi, ještě nedovolenkuju, zatím pořád vybíráme.

Jinak jsem domluvená předběžně s MUDrou v CARu, že se za ní zastavím na konci července, jestli není cysta-do tý doby bude domácí snažení - člověk nikdy neví, třeba by se mohlo přes všechno zadařit :sweat_smile: . A na konec srpna/zač.září jdeme do dalšího boje :wink:
10. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Mony,pošlu to kdo bude chtít meilem dneska k večeru...
ahoj kathyno,děkuji..uvidíme,kolik bude kvalitních vajíček...
tak at Vám to vyjde,to dom.snaženíčko a nedej bože teda v srpnu další pokus... :slight_smile:
10. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ocko, kvalitní snad vajíčka budou, máš je tak hezky rovnoměrně :dizzy_face: To by v tom byl čert :grinning:
10. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no,to jsem právě zvědavá,ale tak snad to bude dobrý... :slight_smile: pořád se utěšují kartářkami,co mi řekli..prý dvojčátka červenec nebo srpen :wink:
10. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ocko: tak kdyz to rekly kartarky,tak tem bych verila:slight_smile:
10. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek