• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
Ivi,tobě to taky předpověděli,vid? :wink:
10. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
a vyšlo..
10. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ocko: me rekla,ze letos budu tehu a ze na vanoce budu drzet chlapecka v naruci!!! Mozne je vsechno
10. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
teda... :confused:
10. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jedu nakoupit holky..večer :slight_smile:
10. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: no jo uvidime nechame se prekvapit
10. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Uplne me z tech predpovedi mrazi, jeste se to povede Petce a ja padnu:slight_smile:))Moc ti to preju!!!!

Peti - gratuluju k urode, fotky dej sem, oni to tak rychle nesmazou:slight_smile:)))))

Katy - huráááá, ozvala ses! A já jsem zastánce prirozeneho snazeni mezi IVF a Gyrosek taky :grinning: Jake mate dovolenkove favority?

Ivus - uz je lip? Mohla ses najist, nebo ti je porad spatne?

ja byla ve meste, chtela jsem prohlidnout kocary Quinny, konecne jsem nasla jeden obchod, kde by je meli mit a normalne si me vubec nevsimali....a meli jen jeden sportak, takze vyber jako stehno:(((((tak jsem odesla.......Jinak jsem si udelal radost a koupila si na stanku jahody a tresne :grinning:
10. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě, Tvůj Gyrosek mi dává naději, že zázraky se dějí:slight_smile:)))))))

Letos chceme jet na dovču s přáteli, po třech letech, kdy jsme jezdili jenom sami s manžou. Takže teď řešíme společně termín. Buď nás bude 6 a jeden roční mrňous a pojedeme autem někam do Chorvatska a nebo jenom 4 a to asi poletíme do Řecka :dizzy_face:

Zuzi, po kočárkách občas brouzdám na netu a to ještě nejsem těhu :sweat_smile: Líbí se mi moc Jané.
10. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy kdyz ja je ted chtela videt na zivo, na netu jsem okoukla, ale tady frci Bugaboo, snad to pisu dobre a nikde nic jineho neni :unamused:

Chorvatsko i Recko zni super! Hlavne kdyz budete se super partou.......berete kola? nebo to bude odpocinkovka?

Mam vyridit, ze Gyrosek ti posila plivanec a privezes si nekajeho maleho zahranicniho turistu v brisku :grinning:
10. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Chi,chi :dizzy_face: Tak za mě Gyroska pohlaď a že mooooooc děkuju :wink:

Kola necháme doma, maximálně vezmeme brusle, ale spíš ne a budeme odpočívat :wink:

To je jasný,taky bych ten kočár chtěla vidět, potěžkat si ho, povozit, složit atd. To Bugaboo už jsem slyšela, ale asi jsem ho ještě neviděla.
10. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem si Bugaboo nastudovala, jsou taky moc krásný :wink: :wink: :wink: Ale naživo jsem je ještě neviděla.
10. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,poslala jsem to na meil..některé fotečky nejsou přetočené,tak si vykrutíte hlavičku..je to focené přes mobil,zhoršená kvalita :grinning:
10. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti me nic nedoslo:((((( prosim jeste 1x.........

Katy - Gyrosek pohlazeny a pochvaleny, pak jeste musis nahlasit, kdy mate tu dovcu, at se mi chudak nevycerpa moc dopredu :grinning:
10. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ok..minutka :grinning:
10. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak musim sprdnout Petku :wink: sice mas kraaaaasnou novou fotku s ucesem, ktery vapada uzasne, ale pozadi stejne jako Ivca a me to pekne mate :sunglasses: To nemuzete mit vymalovano na jinou barvu? :grinning: nebo Ivus musi zmenit profil... :grinning: :wink:
10. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Iva,si dá novou fotku jako už těhulka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a děkuji....došlo?????????????
10. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu hned kouknout :wink:
10. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Supeeeer, doslo, diky......a mela jsem pravdu, uces je super.....a vyber sprchovych gelu v koupelne taky :grinning: Jinak to mate moc hezky barevne, vypada to tam moc utulne!
10. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi díky... :wink: a ty sprcháce na te levé straně jsou od manži..no prostě magor..prý čím větší výběr,tím lepší :grinning: jak v obchodě..
10. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi měj se,hezký večer všem..já jdu ještě pověsit prádlo..do vany a do postýlky..bude top star :wink: to můžu..pááááááááááááááááááááááááááááááááá
10. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem včera nenakoukla, ale byla jsem nějaká unavená. Nestíhám dočítat, tak jen píšu info o včerejším dni.

Tak imuno probíhalo v pohodě. Vzali nám krev, manžel dal spg a s tím vším jsme jeli na druhý konec Brna do laboratoře - zabloudili jsme, takže jsme málem nestihli dojet ani do dvou hodin, které jsme měli na to, aby nám neumřelo sperma (dorazili jsme s krvi a spg do laboratoře po hodině a půl, tak doufám, že to k něčemu bude). Budou nám vyšetřovat snad všechno. Trošku mě postrašila s celiakií, že to může být taky jedna z příčin neplodnosti. No tak jsem zvědavá. Výsledky za měsíc.
Jeli jsme pak do Olympie a já si koupila akorát jedny boty. Moc mě potom nebavilo lítat po obchodech.
11. čer 2009 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko kočenky :slight_smile:
Dnes máme krásně a svítí nám sluníčko :grinning:

Peti,máte překrásný byt.Fakt super.Akvárko je mořské? A ten tvůj účes-parádička.Ale stejné pozadí s Ivčou - jak píše Zuzik,taky jsem ze začátku koukala. :grinning: Ale jste tam vyfocení moc hezky.Moc Ti to sluší :grinning:
11. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ass,tak a máte to za sebou.Teď jen to čekání,že?
A jaképak botičky? Ukáááž
11. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko holky,já už jsem na nohou od půl7..byla jsem na krev a moč,odpo budou výsledky...už mám za sebou i prochajdu,ale jsem unavená,nohy mám těžké,břicho nafouklé jak balon..hormony jsou nechutné,už je nechci ani vidět,snad to k něčemu bude..dneska jsem píchla předposlední injekci,ještě zítra a konec... :slight_smile:

Mony:díky moc :slight_smile:
Asmeen,jak už jsem psala,hodně štěstí :slight_smile:
Zu a Iva asi ještě chrní... :grinning:
11. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
akvárium je mořské...máme tam tedkom asi 12ryb,4 nám zdechli..celá zásilka z Bali byla špatná,ryby byli něčím napadené,tak to pozdechalo..tak ted čekáme myslím z Malediv,ae to budeme mít zadarmo ty čtyři rybky :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu vařit holky,pak to vidím na postel :grinning:
11. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi nechrni, venuje se manzelovi, tady je dneska svatek :wink: On sice jde chudak do prace, ale pozdeji:slight_smile:)))

Asmee - JENOM jendy boty? Podle me je to uspech, koupit si jedny poradne super boty, ze kterych ma clovek radost! :confused: A neboj, jestlis vase kluky schovala, jak radi do teplicka do podprdy, tak se jim urcite nic nestalo :grinning:

Peti - za chvili to mas za sebou uvidis, tyhle dny jsou nejhorsi....a pak to cekani....ale my te tu rozptylime, slibuju! I kdybych ti mela nafotit nejake ksichtiky a poslat ti je na mail :wink:
11. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZU,jaký svátek tam máte?
tak povídáš ksichtíky mi pošleš na meil..na ty si ráda počkám :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
To az budes ale uuuuplne v krizi a z toho cekani na nervy, nesmim s nima plytvat :grinning:

Svatek nejaky - nevyznam se v nich :confounded: kazdopadne deti tu ted maji 14dni prazdnin, ted konci a byly to nejake svatodusni ci co......
11. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
aha :confused: neznám :grinning: já nejsem nervák Zuzi,třeba ty tvoje ksichtíky nebudu ani potřebovat :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek